چین تحمیل تحریم های ایالات متحده سناتور روبیو کروز بیش از سین کیانگ وکالت

استخر ایسنا

سناتور. مارکو روبیو (R-Fla.) یکی از چهار مقامات ایالات متحده هدف چین برای تحریم.

چین اعلام کرد تحریمهای روز شنبه چهار تن از مقامات آمریکایی از جمله برجسته جمهوری خواه سناتور مارکو روبیو و تد کروز برای “دخالت چین در امور داخلی” خود را از طریق محکومیت پکن نقض حقوق بشر در چین سین کیانگ منطقه است.

هیچ جزئیات فاش شد در چه تحریم شامل, اما این حرکت در می آید روز پس از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ممنوع سه مقامات چینی از سفر به ایالات متحده و مسدود هر گونه دارایی های ایالات متحده آنها ممکن است.

این اقدامات گسترش tit-for-tat خصومت بین پکن و واشنگتن که در حال حاضر شامل تجارت و تکنولوژی و آزادی های رسانه ها به یک حوزه جدید.

“سین کیانگ امور چین در امور داخلی و ایالات متحده آمریکا حق دخالت در آنها را” وزارت امور خارجه سخنگوی Hua Chunying به خبرنگاران در پکن.

“ما مصرانه از ایالات متحده بلافاصله پس از برداشت آن تصمیم اشتباه” او گفت:, و اضافه کرد که چین را بیشتر تصمیم گیری بر اساس وضعیت چگونه تکامل می یابد.

چهار آمریکایی را هدف قرار جمعه ها سام براون بک از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت سفیر بین المللی آزادی مذهبی و سه نفر از اعضای کنگره آمریکا-اجرایی کمیسیون در چین: Rep., Christopher H. Smith (R-N. J.) و سنسور. روبیو (R-Fla.) و کروز (R-Tex).

[تهمت نشانه اویغوری تحریم لایحه در میان بولتون انتقاد نقشه کشی خشم از چین]

چین قول داد به تلافی پس از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت استفاده جهانی Magnitsky عمل به لیست سیاه چن Quanguo حزب کمونیست در سین کیانگ اویغوری منطقه خودمختار در شمال غربی چین و عضو دفتر سیاسی; Zhu هیلون, پارتی, منشی, از سین کیانگ سیاسی و حقوقی کمیته; و وانگ Mingshan, پارتی, منشی, از سین کیانگ عمومی اداره امنیت.

در علاوه بر این به توقف آنها و اعضای خانواده خود را فوری از ورود به ایالات متحده تعیین همچنین انجماد خود را از دارایی های ایالات متحده و ممنوع آمریکایی را از انجام کسب و کار با آنها.

این تحریم ها بخشی از مبارزه گسترده تر در برابر نقض حقوق بشر در سین کیانگ آینده بلافاصله پس از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در هفته گذشته امضا و به قانون جدید اویغوری, حقوق بشر, سیاست عمل می کنند.

این قانون که روبیو و سناتور. رابرت منندز (D-N. J.) معرفی شده بود به اتفاق آرا تصویب شده توسط سنا و مجلس. آن را مورد نیاز دولت آمریکا به کامپایل یک گزارش در مورد میزان چینی سرکوب در سین کیانگ و ارائه پتانسیل فردی اهداف برای تحت تحریم جهانی Magnitsky عمل می کنند.

استفانی رینولدز

گتی ایماژ

چین اعلام کرده است تحریم ها در چهار مقامات ایالات متحده از جمله سناتور. تد کروز (R-Tex.), مرکز.

بیش از یک میلیون نفر که اکثر آنها قومی Uighurs شده اند زندانی در اردوگاه های بازداشت در سراسر شمال غربی منطقه به عنوان بخشی از یک تلاش هماهنگ توسط رسما ملحد حزب کمونیست به زور جذب عمدتا مسلمان اقلیت به اکثریت هان فرهنگ است.

حزب کمونیست می گوید: اقدامات مورد نیاز برای “deradicalize” مردم اما سازمان ملل و بسیاری از کشورهای غربی را محکوم کرده اند مبارزات انتخاباتی به عنوان یک نقض آشکار حقوق بشر است.

آسوشیتد پرس گزارش داد در این ماه بر شدیدی اقدامات دولت چین در نظر گرفتن بریده بریده نرخ زاد و ولد در میان Uighurs و دیگر اقلیت ها بخشی از یک درایو برای جلوگیری از چین جمعیت مسلمان. این شامل مجبور پیشگیری از بارداری عقیم سازی و سقط جنین.

[او جان سالم به در برد چینی اردوگاه ساخته شده و آن را به ویرجینیا. آیا آمریکا اجازه ماندن؟]

در واشنگتن پست سرمقاله بخش شنبه مشاور امنیت ملی رابرت اوبراین گفت که ایالات متحده نمی خواهد ایستاد در حالی که حزب کمونیست متعهد این سوء استفاده ها است.

“اگر قرن گذشته به ما نشان داده هر چیزی آن است که خطرناک ایدئولوژی حمایت قدرتمند متحده به ندرت خود را فراهم ميسازند كه رفتار در درون مرزهای خود را,” او نوشت. “ایالات متحده خواهد شد در نتیجه همچنان به درخشش نور حقیقت در سین کیانگ — برای Uighurs و برای همه ما است.”

هوآ وزارت امور خارجه, سخنگوی, گفت: تحریم شد “جدی نقض هنجارهای اساسی حاکم بر روابط بین المللی” و “به شدت تضعیف روابط دوجانبه ما.”

“دولت چین مصمم است در حفاظت از حاکمیت ملی و امنیت و توسعه منافع و در مبارزه با تروریست ها و خشونت طلبان مذهبی و نیروهای افراطی” او گفت:.

نصب رویارویی بیش از سین کیانگ می آید در میان زوال سریع این سال در روابط بین دو کشور اقتصاد است.

[Pompeo, چینی, سیاست خارجی رئیس دیدار در هاوایی به عنوان دو طرف تجارت توهین و سرزنش]

مغلوب ساختن پیشی جستن و خود را به مقامات ارشد بارها متهم چین از پوشش شیوع رمان coronavirus آغاز شد که در شهر ووهان در پایان سال گذشته و اجازه می دهد آن را به گسترش در سراسر جهان است.

با توجه به رسمی دولت tally 4,634 که مردم در چین از covid-19 بیماری ناشی از کوروناویروس. اما در ایالات متحده که در آن تهمت مقامات دولت متهم شده اند که به کندی عمل در برابر خطر مرگ و میر را در صدر 132,000.

وزارت امور خارجه با صدور یک هشدار سفر به چین بیش از آخر هفته گفتن شهروندان ایالات متحده به ورزش افزایش احتیاط “با توجه به دلخواه اجرای قوانین محلی برای مقاصد دیگر از حفظ نظم و قانون” است که ممکن است شامل حبس های طولانی مدت بازجویی و خروج ممنوع.

هوآ گفته است که این سفر هشدار غلط بود. “مردم آمریکا نگران بازگشت از بدنام مککارتیسم بنابراین با صدور این سفر هشدار در چنین شرایطی ایالات متحده است و ظاهرا به دنبال بهانه برای خودسرانه تضعیف چینی حقوق شهروندان و منافع ایالات متحده,” او گفت:.

لیو یانگ در پکن کمک به این گزارش.

چین را وادار Uighurs به کار در کارخانه کفش که منابع نایک

چرا چین را انتخاب کرد در حال حاضر برای سرکوب هنگ کنگ

پکن نام سخت-بوش که خرد تظاهرات به سر هنگ کنگ آژانس امنیت

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de