اقتصاد چین پرش به عقب با سرعت بیشتری از حد انتظار از coronavirus

Giulia Marchi بلومبرگ

یک خریدار می ایستد در مقابل یک سبزی غرفه در Sanyuanli بازار در پکن در روز چهارشنبه. اقتصاد بهبود از این بیماری همه گیر سریع تر از بسیاری از ناظران پیش بینی شده است.

پکن — چین اقتصاد به مبارزه طلبیده پیش بینی و منعکس بازگشت به رشد سطح ثبت شده قبل از coronavirus همه گیر فوران با توجه به آمار و ارقام رسمی منتشر شده در روز پنج شنبه.

اما تحلیلگران مستقل هشدار داد که آمار که اغلب تصور می شود ماساژ به دلایل سیاسی نشان داد که چین هنوز هم چالش ها در احیای اقتصاد داخلی و در آن coronavirus زده بازارهای صادراتی.

“چین V شکل بهبود اقتصادی ادامه داد: برای چهارمین ماه متوالی در ماه ژوئن به رهبری تقاضای داخلی قوی” گفت: Andy Rothman یک اقتصاددان آمریکایی شناخته شده برای نمایش صعودی در چین است. “اگر covid-19 همچنان تحت کنترل چین باقی می ماند می تواند بهترین در جهان مصرف کننده داستان است.”

به عنوان اگر برای تاکید این دولت-اجرای فیلم چین دولت پنج شنبه اعلام کرد که تقریبا تمام سالن های سینما در سراسر کشور خواهد بود قادر به باز کردن در روز دوشنبه پس از تقریبا شش ماه از بسته شدن.

زندگی در اکثر نقاط چین به دست آورد ظاهر نرمال اگر چه متوسط چک مورد نیاز قبل از ورود به بسیاری از ساختمان ها و مردم با پوشیدن ماسک تقریبا جهانی. بسیاری از فروشگاه ها و خدمات خود نیاز به اثبات لایحه پاک سلامت — همانگونه که از طریق یک برنامه تلفن هوشمند — قبل از آنها اجازه خواهد داد که مشتریان را وارد کنید.

پنج شنبه داده به نظر می رسد برای نشان دادن این میوه ها از این بهبود سریع از اعماق فوریه.

در حال حاضر در حال رشد در کمترین سرعت در سه دهه جهان را دومین اقتصاد قرارداد با 6.8 درصد در سه ماه اول سال بدترین سه ماهه رقم از سال 1992 به عنوان coronavirus آغاز شد که در ووهان ناشى از سراسر کشور آوردن صنعت به طور ناگهانی متوقف و وادار کردن ده ها میلیون نفر از مردم را به باقی می ماند در داخل خانه.

اقتصاددانان پیش بینی کرده بود ارتجاعی در سه ماهه دوم اما بسیاری فکر می کردند که نرخ رشد در خواهد آمد و در حدود 2.4 درصد است.

[ترس از خطرات سیاسی چین سال ها وقت صرف آماده شدن برای این سقوط اقتصادی]

چین اداره ملی آمار به مبارزه طلبیده این پیش بینی ها اعلام روز شنبه که رشد آمار به حال 3.2 درصد بین ماه های آوریل و ژوئن. اما هشدار داد که چشم انداز برای چین که بستگی به تجارت با اقتصاد در حال حاضر به عنوان رکود اقتصادی است که به دور از گلگون.

“در حال حاضر اپیدمی جهانی است که هنوز گسترش زیادی تاثیر این بیماری همه گیر در اقتصاد جهانی ادامه خواهد داد به تکامل خطرات خارجی و چالش های قابل توجهی افزایش یافته داخلی بهبود اقتصادی همچنان تحت فشار” لیو Aihua یک دفتر سخنگوی گفت.

هنوز جولیان Evans-Pritchard ارشد چین اقتصاددان در اقتصاد سرمایه دیدم دلیلی برای خوشبینی کرد و گفت که با شغل و هزینه های بازگشت و دولت در تلاش برای تحریک رشد, چشم انداز خوب بود.

“بازیابی به ناچار آهسته در طول نیمه دوم سال در حال حاضر که اولیه افزایش از بازگشایی گذشت او گفت:” در یک توجه داشته باشید به مشتریان. “اما ما فکر می کنم تولید ناخالص داخلی را به خود pre-virus روند تا پایان سال و سریع تر از هر دیگر عمده اقتصاد است.”

چین صنعت فیلم شده است به خصوص سخت-آمار coronavirus مربوط به محدودیت.

بسیاری از شرکت های تولید انتشار خود را بالقوه پرفروش در شروع سال جدید قمری زمانی که اکثر مردم در حال کار برای یک هفته و در آب و هوای سرد است. اما در این سال از شیوع کروناویروس دقیقا همزمان با تعطیلات آغاز شد که در ژانویه. 24 وادار 70,000 صفحه نمایش برای رفتن تیره در چه باید بزرگترین جعبه دفتر هفته از سال است.

چند صد نفر اجازه داده شد به طور خلاصه به بازگشایی اما پس از آن حتی به عنوان بقیه از اقتصاد باز کرده است تا تئاتر باقی مانده اند توقیف. واندا فیلم, چین بزرگترین تئاتر فیلم های زنجیره ای در این هفته گفت: این انتظار را از دست داده اند و حدود 220 میلیون نفر در نیمه اول.

[Huawei تراشه واحد کوتاه مداری مغلوب ساختن پیشی جستن تحریم. و سپس آن را به آتش کشیدند.]

در حالی که فیلم چین گفت: دولت پنج شنبه که سینما خواهد بود و مجاز به بازگشایی در جولای 20, سخت اجتماعی فاصله قوانین می moviegoing تجربه بسیاری از آن لذت.

درجه حرارت خواهد شد بررسی می شود و مردم با تب اجازه داده نخواهد شد در. کسانی که بستری را مجبور به پوشیدن ماسک و نشستن حداقل سه فوت از هم جدا از یکدیگر تئاتر زیر 30 درصد ظرفیت است. امتیاز می ایستد بسته خواهد شد و بدون خوردن یا نوشیدن اجازه خواهد داشت, مقامات گفت.

تنها تعداد انگشت شماری از سینما — کسانی که در Fengtai در پکن در نزدیکی بازار بود که صحنه های اخیر شیوع — باقی خواهد ماند بسته شده است.

بازار مسکن در چین نشان داده است تعجب آور انعطاف پذیری اقتصاددانان گفت و صادرات را برداشت تا دوباره به عنوان کارخانه از سرگیری تولید. صنعت و ساخت و ساز شاخص در سه ماهه دوم افزایش یافت و به سطوح بالاتر از قبل از شیوع کروناویروس با توجه به آمار رسمی. اما در بخش خدمات که شامل حدود 60 درصد از اقتصاد چین خروجی باقی می ماند فقط زیر قبل از ویروس سطوح.

اقتصاددانان بودند رو به با آمار مربوط به بازار کار در خاص است. بررسی نرخ بیکاری علامت پایین به 5.7 درصد است و در حال حاضر تنها یک خرده بالاتر در پایان سال گذشته است.

“مهمتر از کارگران مهاجر که به درستی گرفته شده در این نظر سنجی رای دادن را تشکیل می دهند و در عین حال یک سوم از نیروی کار شهری را عمدتا از سر کار و اشتغال” Evans-Pritchard اشاره کرد.

در آب گرفتگی شهر در چین, دانش آموزان چسبیده به تراکتور برای رسیدن به دانشگاه (کنکور)

طاعون باعث سلامت هشدار در چین پس از هردر آلوده است

طرح از یک بحران: چگونه یک تعداد انگشت شماری از کسب و کارهای کوچک مدیریت برای زنده ماندن

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de