Coronavirus: یک شوکی

ماموریت ما این است که به ارائه خدمات به شهروندان با دانش و دیدگاه های ضروری برای ایجاد یک زیبا تر فقط پایدار و دموکراتیک جامعه است.

فیلمهای اکشن تاسیس شد در سال 2006 توسط چند نفر از دوستان در لارنس پس از تحقق چه ضروری سالم رسانه ای است که به یک دموکراسی سالم.

اگر چه ما شروع به میزبانی جامعه نمایش فیلم در آغاز و انجام آن برای سال های بسیاری از ما کتابخانه دیجیتال در نهایت تمرکز اولیه ما.

امروز با کمک اعضای ما (که می تواند اضافه کردن محتوا به طور مستقیم به سایت ما) ما سرپرستی بیش از 5 ، 000 از بهترین فیلم های مستند, فیلم های کوتاه و فیلم ها است که می توان به صورت رایگان آنلاین به علاوه چند ده pay-per-view, مستند, طبقه بندی شده اند به 34 نفر مربوط به تغییر جهان است.

و از آنجا که هنوز چیزهای زیادی برای یادگیری در مورد آن نمی های ویژه در یک فیلم ما نیز سرپرستی 4,000 مقالات.

به شیرجه رفتن با کلیک بر روی کشف دکمه مرتب سازی مطالب با بیشترین بازدید بالا دارای امتیاز و یا جدیدترین برای اولین بار به عنوان به خوبی به عنوان فیلتر محتوا با زبان country محتوا و نوع و 34 موضوعاتی مانند مواد غذایی و پایداری econoمیکروفون راه حل یا ایده های بزرگ.

“رسانه های مستقل خطرناک است زیرا آن اجازه می دهد تا مردم برای خود صحبت می کنند. و وقتی شما می شنوید کسی صحبت از تجربه خود را – که آیا آن یک کودک فلسطینی یا اسرائیلی مادر بزرگ یا عمو در افغانستان و یا پناهنده در کاله اردوگاه پناهندگان – این تغییرات شما. آن دیوار صوتی را میشکند. آن را به چالش کلیشه و کاریکاتور است که سوخت گروه نفرت. شما ممکن است موافق است با آنچه که می شنوید – منظورم این است چگونه اغلب ما حتی با توافق اعضای خانواده ما? – اما شما شروع به درک که در آن آنها در حال آمدن از. که درک است که ابتدا از صلح است. من واقعا فکر می کنم که رسانه ها را می توان بزرگترین نیروی صلح بر روی زمین است. به جای آن همه بیش از حد اغلب آن است که در اختیار داشت به عنوان یک سلاح جنگ است. ما را به رسانه ها بازگشت.” – امی گودمن محل به B در COP21

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر