Coronavirus: آمریکا خطوط هوایی مسافری حذف شده برای پوشیدن ماسک


خطوط هوایی آمریکا حذف کرده و یک مسافر از پرواز و پس از او حاضر به پوشیدن صورت پوشش در انطباق با آن Covid-19 سیاست ایمنی.

براندون Straka خواسته شده بود به پوشیدن ماسک صورت در پرواز 1263 از نیویورک به دالاس تگزاس در روز چهارشنبه.

زمانی که آقای Straka حاضر او خواسته شد به ترک, پرواز هواپیمایی گفت.

آقای Straka وجود دارد گفت: هیچ قانون که مورد نیاز او را به پوشیدن صورت پوشش در پرواز است.

“من فقط حذف از پرواز من برای پوشیدن ماسک. 1 بار این اتفاق افتاده است. نه یک قانون فدرال” آقای Straka توییتی از نیویورک در فرودگاه لاگاردیا.

ماسک صورت استفاده شده است برای کاهش خطر گسترش coronavirus در طول بیماری همه گیر.

در حالی که وجود دارد هیچ قانون فدرال الزامی ماسک بر ما پرواز تمام شرکت ما شرکت های هواپیمایی شده اند در صورت اجرای پوشش قوانین برای مسافران و خدمه از اواسط ماه مارس.

روز دوشنبه خطوط هوایی آمریکا اعلام کرد: “یک سیاست قوی تر برای مشتری پوشش صورت”. آن گفت: مشتریانی که حاضر به پوشیدن پوشش صورت اجازه داده نمی شود به هیئت مدیره و می تواند در ممنوع از سفر آینده.

آقای Straka سابق بازیگر و باربر که به نظر می رسد به عنوان یک مهمان در فاکس نیوز و تاسیس #WalkAway انتخاباتی که مردم را به رد حمایت خود را از حزب دموکرات است.

این #WalkAway سایت به فروش می رساند مارک کالا از جمله 20 دلار (£16) ماسک صورت.

محافظه کار فعال توصیف خطوط هوایی آمریکا’ ماسک سیاست به عنوان “کاملا دیوانه” در یک ویدیو ارسال شده به توییتر اعلام کرد: “ما حتی نمی باید انتخاب کنه.”

او گفت: یک پرواز “ساخته شده است یک اشتباه” گفتن او “این قانون” به پوشیدن ماسک صورت در هواپیما.

“هنگامی که اشاره کردم این بود که درست نیست گفتند: بله, بله, آن است”. در نهایت آنها را تغییر داستان خود را به “این سیاست ما است و اگر شما آن را انجام نمی, شما نمی توانید پرواز با us’,” او گفت:.

“به من گفت: هیچ کس حتی از من پرسید اگر من یک شرط که من مانع از پوشیدن ماسک. کل کارکنان ایستاده بودند در اطراف من تهدید آمیز به من.”

نیویورک تایمز گزارش خبرنگار بود که در هیئت مدیره پرواز موفق به ثبت برخی از اختلاف بر روی تلفن همراه خود را.

در این ویدئو آقای Straka می توانید او شنیده استدلال با یک پرواز است. وقتی از شما خواسته او از او می پرسد اگر او تا به یک وضعیت پزشکی پس اگر او مدارک به تایید این.

پس از یک تنش بین آقای Straka و پرواز های مختلف زن شنیده می شود و فریاد زدند: “آقا شما می توانید آن را قرار داده و یا خاموش؟”

خطوط هوایی آمریکا گفت: استثنا وجود دارد به آن ماسک قوانین برای کودکان, مسافران خوردن و نوشیدن و کسانی که با شرایط پزشکی.

وقتی پرسید که توسط سی ان ان اگر او مربوط به وضعیت پزشکی آقای Straka کاهش یافته است به نظر گفته: “من برای پیدا کردن آن دشوار و گران به پوشیدن ماسک بله.”

هواپیمایی بی بی سی گفت آقای Straka موافقت کرده بود به “تطابق با سیاست های ما” و rebooked بر روی یک بعد پرواز.

“تیم ما در حال بررسی این حادثه و ما در حال رسیدن به آقای Straka برای دریافت اطلاعات بیشتر” خطوط هوایی اضافه شده است.

آقای Straka به ما گفت که رسانه ها او عینک یک ماسک صورت ارائه شده توسط شرکت هواپیمایی قبل از سوار شدن به دومین پرواز اما آن را در زمان خاموش در هواپیما.

شما همچنین ممکن است علاقه مند می شود:

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de