پکن (ایسنا) – چین را تقویت همکاری های بین المللی در آینده COVID-19 بالینی واکسن محاکمه ساختمان در اوایل همکاری در واکسن توسعه علم و فناوری گفت: در روز یکشنبه.

چین صرف تلاش زیادی در جهانی تقلا برای توسعه یک واکسن جدید برای بیماری انسداد عروق كرونر قلب آغاز شد که در آن مرکزی شهر ووهان با محققان چینی انجام پنج جداگانه آزمایش های بالینی بر روی انسان و یا نیمی از تمام این آزمایشات در سطح جهان با توجه به اطلاعات وارد شده توسط سازمان بهداشت جهانی است.

رئیس جمهور چین قول داد در ماه گذشته در جهان هیت مجمع که حاکم بر بدن است که واکسن چین توسعه را تبدیل به یک “جامعه جهانی خوب” هنگامی که آنها آماده برای استفاده و آن را به چین کمک به حصول اطمینان از واکسن دسترسی و قیمت در کشورهای در حال توسعه.

در حال توسعه “یک واکسن است که هنوز استراتژی اساسی ما در تلاش برای غلبه بر جدید coronavirus” علم و فن آوری وزیر وانگ Zhigang گفت: در یک کنفرانس خبری در پکن.

اما واکسن توسعه بسیار دشوار است و زمان می برد, او گفت: وقتی پرسید که چگونه چین خواهد در ابتدا اولویت بندی عکس توسط کشور زمانی که یک واکسن است در بر داشت.

“سخت گیری از واکسن توسعه شده است و در مقایسه با برخی از دانشمندان به رقص شامل گام های دقیق و تمرینات” وانگ گفت.

در یک کاغذ سفید پرده برداری توسط دولت و شورای عالی اطلاع رسانی دفتر در کنفرانس خبری, دولت خواستار همکاری جهانی گفت: جامعه بین المللی باید در برابر انگشت اشاره و politicising ویروس. آن را نام هر کشور است.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت متهم کرده است چین از پوشش یو پی اس و عدم شفافیت در مورد این بیماری همه گیر. پکن بارها رد این اتهامات گفته شده است نگه داشتن جهان مطلع از شروع.

نمایش به صورت اسلاید (2 تصاویر)

رئیس چینی مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری در جریان همتای آمریکایی خود از طریق تلفن و سپس از ویروس ناشناخته به عنوان اوایل به عنوان Jan. 4 با توجه به کاغذ سفید.

در کاغذ سفید دولت چین گفت: هزینه تمام coronavirus بیماران در چین بالغ 1.35 میلیارد یوان ($191 میلیون دلار) تا پایان مارس.

رئیس جمهور یازدهم در ماه گذشته متعهد 2 میلیارد دلار حمایت مالی در طول دو سال آینده برای کمک به مقابله با COVID-19 به خصوص برای کمک به کشورهای در حال توسعه.

گزارش رایان وو Lusha ژانگ و روشنک Liu; ویرایش توسط رابرت Birsel و ویلیام ملارد

ما استاندارد:از تامسون رویترز اعتماد اصول است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de