مقایسه انعطاف پذیری: 8 اصول پست-COVID بازسازی

این آخر هفته گذشته روشن جورج تاون در مقطع کارشناسی از من پرسید که چگونه من مربع اشتیاق من برای محلی سازی با تئوری مزیت نسبی. برای اقتصاد تازه او با اشاره به دیوید ریکاردو استدلال که هر جامعه باید در پیدا کردن یک محصول به تخصص و تجارت برای هر چیز دیگری. من پاسخ معمول که نظریه بزرگ است – به جز برای هزاران نفر از کالا و خدمات است که ارزان تر هستند به تولید به صورت محلی – اما پاسخ من به سمت چپ مضطرب است.

هنگامی که گرد و غبار حل و فصل از COVID-19 بحران جوامع در سراسر جهان را پیدا خواهد کرد خود را در اقتصاد خرد – در بخشی از آنجا که ما غیرانتقادی به دنبال ایده های دیوید ریکاردو بیش از دو قرن گذشته. رستوران ها و خرده فروشان و تئاتر ارائه دهندگان خدمات در هر راه حتی پزشک شیوه خواهد بود به دنبال حفاظت از ورشکستگی توسط میلیون ها نفر. بعد از تریلیون ها در کمک های فدرال اجرا ما تمام خواهد شد به دنبال راه هایی برای بازسازی اقتصادی ما زندگی می کند. به عنوان ما انجام این کار ما نیاز به یک مجموعه جدید از اصول و شیوه های توسعه اقتصادی است که ما را ترک کند اردک نشسته برای بحران بعدی.

برای یک ایده از آنچه که باید بعد من داستد کردن من کپی شکننده قدرت: انرژی و استراتژی امنیت ملی, نوشته شده توسط ایمری و شکارچی آموری در سال 1982. این کتاب بیشتر در مورد این آسیب پذیری در ایالات متحده, انرژی, شبکه, اما آن را نیز در مورد طراحی اقتصادی. فصل 1 آغاز می شود: “ایالات متحده رسیده نقطه که در آن: تعداد کمی از مردم می تواند احتمالا سیاه و سفید کردن بسیاری از کشور; یک گروه کوچک می تواند خاموش سه چهارم از گاز طبیعی به شرق ایالات متحده در یک شب بدون ترک لوئیزیانا; …چند نفر (شاید فقط یک نفر) آزاد می تواند به اندازه کافی رادیواکتیویته به بسیاری از ایالات متحده غیرقابل سکونت….”

فصل 13 با عنوان “طراحی برای انعطاف پذیری” شامل درخشان تقطیر از معیارهای ایجاد سیستم های انعطاف پذیر – مفاهیم هر مهندس خوب می شناسیم. انعطاف پذیری نیاز به ایجاد یک شبکه نسبتا مستقل و متکی به خود گره به طوری که شکست یک گره نمی مخاطره کل سیستم. ارتباط بین گره ها باید اختیاری و نه اجباری. متنوع سیستم های حیاتی هستند چرا که آنها کمتر به احتمال زیاد به شکست همه در یک بار و یا در راه همان است. این سیستم ها باید ساده و در تکرار و شفاف است.

بیش از حد تخصص ترویج شده توسط دیوید ریکاردو در مقابل انعطاف پذیری است. و ما تاریخی آغوش این نظریه یکی از دلایلی است که COVID-19 بوده است به طوری که ویرانگر است. پس از توصیه های Ricardo جامعه ما اقتصاد شد بیش از حد باریک بیش از حد وابسته به نیروهای خارجی بیش از حد در معرض کامل تعطیل با یک بحران پیش بینی نشده.

ما باید راه های مختلف رو به جلو آنچه که ما ممکن است تماس تئوری مقایسه انعطاف پذیری است. من پایه گزاره ساده است: آن دسته از جوامع که به بهترین وجه قادر به مقاومت در برابر بحران های آینده – آیا بیماری های همه گیر آب اختلال یا مالی meltdowns – خواهد بود که آنهایی که رشد اقتصادی. آنها خواهد بود که بهترین مکان برای سرمایه گذاران به پارک پول خود را. آنها را جذب بهترین و درخشان ترین مردم است. آنها خواهد شد در مکان های که در آن شهروندان احساس امنیت کافی برای نوآوری.

به عنوان جامعه خود را آغاز می شود جاده های طولانی از بازسازی در اینجا هشت معیار های که شما ممکن است خود را اندازه گیری جامعه مقایسه انعطاف پذیری:

(1) محلی مالکیت – چند درصد از مشاغل در کسب و کار متعلق به مردم زندگی در جامعه خود را? درصد بالایی به معنی جامعه خود را نسبتا مستقل و لذت ببرید بالا چند برابر مزایای کسب و کارهای محلی خرید از یک دیگر. کسب و کارهای محلی همواره بلوک های ساختمان از یک اقتصاد موفق اما در حال حاضر ما نمی توانیم به پریشان کسب و کار جهانی. قرار دادن یک پنی به جذب آمازون HQ – اجازه دهید به تنهایی چند میلیارد دلار – به جای گسترش محلی متعلق به کسب و کار است معکوس رویکرد به توسعه اقتصادی قابل تصور است.

(2) سرمایه گذاری محلی – تا چه حد خود را ساکنان سرمایه گذاری در کسب و کارهای محلی در پروژه ها و مردم ؟ بومی سازی الگوهای خرید افزایش رفاه, اما این کافی نیست. چرا سرمایه گذاری در شرکت های جهانی که در مورد شما می دانید کمی و که شما را آسیب پذیر به هوی و هوس عمومی بازارهای زمانی که شما می توانید بازده بالاتر با خطر کمتر با سرمایه گذاری در این تجار به شما عشق و یا شهرستان خود را فاضالب مدیریت سیستم و یا پسر خود را از وام دانشجویی بدهی ؟

(3) تنوع اقتصادی است – اقتصاد خود را متنوع به اندازه کافی برای پاسخگویی به نیازهای اساسی ساکنان? قرار داده راه دیگر چگونه خود متکی است اقتصاد خود را? بیشتر متکی به خود شما هستند – در محلی مواد غذایی و انرژی و آب و امور مالی – کمتر جهانی اختلالات مهم خواهد بود. تنوع نیز افزایش محلی خود را ضرب اقتصادی که باعث افزایش درآمد و ثروت و شغل.

(4) بازسازی است – اقتصاد خود را در درون آن معنی است ؟ ما در حال حاضر هزینه های 70-80 ٪ از خانواده ما بودجه در خدماتی است که خبر خوبی برای پایداری به دلیل اینکه اکثر خدمات و کسب و کار نور ردپای زیست محیطی. اما حتی برای کالاها مانند مواد غذایی و آب و چوب و کاغذ, ما نیاز به ورودی از ما متنوع صنایع در خط با آنچه ما محلی اکوسیستم می renewably فراهم می کند.

(5) نوآوری – تا چه حد شما پرورش محلی نوآوری ؟ کلید پویایی اقتصادی است و کارآفرینی است. این است که هر فرد در جامعه خود را با یک ایده کسب و کار بزرگ به خصوص افراد جوان قادر به پیدا کردن سرمایه های مردم و مشارکت مورد نیاز برای موفقیت ؟ گسترش رشد و ساز فضاهای باز و فضاهای کاری مشترک در میان بسیاری از ابزار جوامع می توانند با استقرار برای تحقق این هدف است.

(6) عدالت اجتماعی – که خود را جامعه اقتصاد خروج هیچ یک از پشت, صرف نظر از نژاد و جنسیت و قومیت و غیره? نگاه کردن به نقاط کور در خود اقتصادی-توسعه استراتژی. یک دلیل برای در آغوش محلی متعلق به کسب و کار است که ما می دانیم با تشکر از مطالعات انجام شده توسط فدرال رزرو است که جوامع با تراکم بالا از کسب و کار محلی بالاتر درآمد سرانه و نابرابری کمتر. کارآفرینی و توسعه نیروی کار برنامه باید تمرکز بر روی کسانی که بیشتر نیاز به شمول است. این به این معنی در آغوش اجتماعی اختراعات مانند کارگر تعاونی جامعه تراست زمین و زمان دلار سیستم.

(7) اتصال – تا چه حد خود را با جامعه جهانی و در ارتباط با بقیه جهان است ؟ در حال کسب و کار خود را یادگیری از همسالان خود در جای دیگر? شما سیاستگذاران? کسانی که اتصال – به خصوص با مردم و فرهنگ و دانش – اجازه خواهد داد که شما را به استفاده از بهترین از آنچه در جهان ارائه می دهد بدون خطرناکی تبدیل شدن به وابسته به آن است. زمانی که جوامع دیگر دچار مشکل اتصالات خود را خواهد شما را قادر به ارائه کمک. هنگامی که شما در مشکل آنها می تواند به شما کمک کند.

(8) عملکرد اجتماعی کسب و کار – همه کسب و کار خود را در آغوش اصول بالا ؟ چگونه بسیاری از به عنوان مثال اندازه گیری عملکرد خود را از طریق ابزار مانند B-پارسیان ارزیابی می کند ؟ کسانی که کسب و کار که در حال نظارت بر عملکرد اجتماعی آنها را با توجه به کارگران و سایر ذینفعان است و به طور پیوسته در تلاش برای بهبود آن باید به رسمیت شناخته شود و پاداش و شیوه های خود را به اشتراک گذاشته و با دیگر کسب و کارهای محلی.

این اصول از مقایسه انعطاف پذیری را بازی متفاوت در اورگان در مقابل Alabama. Vive la تفاوت! هر جامعه متفاوت است, تاریخ, فرهنگ, محل, جمعیت شناسی, بازار, سیاسی و فلسفه و باید با اتخاذ این هشت اصل در خود را در راه خلاق.

چگونه خود را در جامعه افزایش یابد به این لحظه ؟ آیا شما آماده برای شروع ؟

این مقاله در ابتدا در ظاهر مایکل Shuman وبلاگ.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>