کنگو طلا در حال قاچاق توسط تن U. N. گزارش می یابد

(رویترز) – تولید طلا در, جمهوری دموکراتیک کنگو همچنان به صورت سیستماتیک underreported در حالی که تن از این فلز گرانبها در رقابتهای جهانی به زنجیره تامین از طریق همسایگان شرقی آن یک گزارش سازمان ملل متحد نشان داده است.

فایل عکس – یک معدنچی شستشو طلا در Makala معدن طلا اردوگاه در نزدیکی شهر Mongbwalu در Ituri استان شرقی جمهوری دموکراتیک کنگو, آوریل 7 سال 2018 است. تصویر گرفته شده در مارس 7, 2018. REUTERS/Goran Tomasevic

این کشور در کنگو مرز شرقی بوده است خط لوله طلا به ارزش میلیاردها دلار استخراج با استفاده از ابتدایی معنی اصطلاح “حا” معدن.

دشوار است برای ردیابی تجارت فلزات گرانبها است سوخت منطقه ای جنگ بودجه جنگجویان شورشی و منجر به تحریم های سازمان ملل بر معامله گران درگیر در یک پیشنهاد به سرسخت جریان.

شمال کیوو جنوبی کیوو و Ituri استان گزارش رسمی تولید بیش از 60 کیلوگرم از artisanal طلا در سال 2019 هنوز صادر می شود در مجموع بیش از 73kg سازمان ملل متحد گروهی از کارشناسان در کنگو یافت در گزارش سالانه خود.

این گروه تخمین زده می شود که حداقل 1.1 تن طلا شد قاچاق از Ituri استان به تنهایی در سال 2019. که به دست آورده اند دولت تا $1.88 میلیون دلار مالیات آن را به حال شده است از نظر قانونی صادر شده است.

سراسر همه طلا-استان تولید از دست دادن است که به احتمال زیاد بسیار بیشتر است. Artisanal معدن در کنگو تولید 15 تا 22 تن طلا در سال در آلمان فدرال موسسه علوم زمین و منابع طبیعی تخمین زده است.

“در این کشور باقی مانده است یکی از دریاچه های بزرگ منطقه بزرگترین artisanal طلا تولید کنندگان و در عین حال یکی از آن کوچکترین رسمی صادر کنندگان” گروهی از کارشناسان نوشت.

پرسیده شده توسط همشهری در مورد گزارش کنگو معادن وزیر ویلی Kitobo Samsoni گفت که او نمی تواند بلافاصله به اشتراک گذاری خود را چهره ها در معدنی قاچاق از شرق کشور است.

این کارشناسان سازمان ملل همچنین نشان داد که اوگاندا و دیگر کشورهای همسایه صادرات به مراتب بیشتر طلا از تولید آنها نشان می دهد آنها هنوز هم ممکن است در مرحله پست به صورت قاچاق کنگو طلا.

بیش از 95 درصد از صادرات طلا از اوگاندا در سال 2019 که بالغ بر بیش از 25 تن بودند از اوگاندا منشاء این گروه تخمین زده شده بر اساس 2018 تولید و 2019 صادرات داده ها.

اوگاندا طلا صادرات بیش از دو برابر در سال 2019 در مقایسه با سال قبل بانک مرکزی داده ها نشان داد در ماه مارس است.

اوگاندا وزیر انرژی بلافاصله پاسخ به درخواست برای اظهار نظر در مورد گزارش.

قاچاقچیان گفت: این گروه از کارشناسان که کامپالا بود اصلی تجارت hub برای طلا از Ituri. قاچاق طلا از جنوب کیوو رفت و به بروندی رواندا امارات متحده عربی و تانزانیا در این گزارش اضافه شده است.

گزارش توسط هلن رید و Hereward هلند; ویرایش توسط هیو Lawson

ما استاندارد:از تامسون رویترز اعتماد اصول است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de