تاج بحران نشان می دهد ما نیاز سیستمیک فقط فرد تغییر

تغییر آب و هوا است نه تقصیر شما نیست.

صنعت سوخت فسیلی شده است هزینه های زیادی از پول به ماهرانه معرفی این ایده که اگر تنها فقط شما تغییر خواهد خود را بی فایده عادات و سپس شاید تغییر آب و هوا را نمی شود خیلی بد است. آنها شروع به انجام آن را با کسانی که خوش خیم “بررسی رد پای کربن خود را” تبلیغات سال پیش و آن را تا امروز ادامه دارد.

اما بحران کنونی را تعطیل پرواز بیشتر در رانندگی و نگهداری می شود میلیون ها نفر در داخل خانه های خود و در حالی که ما شاهد کاهش ذرات در هوا منجر به کسانی که عکس های زیبا از دیدگاه های روشن از لس آنجلس به بمبئی کربن تولید گازهای گلخانه ای کاهش یافته است تنها در راه جزئی.

قطع اثبات آنچه که من بوده ام گفتن مردم برای سال. اگر شما و من و ما 100,000 نزدیک ترین دوستان حرکت به جنگل برای گذران زندگی در آجیل و انواع توت ها, تاثیر بر کربن و آب و هوا خواهد بود حداقل به هیچ کدام است.

ما در یک سیستم است که برای پایان دادن به وابستگی آن به سوزاندن سوخت های فسیلی – که در آن است.

جدید جمهوری:

در ایالات متحده در مبارزه با تغییر آب و هوا اغلب به عنوان یک ماده در عمل فرد نسبت به یک جمعی هدف است. اگر تنها آمریکایی ها خواهد رانندگی و پرواز کمتر و مصرف بیشتر انرژی پایدار و مواد غذایی پس شاید کشور ما می تواند انجام بخشی خود را برای کمک به کاهش انتشار کربن در سراسر جهان است.

اثرات بیماری همه گیر کوروناویروس هستند جدی rejoinder به چنین امیدوار است. با بسیاری از نقاط جهان در مستند ترافیک جاده و مسافرت هوایی را کاهش داد. هوا در شهرهای بزرگ مانند لس آنجلس و نیویورک است واضح تر از آن است که در چند دهه آشکار skylines و رشته کوه قبلا پنهان. ما هرگز تا به حال یک مثال واضح تر از اینکه چگونه تغییرات در رفتار فردی در مقیاس انبوه می تواند یک تفاوت واقعی. و در عین حال به شدت به زندگی ما شده اند محدود در هفته های اخیر داده های جدید نشان می دهد که این امر می تواند به اندازه کافی برای نجات سیاره—حتی اگر آن را به نحوی پایدار است.

کربن مختصر یک وب سایت در انگلستان تخمین زده است که این بیماری همه گیر باد می تواند برش جهانی دی اکسید کربن تولید گازهای گلخانه ای در سال 2020 با 5.5 درصد—”سالانه بزرگترین سقوط در تولید گازهای گلخانه ای CO2 تا کنون ثبت شده در سوابق قصد بازگشت به قرن 18 است.” یکی دیگر از گزارش پیش بینی 5 درصد کاهش در سال جاری بر اساس پیش بینی رکود اقتصادی در ماه های آینده. هر گونه کاهش در تولید گازهای گلخانه ای که در حال حاضر نمی شوند در حال کاهش می یابد به اندازه کافی سریع برای جلوگیری از گرم شدن کره زمین به طور معمول خواهد بود ، اما با چنین تغییرات چشمگیر به راه ما انجام زندگی ما 5 درصد کاهش احساس ضعیف نتیجه نهایی. کارشناسان آب و هوا نیست جشن. اگر هر چیزی که می گویند این نسبتا خفیف و موقت کاهش نشان می دهد چگونه ما به شدت نیاز به جامع آب و هوا سیاست گذاری برای کاهش انتشار گازهای گلخانه ای در واقعا سیستماتیک و پایدار راه است.

به منظور ضربه زدن به aspirational هدف از 1.5 درجه سانتیگراد (2.7 درجه فارنهایت) مشخص شده در توافق پاریس تولید گازهای گلخانه ای نیاز به سقوط حدود 7.6 درصد در هر سال برای دهه آینده. حتی 5 درصد کاهش تخمین زده شده برای این سال نخواهد بود به اندازه کافی—و راه ما بدست که به کاهش پایدار نیست در دراز مدت. اگر چه آنها لازم است برای توقف گسترش coronavirus stay-at-home سفارشات در حال حاضر تاثیر عاطفی و جسمی و مالی رفاه میلیون ها نفر از مردم است. و کارشناسان می گویند به عنوان به زودی به عنوان کسب و کار شروع به بازگشایی خواهیم به احتمال زیاد دیدن یک فشار به سطح شیب دار بالا تولید و پاک کردن اکثر یا همه این دستاوردهای زیست محیطی.

گریست:

“من فکر می کنم مسئله اصلی این است که مردم تمرکز راه بیش از حد بر روی شخصی مردم رد و اینکه آیا آنها پرواز یا نه واقعا بدون برخورد با ساختاری چیزهایی که واقعا باعث سطح دی اکسید کربن به بالا رفتن گفت:” گوین اشمیت یک climatologist و مدیر ناسا برنامه شاتلهای فضایی در شهر نیویورک است.

حمل و نقل باعث می شود تا کمی بیش از 20 درصد تولید جهانی دی اکسید کربن تولید گازهای گلخانه ای با توجه به آژانس بین المللی انرژی. (در ایالات متحده باعث می شود تا در حدود 28 درصد است.) که بخش قابل توجهی, اما آن را نیز بدان معنی است که حتی اگر همه سفر به طور کامل کربن-رایگان (تصور کنید یک تجدید پذیر-طراحی, هیجانی, سیستم قطار همراه با شخصی EVs و باطری هواپیما) وجود دارد می خواهم هنوز هم می تواند یکی دیگر از 80 درصد از سوخت فسیلی تولید گازهای گلخانه ای مواج به آسمان.

تا جایی که تمام کسانی که در تولید گازهای گلخانه ای از آینده ؟ برای یک چیز, آب و برق هستند هنوز هم تولید تقریبا همان مقدار برق — حتی اگر بیشتر از آن را برای رفتن به خانه به جای محل کار. برق و حرارت ترکیب حساب برای بیش از 40 درصد از انتشار جهانی. بسیاری از مردم در سراسر جهان با تکیه بر چوب و زغال سنگ و گاز طبیعی به نگه داشتن خانه خود را گرم و طبخ مواد غذایی خود را — و در بسیاری از مکان ها, برق نیست, خیلی سبز یا.

حتی با یک بزرگتر نسبت به جهان کار از خانه مردم هنوز هم نیاز شبکه به نگه داشتن چراغ و اتصال به اینترنت است. “وجود دارد یک تغییر از دفاتر به خانه اما قدرت نبوده است خاموش که قدرت هنوز در حال تولید تا حد زیادی توسط سوخت های فسیلی” اشمیت گفت. در ایالات متحده 60 درصد از تولید برق هنوز هم می آید از زغال سنگ نفت و گاز طبیعی است. (شواهدی وجود دارد که این مستند این است که تغییر زمانی که مردم با استفاده از برق است که برخی از عواقب انرژیهای تجدید پذیر.)

ساخت و ساز و انواع دیگر از صنعت حساب برای حدود 20 درصد از تولید گازهای گلخانه ای CO2. برخی از فرآیندهای صنعتی مانند تولید فولاد و آلومینیوم ذوب با استفاده از مقدار بسیار عظیمی از سوخت های فسیلی و تا کنون اشمیت می گوید که نوع تولید بیشتر ادامه داد: با وجود این بیماری همه گیر.

در وسط همه گیر آن را تبدیل به مشترک به نقطه به پاک کردن آسمان در لس آنجلس و پاک کننده آبهای ونیز به عنوان شواهدی وجود دارد که افراد می توانند تفاوت را در تغییر آب و هوا. “به تازگی یاد عکس های شفاف لس آنجلس افق بدون آن معمول کفن از دود ناخواسته هستند اما شواهد قانع کننده ای از آنچه اتفاق می افتد زمانی که افراد جلوگیری از رانندگی وسایل نقلیه که موجب آلودگی هوا” نوشت: مایکل Grunwald در POLITICO magazine.

اما این استدلال تلفیق آلودگی هوا و آب — بسیار مهم مسائل زیست محیطی در حق خود! — با انتشار گاز CO2. دی اکسید کربن نامرئی است, و نیروگاه ها و پالایشگاه های نفت هنوز پمپاژ آن به اتمسفر است. در ضمن شرکت های گاز طبیعی و مالداری (فکر می کنم گاو burps) در حفظ و انتشار گاز متان.

“من فکر می کنم مردم باید دوچرخه سواری به جای رانندگی, و آنها باید قطار را به جای پرواز” گفت: اشمیت. “اما کسانی که نسبت به واقعا بزرگ ساختاری چیزهایی که تغییر نکرده اند.”

آن را به ارزش به خاطر سپردن است که یک شیب در انتشار کربن را نمی خواهد منجر به هر گونه تغییرات در کره زمین گرم شدن کره زمین روند. برخی از دانشمندان با مقایسه دی اکسید کربن در جو به جریان آب چکه کن وان حمام. این مستند تبدیل شده شیر پایین نمی کردن. تا زمانی که ما کاهش تولید گازهای گلخانه ای به شبکه-صفر — به طوری که جریان انتشار گازهای گلخانه ای به اتمسفر معادل آن جریان — زمین ادامه خواهد داد گرم.

پیتر سینکلر یک فیلمساز متخصص در مسائل مربوط به تغییر آب و هوا و انرژی های تجدید پذیر راه حل های.
آقای سینکلر تولید سری ویدئو “این است و نه سرد” به دانشگاه ییل آب و هوا اتصالات. او تولید شده است بیش از صد فیلم در سری “انکار آب و هوا خمره هفته” یک به شدت طنز و علمی و دقیق پاسخ به بسیاری از بیت های آب و هوا علوم اطلاعات غلط و دروغ اغلب در اینترنت دیده می شود – که آقای سینکلر خواستار “آب و هوا Crocks – چیزی Rush Limbaugh می گویند در 10 ثانیه طول می کشد که صادقانه دانشمند یک ساعت برای باز کردن”.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im