چین می گوید ایالات متحده “معتاد به ترک’ بیش از برنامه ریزی برای خروج از کسانی که

پکن (ایسنا) – چین روز دوشنبه گفت که ایالات متحده “معتاد به ترک” پس از ایالات متحده تصمیم به ترک سازمان بهداشت جهانی (WHO) و گفت: خروج را نشان می دهد پیگیری از قدرت سیاسی و unilateralism.

فایل عکس: چینی ها سخنگوی وزارت امور خارجه ژائو Lijian حضور در یک کنفرانس خبری در پکن, چین, آوریل 8 سال 2020 است. REUTERS/Carlos Garcia رولینز/فایل عکس

سخنگوی وزارت امور خارجه ژائو Lijian به خبرنگاران گفت: در طول یک جلسه توجیهی روزانه است که جامعه بین المللی در مخالفت با آنچه که او به عنوان خودخواه رفتار ایالات متحده است.

“ایالات متحده تبدیل شدن به معتاد به ترک گروه و لغو معاهدات گفت:” ژائو.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه اعلام کرد که آمریکا به قطع روابط با این که متهم U. N. آژانس از تبدیل شدن به یک عروسک خیمه شب بازی از چین است.

این است که رد مغلوب ساختن پیشی جستن اظهارات که آن را ترویج چینی “دروغ” در مورد ویروس.

مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم پس از تعهد با رئیس جمهور چین به 2 میلیارد دلار به این که در طول دو سال آینده برای کمک به مبارزه با رمان coronavirus که ظهور در چین در اواخر سال گذشته.

اتحادیه اروپا روز شنبه به خواست ایالات متحده برای تجدید نظر در تصمیم خود.

چین خواستار از جامعه بین المللی برای ارائه حمایت سیاسی و کمک های مالی که گفت: ژائو.

ایالات متحده تصمیم به ترک ژنو مبتنی بر آژانس می آید در حال رشد در میان تنش بین ایالات متحده و چین بیش از شیوع کروناویروس.

پس از مغلوب ساختن پیشی جستن به سوال ارزش از سازمان ملل متحد و تکبر اهمیت multilateralism به عنوان او با تمرکز بر “امریکا برای اولین بار” دستور کار است.

او را ترک کرده است و سازمان ملل و شورای حقوق بشر U. N. فرهنگی سازمان یونسکو, جهانی توافق برای مقابله با تغییر آب و هوا, توافق هسته ای ایران و مخالفت با یک U. N. مهاجرت کرد.

گزارش گابریل Crossley; نوشتن توسط Se Young Lee; ویرایش توسط Gareth Jones, رابرت Birsel

ما استاندارد:از تامسون رویترز اعتماد اصول است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>