چین می گوید: ما سفر ممنوعیت حزب کمونیست اعضا خواهد بود ‘احساساتی’


چین می گوید ما هر سفر بان کی مون به اعضای آن حزب کمونیست خواهد بود “احساساتی” در آخرین تیز ارز در میان بحرانی روابط دوجانبه است.

نیویورک تایمز پیشتر گزارش مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بود و با توجه به حرکت می کند هر چند از آن است که هنوز هم در فرم پیش نویس و می تواند رد.

حزب کمونیست چین به 92 میلیون عضو و چگونه ممنوعیت خواهد بود اجرا نامشخص است.

آمریکا و چین روابط تبدیل شده اند به طور فزاینده ای تیره و تار بیش از یک طیف گسترده ای از مسائل است.

ایالات متحده در این هفته حذف شده در هنگ کنگ ترجیحی تجارت, وضعیت پس از چین آورده در یک بحث امنیتی جدید قانون برای این سرزمین است.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نیز انتقاد چین بیش از دست زدن به آن از بیماری همه گیر کوروناویروس به عنوان به خوبی به عنوان نظامی خود را ساخت تا در دریای چین جنوبی و درمان آن مسلمان اقلیت و عظیم تجارت مازاد.

می تواند وجود داشته باشد بان کی مون و می کند ؟

مقاله ای در نیویورک تایمز به نقل از چهار نفر “با آگاهی از بحث”.

این ممنوعیت جلوگیری از اعضای حزب کمونیست چین و خانواده خود را از مراجعه به ما و احتمالا اخراج برخی از مردم در حال حاضر در کشور مقاله می گوید.

مقامات در شرکت های دولتی و از افراد ارتش آزادی بخش نیز می تواند تحت تاثیر قرار اگر چه بسیاری نیز اعضای حزب.

این بار خود می گوید: این طرح نهایی نشده است و رئیس جمهور می تواند آنها را اخراج و این که کاخ سفید و وزارت امور خارجه تا به حال کاهش یافته است به نظر.

رئیس جمهور می تواند با استفاده از قانون مهاجرت و ملیت که در آن مسافران از یک تعداد بیشتر کشورهای اسلامی ممنوع شد در سال 2017.

تایمز همچنین اشاره می کند که ما هیچ آگاهی از حزب کمونیست عضویت در ساخت اجرای دشوار است که اگر سه میلیون چینی به ایالات متحده سفر کرده در سال گذشته تعداد تبخیر در میان شیوع کروناویروس.

ما در حال حاضر ممنوعیت ورود اتباع خارجی که به چین سفر در گذشته 14 روز با “خاص استثنا”.

چگونه چین واکنش نشان می دهند ؟

چینی, سخنگوی وزارت خارجه Hua Chunying روز پنج شنبه در پاسخ به یک سوال گفت که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بود و با توجه به ممنوعیت اعضای حزب.

او گفت: “اگر درست است که من فکر می کنم که کاملا احساساتی است.”

به طور گسترده تر او گفت: “ما می دانیم که برخی در آمریکا بیداد میکند چین و قلدری چین است. به عنوان یک کشور مستقل مستقل دولت چین باید در پاسخ به این شیوه قلدری و ما باید می گویند ما باید… را واکنشی به حرکت آن است.”

تحلیلگران می گویند هر گونه ممنوعیت سفر اعمال شده توسط ایالات متحده را تقریبا به طور قطع بی درنگ اقدام تلافی جویانه آمریکایی در بازدید از چین است.

حزب کمونیست این کشور را تنها حزب حاکم. آن را کنترل بالاترین عملکرد دولت از طریق کنگره ملی بلکه می رسد به مراتب پایین تر در سطح دولت.

  • چگونه حزب کمونیست چین اجرا می شود

حدود 7 درصد از جمعیت اعضای حزب وفادار عضویت ضروری است برای هر کسی که می خواهد برای بالا رفتن از نردبان شغلی – چه در سیاست و کسب و کار و یا حتی سرگرمی.

که حتی برای افرادی مانند e-commerce غول Alibaba جک ما telecomm شرکت Huawei بنیانگذار Ren Zhengfei یا مشهور مثل بازیگر Fan Bingbing.

چه چیز دیگری است که مانع چین و آمریکا روابط ؟

Hua Chunying لمس در یک زن و شوهر از مسائل دیگر بیش از حد.

هفته گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اعلام کرد تحریم ها علیه سیاستمداران چینی که آن را می گوید مسئول نقض حقوق بشر علیه اقلیت مسلمان در سین کیانگ.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

خانم هوآ دعوت وزیر خارجه آمریکا مایک Pompeo به بازدید از سین کیانگ به دیدن خود است که وجود دارد بدون نقض.

  • چین مخفی در اردوگاه

او همچنین گفت: چین خواهد چوب به “فاز یک” معامله تجارت آن رسیده بود با ایالات متحده در اوایل سال جاری پس از یک آسیب رساندن تعرفه جنگ.

آقای ترامپ گفت: این هفته با یک “فاز دو” معامله شد در شک به دلیل چین را از دست داده و coronavirus که او به نام “طاعون”.

آمریکا رسما کناره گیری کرد در هفته گذشته از سازمان بهداشت جهانی که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن را متهم کرده بود که از بودن مدیون به چین است.

خود دولت نیز محکوم چین نظامی ساخت تا در دریای چین جنوبی که در آن چندین کشور باید رقابت ادعاهای ارضی. آمریکا را متهم چین از قلدری همسایگان خود.

  • چرا دریای چین جنوبی ستیز?

چین گفت که ترس از تهدید و تحریم بر سر این موضوع متهم واشنگتن از تکان دهنده مشکل و بی ثباتی این منطقه است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de