CIAC پیشنهاد برای بازی سقوط ورزش به دلیل در ماه اوت

به عنوان کشورهای همسایه تصمیم گیری در شروع دبیرستان سقوط, ورزش, کانکتیکات Interscholastic Athletic کنفرانس در نظر گرفتن محتاط تر از روش قبل از تصمیم گیری که آیا ورزشکاران می تواند در این زمینه قرار می گیرند.یک پیشنهاد به دولت از CIAC است که انتظار می رود در اوت. 3 در مورد اینکه آیا یا نه پاییز دبیرستان ورزش می تواند بازگشت و اگر آنها انجام آنچه آنها خواهد بود.

این CIAC خواهد شد در نظر گرفتن سرب خود را از رژیم صهیونیستی است. ند لمانت و دستورالعمل های ارائه شده توسط ایالت کانکتیکات است.

“سقوط کمیته دارای چندین گزینه و ما توزین تمام کسانی که به عنوان ما به سمت یک تصمیم” CIAC مدیر اجرایی گلن Lungarini گفت. “ما در حال برقراری ارتباط با ادارات آموزش و پرورش پزشکان و دیگر بازگشایی کمیته در دولت برای تعیین بهترین روش عمل.”

کانکتیکات یکی از معدود کشورهای است که تا به حال موفقیت های حاوی coronavirus به تازگی و امید به Lungarini حرکت رو به جلو.

“آن را فراهم می کند فرصت خوبی است که آنها ممکن است در کشورهای دیگر” Lungarini گفت. “کنتیکت انجام داده است یک کار فوق العاده برای مقابله با این بیماری همه گیر. این CIAC اولین گروه تصمیم به تعطیل کردن و ما جزو آخرین گروه به عقب می آیند. ما باید به یاد داشته باشید که ما هنوز در برخورد با یک بیماری همه گیر. آن را به دور است.”

این CIAC مجاز مدارس برای شروع آموزش در فضای باز توسط تیم با ورزشکاران در گروه 5-10 در جولای 6.

این حرکت در آمد سه هفته پس از فاز دوم رژیم صهیونیستی است. لمانت دولت دوباره باز کردن برنامه و یک هفته پس از خارجه صادر شده 50 صفحه طرح برای کمک به بازگشت به مدرسه و آموزش و پرورش در پاییز.

“تابستان آموزش بسیار موفق بوده است” Lungarini گفت. “من به ستایش مدیران ورزشی و مربیان و کودکان و نوجوانان برای ساخت مطمئن شوید که همه چیز در حال انجام است با خیال راحت. همه درگیر انجام داده استثنایی شغل. آنچه من می شنوم از مدیران ورزشی است که بهترین بخش این است دیدن شادی در چهره بچه فقط از وارد شدن به صرف زمان با یکدیگر و کار کردن. من شنیده ام یکی منفی.”

پس از این دوره آموزش فوتبال می توانید شروع به تمرین Aug. 17 و تمام ورزش های دیگر می توانید شروع Aug. 27. اولین روز برای سقوط رقابت های ورزشی در کانکتیکات در حال حاضر برنامه ریزی شده برای سپتامبر. 10.

کشورهای همسایه در حال حاضر تصمیم گیری در مورد سقوط آنها ورزش است.

ایالت نیویورک در مکان دبیرستان انجمن ورزشی تصمیم به تاخیر در شروع از سال 2020 فصل پاییز برای مدرسی ورزشی تا سپتامبر. 21. اصلی شروع تاریخ Aug. 24. وجود خواهد داشت هیچ سقوط منطقه ای و یا مسابقات قهرمانی کشور در نیویورک است.

“ما می دانیم این است که به چالش کشیدن برای همه, اما تصمیمات اتخاذ شده در سطح دولت ها بر اساس داده ها و ایالت عفونت نرخ همه در تلاش برای متوقف کردن گسترش COVID و بازگشایی مسئولانه” رابرت Zayas, مدیر اجرایی NYSPHSAA گفت: اتحادیه بار. “در این زمان, وزارت بهداشت, راهنمایی های ارائه شده در جولای 13 ممنوع میان مدارس دو و میدانی در سراسر کشور. انجمن ادامه خواهد داد به دنبال دولت هدايت و کار خواهد کرد در مجموع با مقامات دولتی برای اطمینان از بالا, مدرسه دو و میدانی شروع خواهد شد تا مسئولانه در آینده است.”

نیوجرسی دولت Interscholastic Athletic Association اعلام کرد برنامه ای برای به تاخیر انداختن آن فصل فوتبال مدرسه بالا تا اکتبر. 2. طرح اصلی بود برای شروع بازی Aug. 28.

با توجه به نیوجرسی بازگشت به بازی برنامه ریزی دبیرستان, تیم های فوتبال شروع آموزش در جولای 13 و ادامه تا Aug. 28. در اوت. 29 تیم فعالیت خواهد تعطیل برای دو هفته.

سقوط اردوگاه برنامه ریزی شده است برای شروع سپتامبر. 14 و به دنبال آن فصل به طور منظم کیکآف Oct. 2.

اولیه طرح برای نیوجرسی شش بازی فصل به طور منظم به پایان Nov. 7 و منجر به کوتاه postseason که اجرا خواهد شد از نوامبر. 13-22.

ماساچوست Interscholastic Athletic Association (MIAA) هیئت مدیره رای دادند در این هفته شروع به دبیرستان سقوط ورزش سپتامبر. 14. که وابسته به وزارت امور خارجه آموزش و پرورش دستورالعمل برای بازگشایی مدارس در دولت است.

این طرح نیاز به تصویب دولت و رژیم صهیونیستی است. چارلی بیکر. این MIAA خواهد reconvene پس از دولت منتشر راهنمایی برای مدارس به تصمیم می گیرید که ورزشی هستند و امن برای بازی و چگونه آنها را به کار گیرند.

رود آیلند Interscholastic لیگ قرار دادن یک بیانیه جولای 9 بیان کرد که سقوط ورزشی را به عقب می آیند در هفته سوم مرداد ماه با بازی فصل ابتدا مدت کوتاهی پس از.

نیوهمپشایر Interscholastic Athletic Association منتشر کرده است که دستورالعمل آن در مدارس به راه اندازی تابستان برنامه های آموزشی در امیدوار است که در مرحله بعدی بازی ها برگزار می شود در پاییز.

ورمونت به تعویق انداخته است شروع فصل پاییز اما نه تعیین تاریخ برای بازگشت به بازی.

نیومکزیکو و ویرجینیا نقل مکان کرده اند خود را در فوتبال دبیرستان فصل بهار.

Lungarini گفت: Connecticut نظارت بر رویکرد های گرفته شده توسط این نزدیکی هست متحده اما CIAC نمی خواهد پایه تصمیمات خود را بر کسانی که از کشورهای دیگر.

“ما در حال نگاه کردن به آنچه در کشورهای دیگر انجام می دهند اما ما واقعا به دنبال چه چیزی برای کشور ما” Lungarini گفت. “من صحبت کردن با همکاران در نیوجرسی و نیویورک و نیوانگلند در مورد آنچه انجام می دهند. ما هفتگی تماس با مدیران در سراسر کشور همکاری کنند. کانکتیکات منحصر به فرد است به این معنا که ما در زمان یک پایه اولیه و انجام یک کار بزرگ. ما باید به کودکان و نوجوانان در کانکتیکات بهترین منافع را در ذهن داشته باشند.”

[email protected]; @EricsonSports

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de