چینی ’89: مالش دو محله با هم

چینی ’89: مالش دو محله با هم
اکتبر 31, 1989

یک تی شرت فروش در هنگ کنگ قطاری از مستعمره نگرانی در مورد چین به عنوان بعد از آن در سال 1997 تصاحب روش. این نشان می دهد که چینی بالای دیوار بزرگ درخواست برای اطلاعات بیشتر گردشگران; در زیر آنها یک اژدها chews بشر استخوان بالای عنوان: “آنهایی که زودتر خوشمزه بودند.”

عصبی هنگ کنگ توسعه دهندگان funneling مقدار زیادی از سرمایه خود را به کم درآمد محله های پایین شهر نیویورک سمت شرق است. نتیجه gentrification است ناراحت اسپانیایی ها در این منطقه که قربانی فقیر مهاجران چینی برای زشتی غنی هنگ کنگ توسعه دهندگان.

پول ریختن از هنگ کنگ — حدود 400 میلیون دلار تا کنون در منهتن به تنهایی صرف شده در املاک و مستغلات. به عنوان یک محله چینی ها مسکن می گوید: “چینی ها جای خود را به آجر از پول است.”

بسیاری از هنگ کنگ سرمایه می آید از استخرهای نقدی به طور مشترک برگزار شد به عنوان بسیاری از 20 سرمایه گذاران. در مقابل ژاپنی ها برای سرمایه گذاری در املاک و مستغلات ایالات متحده — که انتظار می رود برای رسیدن به حداقل $43 میلیارد دلار توسط 1990 — می آید تا حد زیادی از شرکت های بزرگ که ترجیح می دهند به سرمایه گذاری در برج های اداری و هتل خواص در میدتاون و منطقه مالی مرکز شهر. هنگ کنگ سرمایه گذاران از سوی دیگر متمرکز شده اند در زیر شیروانی قرار دادن ساختمان ها و پوشاک کارخانه ها در محله چینی ها است که خوردن به هم پیوسته جوامع مانند ایتالیا — در حال حاضر کمرنگ فقط دو بلوک — و قبلا یهودی محله در پایین سمت شرق است. کارگزاران املاک و مستغلات در نیویورک که حفظ ارزش ملک در پایین سمت شرق افزایش نزدیک آنها به قلب محله چینی ها.

“میدان تیان آن من تا به حال یک اثر عمیق در هنگ کنگ می گوید:” توماس لی از Grand سازمانی شرکت یک شریک در یک پیشنهاد 15 میلیون دلار هنگ کنگ–حمایت سکونت پروژه در Delancey Street. “افرادی که می خواستند به ماندن پس از ’97 باید ذهن خود را تغییر. بسیاری از مردم من می دانم که در حال کشیدن از 80 درصد از سرمایه گذاری های خود را.”

آن را خیلی زود به بگویید که چقدر از سرمایه پرواز سوخت و رویدادهای اخیر در چین به پایان رسید تا در نیویورک است. اما قبل از پکن قتل عام سرمایه گذاری در حال حاضر تشدید فشار در محله چینی ها که در آن تجاری اجاره و مسکن در حال حاضر کمیاب است. تجار و بازرگانان شد و در لبه مورد مستعمره آینده به عنوان دور برگشت به عنوان اوایل ’80s. اما پول جدید در حال حاضر در قیمت های متورم و تضمین افزایش gentrification. سه سال پیش بزرگترین امکان پذیر معامله املاک و مستغلات در محله چینی ها بود به ارزش حدود 18 میلیون نفر است. امروز 50 میلیون دلار پروژه در راه است. در سال 1986 سبزی صاحبان غرفه در محله چینی ها پرداخت می شود بیشتر اجاره هر فوت مربع از صاحبان Tiffany & Co. در میدتاون منهتن.

جابجایی از دیگر گروه های قومی است که همراه چینی را گسترش داده است به هنگام تولد به یک نژاد خصمانه محیط زیست که در آن اسپانیایی بیرون ریختن خشم خود را یکسره در همه چینی. کم درآمد که گرفته اند فشار gentrification الهام گرفته از تضاد بی سر و صدا در حال سرزنش برای نفوذ غنی خود را به همتایان محله.

“دیگر گروه های قومی در منطقه در حال گیج کننده به دو گروه: کارگران مهاجر و هنگ کنگ سرمایه گذاران می گوید:” مینی لیو کمیته مبارزه ضد ژاپنی خشونت است. “وجود دارد یک حس در میان غیر آسیایی در جامعه است که تمام کره زمین خود و در حال بدست گرفتن بیش از.”

در ماه نوامبر گذشته در سورد پارک دبیرستان نژادی مخلوط مدرسه در گرند خیابان, چند, چینی, دانش آموزان شد, حمله توسط یک گروه اسپانیایی همکلاسی. “وجود دارد چهار یا پنج حوادث در طول چند هفته می گوید:” ژول Levine, مدرسه اصلی. “اگر چه وجود دارد چند هیسپانیک پسران در منطقه زمانی که حملات اتفاق افتاده تنها یک شناسایی شد به عنوان تهاجمی یکی. او را به پلیس و مشکل حل شد.”

در حالی که انجام آن ناامید بهترین برای محافظت از این حادثه از عمومی و مطبوعات موشکافی Seward, پارک مشغول به کار بوده است با هفتم حوزه و اعضای کمیته ضد آسیایی, خشونت, رهبران کلیسا و سازمان های جامعه برای اصلاح این آسیب است.

اعضای گروه قومی کمیته آموزش و پرورش برنامه ریزی شده برای شروع یک نژاد پرستی-برنامه آگاهی از این سقوط. اما با توجه به کوتاه لیو “به مدرسه رویکرد شده است لوازم آرایشی و بهداشتی. این کمیته تا به حال به سخت تحت فشار قرار دادند به بحث در مورد نژاد پرستی آگاهی است. آنها بیشتر علاقه مند به آموزش تنوع فرهنگی — انواع مختلف مواد غذایی, رقص که نوع از چیزی. آنها شامل یک نژاد پرستی-آگاهی از برنامه در برنامه درسی.”

چند اعضای کمیته استرس که پایین سمت شرق شناخته شده برای آن یهودی اسپانیایی و — اخیرا — چینی مهاجر جمعیت تا به حال سابقه نژادی انگیزه خشونت است.

“حوادث مانند هیسپانیک بچه ها تعقیب در اطراف جوان مهاجران چینی دوره ای می گوید:” ویکتور پاپا یک فعال کشیش که سر پایین سمت شرق کاتولیک منطقه کنفرانس. “هفتاد سال پیش ایرلندی بچه ها تعقیب ایتالیایی بچه ها در همان خیابان. آن را بخشی از روند جذب مهاجر.” پاپا با این وجود اصرار دارد که “پایین سمت شرق است که یک مدل محله برای تمام ملت چگونه بسیاری از گروه های قومی وجود دارد می توانید با هم در هماهنگی نسبی.”

“وجود دارد زمینه تنش در پایین سمت شرق که سطح زمانی که رقابت برای مسکن و شغل می شود سفت می گوید:” مینی لیو. “هنگامی که وجود دارد یک حس است که یک گروه شدن کمک های بیشتر از گروه های دیگر که زمانی که تنش بیرون می آید. مردم تمایل به ضربه در دسترس بیشتر مردم در این مورد ضعیف چینی — به جای در تالار شهر یا وزارت مسکن حفظ و توسعه است. این یک مشکل سیستمیک نه نگرشی یکی است.”

نیمی از جهان دوراز هنگ کنگ سرمایه گذاران که مشتعل قومی این تنش ها موجب در انتظار مذاکرات در مفاد قانون اساسی — مستعمره پست-1997 اساسی است. 59-عضو قانون اساسی پیش نویس کمیته متشکل از مقامات چینی و هنگ Kongers منصوب ملی در حال حاضر در یک سوم پیش نویس است. مقررات در حال حاضر اجازه حکومت نظامی و حضور مردم و ارتش آزادی در هنگ کنگ است. چین نذر برای نگه داشتن خود را “سوسیالیستی سیستم و سیاست های سوسیالیستی” در درون خود مرزها در حالی که به هنگ کنگ “درجه بالایی از خودمختاری” 50 سال پس از تصاحب به نظر می رسد مشکوک. چین ذخایر قدرت تفسیر و اصلاح قانون اساسی— حتی پس از مذاکرات نهایی شده.

دو در هر پنج هنگ کنگ 5.7 میلیون نفر مهاجرت از کمونیست چین است. هنگ Kongers’ بی میلی برای کمونیسم آشکار است در سال گذشته مهاجرت ارقام: حدود 45,000 هنگ Kongers چپ مستعمره بیش از 11,000 از آنها در حال آمدن به ایالات متحده است. برای هنگ کنگ توسعه دهندگان ایالات متحده سیاسی است پناهگاه امن برای ذخایر نقدی. در ماه نوامبر گذشته در کمی اطلاع عموم تلاش معاون شهردار Alair تاونسند و قدرتمند از اعضای Chinatown جامعه کسب و کار پرواز را به مستعمره با هنگ کنگ توسعه تجارت شورا برای ترویج سرمایه گذاری در نیویورک بازار املاک و مستغلات. Ken W. چانه یک وکیل املاک و مستغلات در محله چینی ها و یک عضو محترم جامعه یکی از نمایندگان.

“ما تا به حال یک پاسخ خوب” چانه می گوید. “وجود دارد یک $50 میلیون پروژه راه را برای یک هتل بزرگ با دفتر و فضای خرده فروشی و امکانات ضیافت. ما با هدف تکمیل آن توسط 1991 یا 1992.” دیدگاه خود را برای Chinatown: “از آن خواهد شد بخشی از جریان اصلی کسب و کار است. پنج سال از هم اکنون در حال قدم زدن در خیابان کانال به نظر می رسد مانند راه رفتن پایین خیابان لگزینگتون.”

ماندارین پلازا $37 میلیون سکونت پروژه در برادوی و سفید خیابان یکی دیگر از هنگ کنگ–تامین مالی توسعه است. 25-داستان مشاع است که با توجه به اتمام بهار آینده یک مشترک توسعه Thomas Lee یک شریک به طور کلی در نیویورک–بر اساس هدف شرکت توسعه و ویلیام به یک دلار هنگ کنگ تاجر.

به گفته جان Eng املاک و مستغلات ارزیاب مستقر در کوئینز هنگ کنگ سرمایه گذاران شده است خرید تا پایین سمت شرق انبار ساختمان در شرق برادوی برادوی, بازار خیابان لشکر خیابان. او تخمین می زند که این خواص به ارزش $70 $74 در هر فوت مربع قبل از بازسازی. پس از ساختمان های تبدیل — معمولا به آپارتمانهای — فروش آنها را برای $250 تا 275 دلار در هر فوت مربع می باشد. در محله چینی ها, Eng میگه هنگ کنگ سرمایه گذاران به خرید زیر شیروانی قرار دادن ساختمان ها و کارخانه پوشاک فضاهای به طور متوسط از $1 میلیون و سپس تبدیل آنها به ساختمان های اداری. قبل از تبدیل, محله چینی ها, خواص فروش برای $70 به 100 دلار در هر فوت مربع می باشد. پس از تبدیل این خواص با ارزش $300 به $325 در هر فوت مربع. در سال 1988 Eng می گوید: 40 تا 50 جمله خواص فروخته شد به هنگ کنگ تجار و بازرگانان. از چهره خود در خارج از کشور سرمایه گذاری حساب برای 50 درصد از نیویورک خرید و فروش ملک; 35 درصد است و تنها از هنگ کنگ.

با هنگ کنگ ارزش ملک تقریبا برابر کسانی که از توکیو — بالاترین در جهان قیمت ها در بازار در ایالات متحده به نظر می رسد خاک ارزان.

هر چند سن فرانسیسکو جذب بخش عمده ای از هنگ کنگ سرمایه گذاری در ایالات متحده آمریکا (500 میلیون دلار) این شهر گزاره M است که محدودیت های ساخت و ساز دفتر به 450,000 فوت مربع در سال است که به سرعت در حال تغییر است. با توجه به Landy Eng (بدون ارتباط) از ایالت کالیفرنیا تجارت جهانی کمیسیون سرمایه گذاران شروع به احساس ناخوشایند به دلیل دشواری در به دست آوردن ساختمان و اصلاح مجوز. در مقایسه با نیویورک در حال تبدیل شدن به جذاب تر.

حتی اساسی تر برای هنگ کنگ تاجر از نرخ بازگشت سرمایه گذاری و اقتصادی در فضای یک شهر است و تداوم فرهنگی و روابط خانوادگی. نیویورک چینی است که بیشترین تعداد از هنگ کنگ مهاجران در ایالات متحده و پس از سان فرانسیسکو. بسیاری از کارگزاران املاک و مستغلات و توسعه دهندگان با خوشحالی پیش بینی بیشتر هنگ کنگ دلار در نیویورک است. ■

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر