چین indicts دو کانادایی افزایش اختلاف بیش از Huawei مورد

لیندزی Wasson ایسنا

پکن بازداشت کانادایی, Michael Kovrig راست و مایکل Spavor در تلاش برای فشار کانادا دادگاه به رها استرداد دادرسی در برابر Huawei اجرایی Meng Wanzhou.

چینی دادستان گفت: جمعه آنها را به طور رسمی آوردن اتهام جاسوسی علیه دو کانادایی مایکل Spavor و مایکل Kovrig در مواردی به طور گسترده ای دیده می شود به عنوان قصاص برای کانادا نقش مهمی در کمک به ایالات متحده در اجرای قانون دنبال ارشد Huawei اجرایی است.

اطلاعیه عالی مردم Procuratorate مسلما حاکی طولانی زندان برای Spavor یک تاجر در چین-کره شمالی مرز و Kovrig یک دیپلمات سابق که به عنوان یک محقق در پکن برای گروه بین المللی بحران.

با اعتقاد راسخ نرخ تقریبا 99.9 درصد چینی دادستان تقریبا همیشه برنده شدن در دادگاه و سیستم است که تحت کنترل حزب حاکم کمونیست. دو کانادایی دستگیر شدند در دسامبر 2018 روز پس از مقامات کانادایی بازداشت Huawei رئیس امور مالی Meng Wanzhou در طول توقف در ونکوور در دستور ایالات متحده است که به دنبال استرداد او به صورت اتهام تقلب.

[زمان به عنوان خوانده شده و رنگ: بازداشت Huawei اجرایی قلم شاعرانه حرف از خانه…]

Spavor و Kovrig برگزار شده بود برای بیش از 550 روز رو بدون هزینه و یا دریافت اجازه برای دیدن خود وکلا به گفته مقامات کانادا. مردان اعطا شده بود بازدید دوره ای در زندان های کانادا دیپلمات اما نه از شیوع کروناویروس در ماه ژانویه است.

خود را از دستگیری در سال 2018 همراه با Meng را برانگیخته 18 ماه متقابل recriminations و اتهام گروگان گیری بین پکن و اتاوا. چین ساخته شده محجبه گواهينامه که تشنج از Spavor و Kovrig شد tit-for-tat برای Meng بازداشت سابق سفیر ایران در اتاوا عموم تشبیه آن به “دفاع از خود” در پاسخ به کانادا بازداشت Meng.

جنیفر Gauthier

ایسنا

Huawei رئیس امور مالی Meng Wanzhou برگ خانه اش برای حضور در یک جلسه دادگاه در ونکوور, on May 27. ایالات متحده به دنبال استرداد او به اتهام تقلب.

چینی دادستان گفت: آنها در حال حرکت رو به جلو با موارد زیر “آزمون بر اساس قانون” عبور از یک آستانه است که نشان می دهد در حال حاضر وجود دارد شانس کمی از این موارد کاهش یافته است.

اعلام می آید سه هفته پس از کانادا دادگاه حکم داد که Meng را استرداد می تواند ادامه. در آن زمان رسانه های دولتی چین هشدار داد کانادا در برابر حاکم در برابر Meng.

چین مبارزه تلخی برای Meng انتشار در تماس تلفنی با او در مورد انگیزه های سیاسی در مبارزات انتخاباتی توسط وزارت دادگستری ایالات متحده به فلج فن آوری های غول پیکر, Huawei.

[Huawei تراشه واحد کوتاه مداری مغلوب ساختن پیشی جستن تحریم. و سپس آن را به آتش کشیدند.]

ایالات متحده دادستان متهم Meng که دختر Huawei بنیانگذار Ren Zhengfei با defrauding چهار بانک ها برای فرار از تحریم های ایالات متحده در ایران است.

رد پکن فشار مبارزات انتخاباتی ماه گذشته نخست وزیر کانادا جاستین ترودو گفت: روشن بود که حزب کمونیست نیست درک مفهوم یک قوه قضائیه مستقل.

“کانادا دارای یک سیستم قضایی مستقل است که توابع بدون دخالت و یا نادیده گرفتن توسط سیاستمداران,” او گفت:. “چین کار نمی کند کاملا به همان شیوه و به نظر نمی رسد به درک که.”

موارد Meng, Spavor و Kovrig تشدید روابط بین چین و کانادا در زمانی که پکن گرفته شده بسیار عضلانی تر موضع در برابر آمریکا و متحدان در پنج چشم های شبکه است که شامل استرالیا و انگلیس و کانادا و نیوزیلند.

بدون به طور مستقیم نامگذاری چین, نخست وزیر استرالیا اسکات موریسون در روز جمعه شدت انتقاد کرد و در یک “پیچیده مبتنی بر دولت سایبر بازیگر” برای راه انداختن گسترده حملات سایبری علیه دولت استرالیا, عمومی آب و برق و بیمارستان و سازمان های سیاسی و مدارس.

کانادا قوانین دادگاه استرداد پرونده Huawei اجرایی Meng می توانید ادامه دهید

زمان به عنوان خوانده شده و رنگ: بازداشت Huawei اجرایی قلم شاعرانه نامه از بازداشت خانگی

چین دو متهم بازداشت کانادایی سرقت اسرار دولتی

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de