Khezri: راجر Goodell تشویق تیم NFL به ثبت نام کارفرمایی

Colin Kaepernick kneels during the national anthem

NFL کمیسر راجر Goodell می گوید او را “تشویق” یک تیم به ثبت نام سابق San Francisco 49ers کارفرمایی khezri.

Kaepernick, 32, شروع به زانو در ما سرود ملی در سال 2016 در اعتراض نژادی و بی عدالتی شده است و یک عامل آزاد پس از 2017.

لیگ ملی فوتبال ممنوع بازیکنان از اعتراض در این راه اما در حال حاضر آن را می گوید “اشتباه” بود و برای انجام این کار.

Goodell گفت: او را “حمایت” یک باشگاه که مایل به ثبت نام در Kaepernick.

“اگر او می خواهد برای از سرگیری کار خود را در NFL پس بدیهی است که آن را برای رفتن به یک تیم به این تصمیم,” او گفت: ESPN.خارجی-لینک

“من خوش آمدید که در حمایت از یک باشگاه است که تصمیم و آنها را تشویق به انجام این کار است.”

Goodell اضافه شده در روز دوشنبه: “اگر تلاش های او در این زمینه اما ادامه کار در این فضا استقبال می کنیم او را به آن جدول و به ما کمک راهنمای ما به ما کمک کنید بهتر است.”

Kaepernick را در تظاهرات مسالمت آمیز به دست آورده تمدید پشتیبانی در پی مرگ غیر مسلح آمریکایی آفریقایی جورج فلوید که در 25 سالگی درگذشت ممکن است در حالی که مهار توسط یک افسر پلیس در مینیاپولیس که موجب تظاهرات در سراسر ایالات متحده و در سراسر جهان.

زمان NFL ستاره از جمله پاتریک Mahomes و Odell بکهام Jr به نام به حال در لیگ برتر به “محکوم کردن نژادپرستی و سیستماتیک سرکوب مردم سیاه و سفید”.

New Orleans Saints کارفرمایی Drew Brees هم نوشته شده یک بیانیه برای درخواست عفو و بخشش پس از او مورد انتقاد قرار دارد و گفت زانو تظاهرات خواهد بود “بی احترامی به پرچم”.

NFL از متعهد $250 m (£198m) بیش از یک دوره 10 ساله برای کمک به مبارزه با نژادپرستی نظاممند در ایالات متحده و می گوید که این صندوق را “حمایت از مبارزه مداوم و تاریخی بی عدالتی مواجه شده توسط آمریکایی های آفریقایی تبار”.

Kaepernick آزاد شد عامل پس از سال 2016 فصل و بدون علامت باقی می ماند. او با ثبت یک شکایت علیه NFL صاحبان در اکتبر سال 2017, باور آنها توطئه به استخدام او را به دلیل زانو شد. آن را حل و فصل در ماه فوریه تحت یک قرارداد محرمانه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de