ارتش کلمبیا را نجات ربوده سوئیس و برزیل گردشگران

کلمبیا با ارتش را نجات دو گردشگر که ربوده شدند سه ماه پیش توسط چریک های مخالف.

سوئیس و برزیل گردشگران آزاد شدند پس از سربازان واقع آنها همچنین گرفتن یک مظنون به اختطاف.

در اواسط ماه مارس دانیل حداکثر گوگنهایم و خوزه ایوان آلبوکرک شد, ربوده شده توسط مخالفان مسلح از سابق شورشی فارک جنبش شرکت کرد.

“او به ما گفت که ما می رسید گورستان” آقای گوگنهایم گفت: زمانی که بازگویی خود را ربودن.

چگونه آنها ربوده?

گردشگران در سفر بودند از طریق Cauca وزارت هنگامی که یک فرد مسلح با اشاره سلاح در وسیله نقلیه خود را. سپس از آنها ربوده شده خود را همراه با دو سگ.

ارتش ضد آدم ربایی واحد گفت: آدم ربایان بودند بخشی از Dagoberto راموس ستون تلفن همراه. شورشیان خواستار شدند ده ها میلیون پزو.

با وجود اینکه از طریق قرار دادن دماهای سرد و مسخره توسط اسیرکنندگان خود را به مردان گفت: آنها از لحاظ جسمی صدمه. شورشیان حتی سفر برای خرید غذا برای سگ.

مردان منتقل شدند به طور منظم و در آنجا ماند در 11 مکان های مختلف.

چگونه آنها نجات?

جزئیات دقیق مشخص نیست اما این جفت ارز بود نجات با سگ خود را در طول یک عملیات نظامی. ضد آدم ربایی واحد گفت: آن را نیز دستگیر شده یکی از اسیرکنندگان خود را.

“ما جان سالم به در برد” آقای گوگنهایم گفت. “آن بوده است بیش از یک ماه و نیم پس ما صحبت کرد و به خانواده های ما. آن سخت بود.”

“یک میلیون با تشکر از کلمبیا,” او اضافه شده است. “من عاشق این کشور به رغم همه چیز.”

که فارک?

انقلابی نیروهای مسلح کلمبیا, کلمبیا بزرگترین گروه شورشی تاسیس شدند و در سال 1964 به عنوان شاخه نظامی حزب کمونیست و به دنبال یک مارکسیست-لنینیست ایدئولوژی.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

خود اصلی بنیانگذاران شد و کشاورزان کوچک و زمین کارگران که تا به حال با هم متحد شده و به مبارزه علیه متناوب سطح نابرابری در کلمبیا در زمان.

گروه امضا تاریخی توافق صلح در سال 2016 پس از چهار سال مذاکره. آن را پس از تشکیل یک حزب سیاسی است که همچنین به نام فارک

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de