چینی و دولت ایران هکرها را هدف قرار داده اند به حساب جیمیل از کارکنان مشغول به کار در ریاست جمهوری مبارزات جو بایدن و رئیس جمهور تهمت به ترتيب گوگل پنج شنبه اعلام کرد.

وجود دارد هیچ نشانه ای از حساب های در معرض خطر قرار گرفت گوگل تهدید تحلیلگر گفت: در یک صدای جیر جیر دوشنبه و اجرای قانون مطلع شد.

افشای تازه یادآوری است که کشور ایالات متحده به طور جدی به دنبال به دست آوردن دسترسی به مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری — عملی که صورت گرفته است در هر انتخابات ریاست جمهوری قدمت بیش از یک دهه.

آنها ممکن است انجام این کار در جستجوی بینش به فکر آینده آمریکا رهبر و یا به عنوان روسها در سال 2016 برای به دست آوردن مواد که ممکن است فاش شود یا دولتی استفاده می شود به دخالت در انتخابات.

“ما آگاه هستند از گزارش ها از گوگل است که یک بازیگر خارجی ساخته شده است تلاش ناموفق برای دسترسی به حساب های ایمیل شخصی از مبارزات کارکنان” را بایدن کمپین در بیانیه ای گفت. “ما شناخته شده اند از آغاز کمپین ما است که ما می تواند موضوع را به چنین حملات و ما برای آنها آماده است.”

[ملی اطلاعات مدیر: هکرها قرار داده اند 2016 ریاست جمهوری مبارزات]

بایدن این, presumptive دموکرات نامزد ریاست جمهوری بود و نه خود هدف, با توجه به یک فرد آشنا با این موضوع صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن به دلیل این موضوع حساسیت.

“مغلوب ساختن پیشی جستن در جریان مبارزات انتخاباتی شده است که بازیگران خارجی ناموفق اقدام به نقض این فن آوری از کارکنان ما” یک کمپین رسمی گفت. “ما هوشیار در مورد امنیت سایبر و نه بحث در مورد هر یک از ما اقدامات احتیاطی.”

هکرها با استفاده از روش های رایج به نام “فیشینگ” است که در آن ایمیل ها حاوی نرم افزارهای مخرب پنهان و که به نظر می رسد که از یک منبع قابل اعتماد در حال ارسال به unsuspecting اهداف. باز کردن یک لینک در ایمیل می تواند نرم افزارهای مخرب هکر را قادر می سازد برای به دست آوردن دسترسی به هدف قرار دادن اعتبار.

گوگل افشا می آید که دولت ایالات متحده شروع به کوتاه ریاست جمهوری مبارزات ملی و احزاب در انتخابات تهدیدات دشمنان خارجی. دفتر مدیر اطلاعات ملی است که رهبری تلاش های ملی و ضد جاسوسی و امنیتی مدیر مرکز ویلیام Evanina است که منجر به جلسات.

این جلسات هماهنگ با اف بی آی و وزارت امنیت میهن و جامعه اطلاعاتی را در انتخابات تهدیدات اجرایی Shelby پيرسون به عنوان بخشی از دولت در تلاش برای امن 2020 انتخابات ODNI مقامات گفت. این جلسات عبارتند از اشاره گرها در مورد نحوه بهتر به سیستم های امنیتی و ایمیل.

“مقامات از RNC به تازگی شرکت در جلسات جایی که ما مطلع شده است که بازیگران خارجی ساخته شده اند تلاش ناموفق برای نفوذ تکنولوژی از اعضای هیات ما” جمهوری خواه کمیته ملی سخنگوی مایک رید گفت.

روسیه به طور فعال به دنبال دخالت در این سال انتخابات, مقامات ایالات متحده گفته اند. اوایل سال جاری مقامات گفته سناتور. برنی ساندرز که مسکو در تلاش خود را برای کمک به مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری به عنوان بخشی از تلاش برای دخالت دموکراتیک مسابقه ارسال شده است. ساندرز کاهش یافته و خارج از مسابقه در ماه آوریل است.

روسیه نیز شده است و تلاش برای به راه انداختن یک covert کمپین رسانه های اجتماعی به استوک بخش در ایالات متحده به عنوان آن را در سال 2016 FBI مدیر Christopher A. Wray گفته است. پنتاگون Cyber Command مختل روسیه پیش فرض توانایی به کار در رسانه های اجتماعی در انتخابات میان دوره ای.

برخی از تحلیلگران می گویند که این خطر بزرگی است که چشم انداز هک آزادسازی و تغییر اطلاعات است که می تواند شرمسار و یا بی اعتبار کردن یک نامزد و یا آسیب مبارزات انتخاباتی. هک و نشت دموکراتیک ایمیل در سال 2016 منجر به استعفا از حزب عدالت و مختل حزب کنوانسیون.

“پس از سال 2016 ترس است که دشمن می تواند از نشت داده ها و اضافه کردن جعلی به نشت گفت:” توماس خلاص نویسنده “فعال اقدامات” یک کتاب در دروغ و استاد در دانشگاه جانز هاپکینز. “بنابراین نگرانی نیست فقط از دست دادن اطلاعات. نگرانی این است که دشمن می تواند تسلیحاتی اطلاعات است.”

گوگل تهدید تحلیلگر شین هانتلی گفت در توییتر که این گروه هکر درگیر هستند APT31 است که مربوط به دولت چین و APT35 که مرتبط با دولت ایران.

به طور سنتی این گروه شده اند و بیشتر علاقه مند در خوشهچین هوش از کمپین گفت: جان Hultquist مدیر اطلاعات اینترنتی شرکت FireEye. “دلیل این است که کمپین های در حال رشد برای سیاست” او گفت:. “افرادی که استخدام این هکرها می خواهید دزدکی حرکت کردن زیرچشمی نگاه کردن در آن سیاست های آینده.”

در سال 2008 دولت چین هکرها به خطر بیافتد کامپیوتر و شبکه از آن Sens. و رقبای ریاست جمهوری باراک اوباما (بیمار است.) و جان مک کین (Ariz.). در سال 2012 خارجی و داخلی هکرها تلاش برای به دست آوردن دسترسی به کمپین شبکه های اوباما و میت رامنی (R).

ایران دارای سابقه weaponizing اطلاعات پاک گفت. و پس از دیدن نظام سیاسی روسیه بهره برداری در سال 2016 از طریق هر دو نرم و رسانه های اجتماعی عملیات آن ممکن است وسوسه به سعی کنید چیزی شبیه او گفت:.

افشای خارجی در تلاش برای هک کردن مبارزات و یا دخالت در انتخابات خوب است, سیاست کارشناسان می گویند و دولت ایالات متحده اعلام کرد یک سیاست جدید از افشای در سال 2018 است.

“درس از سال 2016 به آینده بیشتر علنی در مورد این نوع تهدید گفت:” متیو اولسن سابق مشاور عمومی از آژانس امنیت ملی. “در نهایت شما رو به قرار داده است که اطلاعات تا مردم مطلع هستند.”