گزارش تلفات غیرنظامیان در لیبی را نیز در طول سال گذشته در میان یک نبرد طولانی مدت برای سرمایه طرابلس با نیروهای معتقد به تواند مربوط به یک جنگ سالار مستقر در بخش شرقی این کشور را بر عهده noncombatant مرگ یک مطالعه جدید نشان داده است.

تجزیه و تحلیل با آمریکای جدید بنیاد و Airwars که آهنگ اتهامات غیر نظامی و میر نشان داد که نیروهای مرتبط با رهبر نظامی خلیفه Hifter معتقد بودند به مسئول اکثر گزارش تلفات.

حملات هوایی و نظامی و میر به طور چشمگیری افزایش یافته پس Hifter به اصطلاح ارتش ملی لیبی عملیات به طرابلس در ماه آوریل 2019 از U. N. حمایت دولت توافق ملی (GNA).

با توجه به Airwars حداقل 429 از برآورد حداقل 727 غیر نظامی و میر از سال 2012 و یا حدود 60 درصد بر این باور هستند جای گرفته اند پس از حمله آغاز شد. Airwars مسئولیت تعیین شده به Hifter گروه و یا وابسته به نیروهای برای حداقل 270 از مرگ و میر پس از شروع نبرد طرابلس در حالی که گفت این GNA و وابسته به نیروهای معتقد بودند به مسئول 95.

در گزارش خود با عنوان “حملات هوایی پروکسی جنگ و تلفات افراد ملکی” یک پیشرفت کپی از آن به دست آمده توسط واشنگتن پست جدید امریکا یافت می شود که بسیاری از حملات انجام شده در لیبی پس از 2019 شده اند متمرکز در اطراف طرابلس یک تغییر از سال های گذشته زمانی که آنها عمدتا در نواحی مورد نظر جمعیتی مظنون به افراط گرایان اسلامی از جمله بنغازی Derna و سرت.

تغییر ماهیت بحران لیبی است تصویر دیگری از موفق وعده لیبی در سال 2011 انقلاب زمانی که بسیاری از لیبی امیدوار است که فردی گری از دیرین استبدادی Moammar قذافی عملکرد جدید باز بودن ثبات و رفاه.

به جای این کشور فرود به یک درهم و جنگ داخلی که در آن رقابت دولت در شرق و غرب ادعای مشروعیت آنها به عنوان رقابت برای کنترل نفت و دیگر منابع است. این نزاع اجازه داده است شبکه های جنایتکار به طعمه مهاجران و گروه های افراطی را شکوفا به عنوان زمانی صورت گرفت که دولت اسلامی تاسیس یکی از سازمان یافته ترین و وحشیانه, وابسته در سال 2015.

تمام گفته شده اند وجود دارد بیش از 4000 مواضع همه احزاب از سال 2012 این گزارش در بر داشت. روز یکشنبه پنج نفر اند پس از یک اعتصاب توپخانه در طرابلس پارک رویترز گزارش داد.

این درگیری نیز با توجه به افزایش به طور فزاینده پیچیده ای رقابت بین کشورها با درک منافع خود در لیبی کشیدن در آرایه ای از سازمان ملل است که ارائه شده نظامی و حمایت های دیگر — اغلب در پشت صحنه — به هر دو طرف با وجود سازمان ملل متحد تحریم تسلیحاتی. با توجه به جدید امریکا و Airwars حداقل هفت کشور انجام حملات هوایی در لیبی از سال 2012.

حامیان خارجی به Hifter جناح های LNA اعتقاد به عبارتند از روسیه به امارات متحده عربی, مصر و عربستان سعودی emboldening این LNA به دنبال یک پیروزی نظامی.

“Hiftar توانایی جذب خارجی حمایت کرده است تقویت این LNA نظامی قابلیت” این گزارش گفت:.

هفته گذشته ایالات متحده آفریقا فرمان در زمان غیر معمول مرحله از علنا محکوم کردن دولت روسیه به اتهام ارسال پیشرفته جت های جنگنده به لیبی برای کمک به LNA. مقامات ایالات متحده نیز مرتبط با دولت روسیه برای حضور در کنار LNA از مبارزان برای Wagner گروه یک ارتش خصوصی. مقامات روسیه را رد اتهام.

خارجی حمایت سازمان ملل-حمایت دولت GNA در عین حال اعتقاد بر این است که افزایش این سال به ترکیه را آغاز کرده است آشکارا به ارائه مبارزان و کمک در تلاش برای دفع یک LNA تصرف طرابلس. هر دو طرف استخدام پرداخت مبارزان از تعدادی از کشورها از جمله سوریه است.

در یک مثال دیگر از تیره طبیعت جنگ واشنگتن پست در سال گذشته گزارش داد که نیروی هوایی ایالات متحده جانباز ظاهرا کار به عنوان یک پیمانکار برای GNA دستگیر شد توسط LNA برگزار شد و به مدت شش هفته در سال 2019 قبل از اینکه منتشر شد.

شناسایی مسئولیت فردی حملات هوایی دشوار است در لیبی با توجه به این که بسیاری از کشورها نمی علنا اذعان کرد نقش خود را در جنگ اما محققان می گویند که آنها تلاش برای انجام این کار با استفاده از اطلاعات است که شامل هدف و نوع سلاح یا هواپیما درگیر است.

در حالی که لیبی رزمندگان تا به حال دسترسی به هواپیما از قذافی پیری ناوگان روشن نیست چه مقدار از آن باقی مانده است پس از سال ها مبارزه. امارات متحده عربی برای مثال اعتقاد بر این است که ارائه شده چینی ساخته شده در حالی که هواپیماهای بدون سرنشین ترکیه اعتقاد بر این است که ارائه ترکی-هواپیماهای بدون سرنشین ساخته شده.

این گزارش به نقل از ناشناس به ترکی رسمی دولت چه کسی گفت که ترکیه پرسنل فرستاده شده اند به لیبی برای آموزش و توصیه GNA اما نیروهای انکار کرد که ترکیه به طور مستقیم انجام حملات نظامی. این گزارش همچنین شناسایی افزایش حملات در سال 2019 نسبت به امارات متحده عربی. مقامات از این کشور کاهش یافته است به نظر.

اخیر U. N. گزارش نیز هشدار داد ادامه غیرنظامی آسیب به عنوان یک نتیجه از هر دسته از مسلح فعالیت مستندسازی حداقل 64 noncombatant مرگ و میر در سه ماه اول این سال است. سازمان ملل متحد سرزنش LNA برای 81 درصد از کسانی که تلفات.

در حالی که رئیس جمهور باراک اوباما حمایت رهبری ناتو مداخله در سال 2011 لیبی نشده رتبه در میان برترین آمریکا اولویت های سیاست خارجی در سال های پس از.

جدید امریکا و Airwars یافت که نقش ایالات متحده در واکنش به تلفات ملکی از سال 2012 بوده است نسبتا کوچک با وجود عمده عملیات نظامی انجام شده در سال 2016 در برابر دولت اسلامی مبارزان در شهر ساحلی سرت.

با توجه به تخمین در این گزارش ایالات متحده انجام 550 حملات بین 2012 و فوریه سال 2020 هدف عمدتا دولت اسلامی کشته شدن حداقل 11 نفر است. ایالات متحده آفریقا فرمان است اذعان کرد هر گونه تلفات غیر نظامی در لیبی است.جولی Vitkovskaya کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de