همسر کربن غنی از جنگل های استوایی در ادامه به از دست رفته در یک ترسناک نرخ با توجه به داده های ماهواره ای.

در 2019, مساحت اولیه جنگل به اندازه یک زمین فوتبال از دست داده بود و هر شش ثانیه, دانشگاه مریلند مطالعه از درختان بیش از 5 متر می گوید.

برزیل برای اختصاص یک سوم از آن خود بدترین دست دادن در 13 سال جدا از خوشه در سال 2016 و 2017 از آتش سوزی.

با این حال اندونزی و جمهوری دموکراتیک کنگو هر دو موفق به کاهش درخت از دست دادن.

در ضمن استرالیا دیدم شش برابر افزایش در تعداد درخت از دست دادن پس چشمگیر آتش سوزی در اواخر 2019, .

و همچنین به عنوان ذخیره سازی مقادیر عظیم کربن اولیه جنگلهای انبوه مناطق گرمسیری که در آن درختان می تواند صدها یا حتی هزاران سال به گونه مانند اورانگوتان و ببر.

مناطق استوایی از دست 11.9 میلیون هکتار (46,000 کیلومتر مربع) از درخت پوشش این مطالعه نشان داد 3.8 میلیون در ابتدایی مناطق جنگلی – سوم بیشترین ریزش اولیه درختان از سال 2000 و با اندکی افزایش در سال 2018 است.

“سطح جنگل از دست دادن است که ما در سال 2019 غیر قابل قبول است” فرانسیس سیمور از موسسه منابع جهانی گفت.

“و یکی از دلایلی است که آن را غیر قابل قبول است که ما در واقع در حال حاضر می دانم که چگونه به آن را به نوبه خود در اطراف.

“اگر دولت به جای قرار دادن خوب سیاست ها و اجرای قانون جنگل از دست دادن پایین می رود.

“اما اگر دولت آرامش محدودیت در سوزاندن و یا [هستند] سیگنالینگ که آنها قصد باز کردن بومی سرزمین های تجاری برای اکتشاف در جنگل از دست دادن بالا می رود.”

صحبت در مورد ضرر و زیان در برزیل, Mikaela Weisse از جنگل های جهانی دیده بان گفت: “ما همچنین اشاره کرد چندین جدید نقاط اولیه از بین رفتن جنگل ها در داخل بومی سرزمین به خصوص در ایالت پارا که مربوط به غصب زمین و معدن.

“این تهاجم به خصوص نگران کننده داده می شود که بومی شده اند برخی از بهترین conservers از جنگل ها در برزیل و در سراسر جهان است.”

اندونزی, اما, دیدم ضرر و زیان باقی می ماند در طول تاریخ در سطوح پایین برای سومین سال در یک ردیف با تشکر به نظر می رسد برای دولت قوی عمل است.

لیز گلدمن از جنگل های جهانی دیده بان گفت: “تعدادی از سیاست در اندونزی کمک کرده به این داستان مثبت از جمله افزایش اجرای قانون برای جلوگیری از آتش سوزی جنگل ها و زمین پاک و جنگل مهلت قانونی برای جلوگیری از پاکسازی و جدید برای مزارع روغن نخل و ورود به سیستم فعالیت های که برای اولین بار در سال 2011 تاسیس شده و دائمی فقط در سال گذشته.”

و کلمبیا که تا به حال دیده می شود درخت ضرر و زیان خروش پس از توافق صلح به اجرا در آمد و در سال 2016 شاهد 35 درصد افت اولیه از بین رفتن جنگل ها در مقایسه با سال 2018 است.

اما بولیوی شاهد ضرر و زیان 80% بیشتر از هر سال دیگر پس از آتش سوزی مجموعه کشاورزی پاکسازی گسترش خارج از کنترل است.

و نزدیک به 12 درصد از Chiquitano خشک جنگل در شرق بولیوی به مردم بومی پلنگ غول پیکر armadillos و tapirs بود سوخته است.

دنبال مت در توییتر @mattmcgrathbbc.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de