منتشر شده

استمفورد — شهر بالا دادستان بود و قسم خورده است به رئیس دولت وکیل موقعیت در یک مراسم در استمفورد دادگاه بعد از ظهر جمعه.

عدالت کیفری در کمیسیون به اتفاق آرا منصوب Richard J. News جونیور به بالا دولت نقطه پنج شنبه در یک جلسه عمومی در قانون گذاری ساختمان اداری در هارتفورد. News خدمت کرده است به عنوان وکیل دولت برای منطقه قضایی استمفورد/نورواک از جولای 2015.

“تبریک به رئیس دولت وکیل News در انتصاب او و برای او آرزوی بهترین ها در این بازی بسیار چالش برانگیز و بحرانی موقعیت” محترم. Andrew J. مک دونالد گفت: در یک نسخه. “من هم آرزو می کنم با تشکر از همه نامزدها که اعمال می شود و ارائه شده را در این کار مهم است و من آرزو می کنم برای تشکر از معاون رئیس دولت وکیل جان Russotto برای خدمت به عنوان اقدام رئیس دولت را وکیل در موقت.”

News هشتمین فرد برای نگه داشتن عنوان رئیس دولت وکیل از موقعیت تاسیس شد در سال 1973. او در حال حاضر رئیس افسر اجرای قانون برای کانکتیکات و اداری رئیس بخش عدالت کیفری که شامل رئیس دفتر وکیل دولت و دولت وکلای’ دفاتر برای 13 قضایی مناطق.

News خدمت باقی مانده از دوره پنج ساله که Kevin T. کین منصوب شد و در سال 2016. کین بازنشسته Dec. 1, 2019 پس از 47 سال به عنوان دادستان آخر 13 به عنوان رئیس دولت وکیل.

تاسیس و به موجب ماده XXIII از کانکتیکات قانون عدالت کیفری کمیسیون مسئول انتصاب تمام دولت دادستان در کانکتیکات.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de