چینی خارجه-حمایت هکرها نفوذ واتیکان امنیت سایبر شرکت می گوید

فلورانس Lo ایسنا

یک دوربین مدار بسته است دیده می شود در نزدیکی یک نقاشی مذهبی در طول یک توده در Xishiku کلیسای جامع دولت-تحریم کلیسای کاتولیک در شب کریسمس در پکن, Dec. 24, 2019.

رم — آمریکایی امنیت سایبر شرکت گفته است که یک دولت مورد حمایت هک گروه هدف و نفوذ واتیکان در سال جاری در این شرکت به عنوان یک ماموریت جاسوسی به احتمال زیاد با هدف به دست آوردن یک مزیت در مذاکرات دیپلماتیک.

به گزارش هک می آید در زمانی که واتیکان و پکن به دنبال توسعه یک بحث توافق در روند انتصاب اسقف های کاتولیک در چین است. که موقت قرارداد امضا دو سال پیش بود که با هدف بهبود دهه های طولانی شکاف بین مقدس و چین و از بین بردن یک سیستم است که در آن برخی از اسقف چینی متعهد وفاداری به دولت و دیگران به پاپ.

این امنیت سایبر شرکت ثبت شده در آینده نسبت به چینی حمله به یک دولت-حمایت گروه به نام RedDelta. آن گفت: این گروه حمله ادامه داد تا “حداقل” جولای 21.

“مشکوک نفوذ به واتیکان را ارائه دهد RedDelta بینش مذاکره موقعیت مقدس پیش از این معامله را در ماه سپتامبر سال 2020 تمدید” گفت: ثبت آینده که منتشر شد گزارش روز سه شنبه خود را يافته است.

این حمله سایبری — که در آغاز ممکن است با توجه به گزارش نشانه آخرین تلاش آشکار توسط هکرهای چینی برای نظارت بر فعالیت های گروه های مذهبی. چین مثلا برپا نرم مبارزات علیه اویغوری اقلیت در درون آن خود کرد. اما در این مورد با توجه به شرکت چین را هدف مقر کلیسای کاتولیک روم.

هکرها همچنین هدفمند کلیسای اسقف نشین و مطالعه ماموریت در هنگ کنگ ظاهرا به عنوان یک راه برای نظارت بر واتیکان به نمایش در تظاهرات در هنگ کنگ و جدید چینی امنیتی قانون است که اعطا کرده است پکن جارو قدرت در سراسر شهرستان.

شرکت یافته بودند اولین گزارش نیویورک تایمز.

یک سخنگوی واتیکان نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر. کلیسا سیستم های آسیب پذیر به نظر می رسد حداقل یک بار در گذشته; واتیکان سایت غیر فعال بود در سال 2012 برای چند ساعت توسط گروه ناشناس هک. این گروه در آن زمان گفت که این حمله پاسخی بود tocrimes متعهد توسط روحانیون در کلیسا سوء استفاده جنسی رسوایی.

آشکار نفوذ توسط RedDelta نشان داد بسیاری از ویژگی های نشانه های قبلی چینی-حمایت از تلاش های جدید گزارش گفت:. یکی از راه های هکرها ساخته تاخت و تاز بود با استفاده از یک “فریب سند” — دیجیتالی نامه در واتیکان سربرگ با یک پیام از بالا رتبه بندی, کاردینال پیترو Parolin. در این نامه خطاب به Monsignor خاویر تاج Herrera رسمی در مقدس هنگ کنگ ماموریت. این گزارش گفت: معلوم بود که آیا سند ساخته شد و یا مشروع; در هر صورت, هکرها weaponized آن را با نرم افزارهای مخرب آلوده.

“با توجه به این که در این نامه به طور مستقیم خطاب به این فرد این احتمال وجود دارد که او هدف از spearphishing تلاش” در این گزارش با اشاره به حمله به یک هدف خاص با هدف سرقت اطلاعات حساس است.

یکی سابق عالی رتبه, ایتالیایی, هوش, رسمی, زبان, به شرط ناشناس ماندن به بحث حساس و مهم گفت: چین گزارش نرم تلاش های قابل قبول به نظر می رسید.

“آنها با استفاده از فیشینگ اعزامی به هک همه چیز است که می تواند هک” قائم مقام اطلاعاتی گفت. “این یک راه برای اعمال نفوذ و اعمال قدرت.”

روابط بین چین و مقدس لولا در آنچه اتفاق می افتد در ماه های آینده به عنوان تاریخی خود — اما موقت — دو-سال دیپلماتیک مقابله می آید تا برای تجدید. هنگامی که آن امضا شد و در سال 2018 فرانسیس گفت: این توافق کمک خواهد کرد “التیام زخم های گذشته است.”

Alessandra تارانتینو

AP

میدان سنت پیتر در واتیکان در 10 آوریل سال 2020 است.

معامله مذاکره در متناسب و شروع می شود بیش از سه دهه در اصل تلاش برای اعمال قوانین بیش از چگونه اسقف های کاتولیک در چین خواهد بود انتخاب شده است. قبلا اسقف منصوب شد دولت چین بدون پاپ تصویب در حالی که دیگران — عامل زیرزمینی — سوگند وفاداری به پاپ. این منجر به بالفعل تقسیم در مذهب کاتولیک در چین است.

به عنوان بخشی از 2018 معامله واتیکان توافق به لغو تکفیر سفارشات برای هفت اسقف منصوب چین بدون پاپ تصویب. در نوبت فرانسیس اجازه داده شد به فینال می گویند در اسقف قرار ملاقات.

چین و واتیکان قطع روابط دیپلماتیک در سال 1951. مذهب کاتولیک است که یکی از پنج مقام ادیان تحمل در چین اما پیروان آن هستند استارک اقلیت — حدود 10 تا 12 میلیون نفر در کشور از نزدیک به 1.4 میلیارد دلار است.

2018 قرارداد آمده است تحت انتقاد شدید به خصوص از کاتولیک ها در هنگ کنگ که متهم کلیسا از به خطر انداختن ارزش های آن و مشرف به نقض حقوق از دولت چین. در واشنگتن پست op-ed در ماه دسامبر منتشر شده کاردینال جوزف ذن اسقف بازنشسته از هنگ کنگ گفت: واتیکان بود زیر یک خط چین از “مماشات به هر قیمتی.”

در اوایل این ماه واتیکان-ناظران اشاره کرد که فرانسیس در سخنرانی خود در میدان سنت پیتر قلم بیش از یک پاساژ است که در آن او تا به حال شده است برای رسیدگی به هنگ کنگ. واتیکان ارائه کرده است و نه یک توضیح که چرا فرانسیس که به طور کلی چوب به او آماده اظهارات این زمان نوسان دور.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر