Coronavirus: آسیا ‘ستاره درخشان’ رنج می برد بزرگترین تا کنون رکود

سنگاپور اقتصاد سقوط به رکود اقتصادی در سه ماهه گذشته به عنوان یک تمدید مستند آمار کسب و کار و هزینه های خرده فروشی.

رشد اقتصادی در شهرستان دولت کاهش 41.2 درصد نسبت به سه ماهه قبلی این کشور بزرگترین انقباض در ضبط.

مقامات پیش بینی آن خواهد بود سنگاپور بدترین رکود اقتصادی از زمان استقلال از بریتانیا در سال 1965.

این ارقام نشان می دهد شدت ویروس محور رکود مواجه شده در سطح جهان است.

داده های رسمی نشان داد سنگاپور در سه ماهه دوم تولید ناخالص داخلی (تولید ناخالص داخلی) کاهش 12.6 درصد در سال در سال پایه.

به عنوان یکی از اولین کشورها به انتشار آمار رشد اقتصادی برای دوره زمانی که در آن بسیاری از اقتصادهای در مستند اعداد از سنگاپور ارائه یک نگاه اجمالی از چگونگی جریان همه گیر می تواند بر اقتصاد سراسر جهان است.

که بدتر از حد انتظار آمار و ارقام به دنبال یک سه ماهه اول سال در سال تولید ناخالص داخلی سقوط 2.2% و چهارم در سه ماهه رها از 10.6%.

تعمیق رکود نیز نشان می دهد که این بیماری همه گیر ممکن است نهفته سنگاپور اقتصاد سخت تر از بسیاری از همتایان آسیایی,.

رکود در تجارت جهانی است آمار صادرات کشور متکی به تولید کنندگان در حالی که صنعت ساخت و ساز فعالیت متوقف شده و خرده فروشان را دیده اند سقوط فروش در یک رکورد سرعت.

در مقابل تولید ناخالص داخلی ژاپن دیده می شود کاهش حدود 20 درصد در سه ماهه دوم از سه ماه گذشته در حالی که داده ها در این هفته ممکن است نشان می دهد که اقتصاد چین در حال حاضر بازگشت به رشد است.

داده های از سنگاپور قرار می دهد فشار بیشتر بر این کشور حاکم حزب خلق که در هفته گذشته شاهد ضعیف ترین آن انتخابات و عملکرد پس از استقلال 55 سال پیش.

دولت در حال حاضر متعهد حدود 67bn (£53bn) و یا نزدیک به 20 درصد از تولید ناخالص داخلی سنگاپور در اقدامات محرک اقتصادی برای حمایت از تلاش کسب و کار و خانواده.

سنگاپور شروع به سهولت آن مستند اقدامات شناخته شده به عنوان مدار شکن به صورت محلی در 1 ژوئن.

شهر دولت وارد فاز دو از بازگشایی اقتصاد در 19 ژوئن که اجازه می دهد تا اکثر مغازه ها و رستوران ها به سر کسب و کار اگر چه اجتماعی فاصله قوانین در محل باقی می ماند.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de