چینی پایتخت reinstates محدودیت به عنوان coronavirus resurfaces

پکن (ایسنا) – چند منطقه از چینی پایتخت قرار داده تا امنیت بازرسی مدارس بسته و دستور داد مردم را به آزمایش می شود برای coronavirus روز دوشنبه پس از یک غیر منتظره سنبله از موارد مرتبط با بزرگترین عمده فروشی مواد غذایی در بازار آسیا.

پس از نزدیک به دو ماه با عفونت های جدید, پکن مقامات گزارش داده اند که 79 مورد در طول چهار روز گذشته در این شهرستان بزرگترین خوشه ای از عفونت پس از فوریه.

بازگشت از coronavirus است کفن پکن به مقر بسیاری از شرکت های بزرگ در عدم قطعیت در زمانی که چین در تلاش است به لرزش اقتصادی مرگ کاذب ناشی از این بیماری است.

“مهار تلاش باید به سرعت وارد جنگ-حالت زمان,” ارشد دولت در شهرستان رسمی زو یینگ یک کنفرانس خبری گفت.

زو گفت: 7,200 محلات و نزدیک به 100,000 بیماری-کنترل کارگران وارد شده بود “میدان جنگ”.

شیوع این بیماری شده است به ترسیم آلاینده Xinfadi بازار که در آن هزاران تن از سبزیجات و میوه و گوشت دست را تغییر دهید در هر روز.

مجموعه ای از انبارها و سالن تجاری و پوشا مساحتی نزدیک به 160, فوتبال, زمین, Xinfadi بیش از 20 برابر بزرگتر از غذاهای دریایی بازار در شهر ووهان که در آن شیوع بیماری شد و برای اولین بار شناسایی شده است.

جدید موارد منجر به مقامات در بسیاری از نقاط پکن reimposing اقدامات سخت برای سرکوب از گسترش این ویروس از جمله round-the-clock امنیتی بازرسی بسته شدن مدارس و سالن های ورزشی و برقراری متوسط چک در مراکز خرید و سوپر مارکت ها و دفاتر.

پکن ساکنان نیز توصیه می شود برای جلوگیری از جمعیت و جمع آوری در گروه برای وعده های غذایی.

در برخی از مناطق حتی ارسال به مقامات مسکونی ترکیبات در آنچه آنها به عنوان “بد گویی کردن از بد گویی کردن از” عملیات برای شناسایی افرادی که تا به حال بازدید Xinfadi شده است و یا با مردم در تماس بودند.

هیچ یک از پکن 16 منطقه شده است در برخورد با یک پتو مستند.

اما دسترسی به محلات از افرادی که آلوده شده اند مسدود شده به عنوان نوکلئیک اسید تست های در حال اجرا به ساکنان.

11 محلات اطراف Xinfadi و 10 نفر دیگر در نزدیکی بازار دیگر نیز مهر و موم شده به عنوان 90,000 ساکنان تحت آزمون است.

پکن شروع به جرم تست در روز یکشنبه.

مردم با پوشیدن ماسک صورت رفت و آمد در داخل یک ایستگاه مترو در طول روز صبح ساعت شلوغی دنبال موارد جدید بیماری کروناویروس (COVID-19) عفونت در پکن, چین, ژوئن 15 سال 2020 است. رویترز/Tingshu وانگ

از اروپا ؟

سازمان بهداشت جهانی گفت: آن مطلع شد از شیوع و بررسی توسط مقامات چینی.

“چه کسی می داند که توالی ژنتیکی منتشر خواهد شد در اسرع وقت یک بار بیشتر تجزیه و تحلیل آزمایشگاهی در حال تکمیل” آن را در بیانیه ای گفت.

سخنگوی وزارت امور خارجه ژائو Lijian وقتی پرسید که آیا چین تا به حال اطلاعات به اشتراک گذاشته با این که در مورد خوشه به خبرنگاران گفت: او آگاه از جزئیات اما چین و بودند که در ارتباطات است.

متخصص اپیدمیولوژی با دولت پکن گفت: روز یکشنبه یک توالی DNA ویروس را نشان داد Xinfadi شیوع می توانست از اروپا است.

“الگوی جهش و انتقال جدید کروناویروس هنوز به طور کامل درک کرد و با این اپیدمی هنوز كردن در خارج از کشور, وضعیت در پایتخت بسیار شدید است” گفت: Xu Hejian سخنگوی پکن شهر دولت یک کنفرانس خبری گفت.

دولت در سایر نقاط چین هشدار داد ساکنان در برابر غیر ضروری سفر به پایتخت و اجرا انزوا پروتکل برای بازدید از پکن است.

وانگ Xiaoyang که با این نسخهها کار در روابط عمومی در جنوب boomtown شنژن گفت: او یک پیام متنی از مقامات گفتن او را به ماندن در خانه برای 14 روز پس از بازگشت از پکن در روز جمعه.

نمایش به صورت اسلاید (6 تصاویر)

در شمال شرقی استان لیائونینگ و هبی در شمال گزارش یک تعداد انگشت شماری از موارد مرتبط به پکن خوشه. سیچوان در جنوب غربی گزارش یک مورد مشکوک به.

Baoding یک صنعتی شهرستان در جنوب غربی پکن بود که از نزدیک نظارت بر مردم پس از رسیدن.

“هر دروازه به Baoding باید به شدت محافظت برای جلوگیری از سرایت بیماری از گسترش” دولت رسانه ها به نقل از مقامات عنوان کرد و گفت.

گزارش رایان وو Huizhong وو روشنک Liu Liangping گائو Se Young Lee و Lusha ژانگ در پکن; امیلی چو در شانگهای; David Kirton در شنژن; و استفانی Ulmer-Nebehay در ژنو; ویرایش شده توسط جین Wardell, رابرت Birsel Raju Gopalakrishnan

ما استاندارد:از تامسون رویترز اعتماد اصول است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de