مربیان پیدا کردن راه هایی را به ماندن متصل به بازیکنان در حالی که نگه داشتن فاصله خود

زمینه آهنگ و وزن اتاق های سراسر کشور نشستن خالی به عنوان بهار ورزش مربیان و بازیکنان ماندن در خانه امید آنها قادر خواهد بود به عقب بر گردیم و بازی ورزشی آنها را دوست دارم.

اجتماعی فاصله سیاست در اثر به عنوان یک نتیجه از Covid-19 دستورالعمل مربیان قادر به دیدار با تیم ها و بازیکنان در حال ممنوع از تجمع در گروه برای آموزش.

که در حال خروج بازیکنان به تمرین خود را آماده برای یک فصل آنها حتی مطمئن است که در آینده در انزوا.

“متاسفانه مقررات دولت را محدود کرده اند هر گونه تجمع سازمان یافته از CIAC و دولت خود را. ما در تماس باشید و نگه داشتن بازیکنان و خانواده ها مطلع است اما با امکانات بسته به همه ورزشکاران واقعا مجبور به مدیریت خود در آموزش تناسب اندام و تمرینات مهارت از راه دور” دارین پسران, چوگان سرپهن, مربی جف Brameier گفت. “هیچ کس واقعا واقعا تجربه چیزی شبیه به این و آن است و بدیهی است که در نظر گرفتن عوارض آن در جهان و قطعا ورزش باید احساس تاثیر عظیمی از COVID-19 نبرد. دل ما به همه تحت تاثیر این بیماری مرگبار و نگاه ما نسبت به این روز که در آن ما می توانید با هم در روحیه رقابت دوباره.”

در حالی که بسیاری از مربیان در حال خروج از آن تا به بازیکنان و برخی مربیان ورزشی و ادارات شده اند در تماس با دانش آموزان از طریق متون ایمیل ها و یا فیلم ها, نگه داشتن پهلو به پهلو از آنچه که بازیکنان انجام می دهند به ماندن مناسب باید فصل برگزار شود.

در حالی که آنها مجاز به جمع آوری خود را با تیم, برخی از مربیان را آغاز کرده اند که راه اندازی جلسات آموزشی که در حال ارسال از طریق ایمیل و یا متن.

برخی از ارسال کرده اند ویدئوها از چیزهایی که این بازیکن می تواند در حالی که دیگران انجام شده است با توجه به گرفتن با هم از طریق گروه زنده تصویری جلسات مانند کسانی که در زوم چهره زمان و یا از Google Hangouts اگر CIAC خواهد آن را اجازه می دهد.

“ما در یک گروه متن با هم. من فرستاده اند و برخی از آنها را در خانه تمرینات آنها انجام می دهد” وستون مربی بیس بال جف Brencher گفت. “بازیکنان من فرستاده شده ویدئوها از آنها برای تجزیه و تحلیل نوسانات و من به صورت زمان بندی شده با یک بازیکن به بحث در مورد نوسان مکانیک و چیزهایی که او می تواند کار کند.”

Simsbury استمفورد, Stonington و چند تن دیگر مدارس ارسال شده است تمرینات و دریل بازیکنان می توانید در توییتر برای بهار, ورزش, ورزش در زمستان و یا فقط به طور کلی تناسب اندام.

آنها هیچ چیز رسمی اما بیشتر در امتداد خط پیشنهادات و یا چالش برای دانش آموزانی که در حال حاضر انجام آموزش از راه دور.

“ما باید یک فعالیت ورود به سیستم است که همه ما می توانید ببینید و ویرایش کنید. ما همچنین به اشتراک گذاری تمرینات مختلف با یکدیگر است. ایده این است برای ایجاد انگیزه هر یک از دیگر و نگه داشتن هر یک از دیگر پاسخگو” استمفورد سافتبال بانوان مربی ملیسا جوردانو گفت. “من همچنین های من, فعالیت های روزانه با آنها. همه چیز انجام شده است و عملا تمام فعالیت های را می توان به صورت جداگانه انجام بسیاری از در خانه خود.”

دیگران ایجاد کرده اند ویدئوها بازیکنان می توانید هر چند همه مربیان تاکید کرد هیچ چیز اجباری است و بازیکنان آزاد هستند به کار کردن به عنوان آنها را انتخاب کنید.

“ما در حال انجام فردی در حال اجرا تمرینات وزن بدن, تمرینات توپ دیوار و فرد تیر اندازی فعالیت های جدید” کنعان girls lacrosse مربی کریستین وودز گفت. “من تصریح کرد چقدر مهم آن این بود که برای برآورده نمی کنند به عنوان یک گروه تا اطلاع ثانوی. من می خواهم هر بازیکن به تمرکز تلاش های خود را در مهارت های فردی و تناسب اندام. ما مربیان ارائه شده بازیکنان با فردی دریل از چند سرپهن وب سایت. ما همچنین ارسال یک دوجین در حال اجرا تمرینات و وزن بدن تمرین از ما کمک مربی مدیسون اشتراوس که یک مربی شخصی است.”

در سنت جوزف در ترومبول بهداشت و سلامتی مدیر و مربی ورزشی باید تنظیم تمرینات برای بهار ورزشکاران که آنها می توانند به عنوان بخشی از آموزش از راه دور برای مدرسه.

“ما سلامتی و تندرستی مدیر که دختران مشغول به کار با از ماه سپتامبر راه اندازی کلاس درس گوگل پلت فرم برای آنها به دنبال از خانه شخصی خود را تمرین” سنت جو سافتبال بانوان مربی جف Babineau گفت. “به این ترتیب آنها می توانید برخی از ساختار های تمرین خود را هر روز. تا آنجا که سافتبال بانوان ما باید به آنها گفت که برای تمرین در خانه برای نگه داشتن مهارت های بالا. مدرسه ما این است که قاطعانه در مورد هیچ تجمعات ندارند. بسیاری از این بچه ها را در شبکه یا چیزی برای ضربه زدن به در خانه و در حیاط خود را. من دارم تمرین fungos در حیاط پشت!”

همه مربیان تماس برای این داستان تصریح کرد: اهمیت اجتماعی زیر فاصله دستورالعمل به عنوان بهترین امید برای بازگشت به زمینه های این بهار.

“مدرسه ما این است که به دنبال دستورالعمل برای پیش فصل شیوه که بدان معنی است که هیچ سازمان یافته مربی یا پدر و مادر led شیوه های. ما نیز به دنبال توصیه از دولت مدرسه و دولت فدرال در مورد اجتماعی فاصله و گروه فعالیت های” شرق لایم girls lacrosse مربی فیل اشنایدر گفت. “من نمی ارائه هر گونه توصیه برای تمرینات برای تیم. در این مرحله آنها خود به خود. من تماس گرفت و آنها را با برخی از انگیزه و مثبت پیام به اجازه دهید آنها را می دانم که من فکر می کنم در مورد آنها است که ما همه در این با هم و ما را از طریق آن دریافت کنید با هم.”

“من ارتباط با ما کاپیتان. من شده اند در انتظار برای شنیدن CIAC تصمیم در بهار ورزش فصل قبل از درگیر شدن در یک رسمی تر زوم جلسه با بازگشت تیم اول دانشگاه یا دانشکده بازیکنان” Fairfield دبستان بیس بال مربی رودی Mauritz گفت. “بخشنامه در فیرفیلد دبستان است که تا زمانی که مدرسه است و ما در آموزش مجازی در حالت دو و میدانی و سایر extracurriculars در پشت رایتر. من اعتقاد دارم که برای جامعه ما باید پیوستن به CDC و ایالت کانکتیکات دستورالعمل های اجتماعی فاصله و بازیکنان باید انجام آنچه آنها می توانند در خانه.”

گرفتن از طریق آن با هم در حالی که نه در واقع گرفتن در کنار هم یک چالش جدید برای کانکتیکات دبیرستان مربیان و ورزشکاران است.

هدف آنها این است که فقط به بازی در تمام.

[email protected]; @EricsonSports

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>