Coronavirus baby boom or bust? چگونه این بیماری همه گیر است مؤثر بر نرخ زاد و ولد در سراسر جهان است.

هنوز خیلی زود است که با اطمینان می گویند اما موالید روند تا کنون نشان می دهد خوشه در برخی از نقاط جهان و کاهش دیگران است. طور کلی نرخ زاد و ولد باید همچنان به کاهش بسیاری از بالاتر در کشورهای با درآمد و صعود در بسیاری از فقیر و با درآمد متوسط سازمان ملل که در آن U. N. صندوق جمعیت (افزايش) پروژه هایی که همه گیر رانده اختلال در دسترسی به جلوگیری از بارداری می تواند منجر به میلیون ها نفر از حاملگی های ناخواسته.

هند

در ماه مارس هند اجرا یکی از دقیقترین مستندات — به معنی میلیون ها نفر از زنان قطع شد و از دسترسی به, پیشگیری از بارداری, سقط جنین و دیگر خدمات تنظيم خانواده است. بین ماه های مارس و آوریل حدود 1.85 میلیون نفر احتمالا قادر به دست آوردن دسترسی به سقط جنین در غیر این صورت آنها را به دنبال, با توجه به برآورد توسط Ipas بنیاد توسعه که بر امن سقط جنین و پیشگیری از بارداری در هند. مطالعه دیگری توسط دهلی نو-بنیاد بر اساس ارائه خدمات بهداشت باروری هند در محاسبه ممکن است که حدود 25 میلیون زوج می توانست قطع از بارداری دسترسی در این کشور خاموش کردن.

“متاسفانه خیلی زود به شواهد تجربی از هر مقیاس بزرگ upticks در حاملگی” را افزايش سخنگوی ادی رایت گفت: از سازمان جهانی داده است. “ما نمی خواهد هر covid ناشی از تولد برای چند ماه است.”

همه گیر نیز به شمار مادری خطرات بهداشتی. زنانی که به هنگام تولد در طول همه گیر “باید آماده برای آوردن یک زندگی را به جهان به عنوان آن را تبدیل به یک جهان که در آن مادران انتظار می ترسند برای رفتن به مراکز بهداشتی درمانی برای ترس از آلوده شدن و یا از دست رفته در اورژانس با توجه به تیره و تار و خدمات بهداشتی و مستندات,” هنریتا جلو مدیر اجرایی یونیسف در بیانیه ای گفت.

حتی قبل از هند سیستم مراقبت های بهداشتی تحت لکه گیر کشور بود و مرگ و مير مادران بیش از هفت برابر بالاتر از آن است که ایالات متحده با توجه به یونیسف داده است.

اندونزی

ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در اندونزی نیز نیروبخش برای مطلب تولد در ماه های آینده. حدود 10 میلیون زوج در سراسر دنیا چهارمین کشور متوقف شد و با استفاده از روش پيشگيری از بارداری در ماه آوریل میان مستند اقدامات ملی این کشور جمعیت و خانواده, برنامه ریزی, سازمان, نیویورک تایمز گزارش داد.

همه گیر شده و یک ضربه به اندونزی در تلاش برای ارائه خدمات رایگان پیشگیری از بارداری, بخشی از فشار برای جلوگیری از سوء تغذیه در دوران کودکی با ترویج خانواده های کوچکتر. کاندوم, هر چند در دسترس هستند نسبتا منفور در مقایسه با هورمون تزریق اداره یا ماهانه یا چهار بار در سال است. قرصهای انتخاب دوم.

به عنوان coronavirus گسترش خانواده برنامه ریزی سازمان شروع به ساخت درب-به-درب بازديد و توزیع بزرگتر لوازم قرص.

در سطح جهان تلاش خواهم این باقی می ماند ، برای هر سه ماه یک مستند طول می کشد, 2 میلیون زنان ممکن است از دست دادن دسترسی به, پیشگیری از بارداری با توجه به افزايش برآورد.

علاوه بر اخلال در خدمات محلی این بیماری همه گیر را مطرح کرد موانع برای زنجیره تامین جهانی برای کاندوم و انواع دیگر کنترل تولد اقیانوس اطلس گزارش شده است. افتاده در کارخانه در آسیا, که در آن تولید کند در پاسخ به coronavirus ایجاد کرده اند تدارکات مشکلات در واردات مراکز در کشورهای در حال توسعه مانند لاگوس, نیجریه.

ایالات متحده

در ایالات متحده تحلیلگران در حال تماشای یک روند متفاوت ظهور: بسیاری از زنان می گویند که آنها به احتمال زیاد به نگه داشتن کودکان در طول بیماری همه گیر. برخی از شرکت ها دیده می شود رشد فروش قرص های ضد بارداری.

در ماه ژوئن موسسه بروکینگز تخمین زده است که ایالات متحده خواهد دیدن آن موالید رها 300,000 تا 500,000 بیش از سال آینده بر اساس باروری روند طی سال های رکود و بحران است. که در همان ماه های دیجیتال درمانگاه بهداشت Nurx گفت: ایالات متحده آمریکا امروز است که آن را دیده است 50 درصد افزایش در کنترل تولد و درخواست 40 درصد افزایش در اورژانس پیشگیری از بارداری سفارشات. (جدید تقاضا برای خدمات دیجیتالی در آتن می تواند توضیح دهد که افزایش می دهد.)

یک مطالعه توسط Guttmacher موسسه نشان می دهد که بیش از 40 درصد از بیش از 2000 نفر از زنان مورد مطالعه در بهار گزارش داده اند که تغییر طرح خود را برای زمانی که به کودکان (و یا چگونه بسیاری از به) به دلیل بیماری همه گیر. سی و چهار درصد گفت: آنها می خواستند کمتر به کودکان و باردار بعد.

نتایج تعجب: تعطیلی مدارس و زیان کار را به طور نامتناسبی تحت تاثیر مادران و با زنان به طور متوسط در تحمل بیشتری کودک-مراقبت از بار و بیشتر احتمال دارد به از دست دادن و یا ترک شغل خود را از همتایان مرد خود.

این Guttmacher موسسه مطالعه همچنین نشان داد که زنان از رنگ و فقیر بودند بیشتر احتمال دارد به از دست شغل و دسترسی به خدمات مراقبت های بهداشتی, افزایش شانس ناخواسته و یا مخاطره آمیز حاملگی.

به طور کلی یک سوم از پاسخ دهندگان گزارش تاخیر در مراجعه به یک ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی و یا مشکل دسترسی پیشگیری از بارداری. سیاه و اسپانیایی زنان با احتمال بیشتری نسبت به زنان سفید به گزارش مواجهه با این مشکلات و عجیب و غریب زنان با احتمال بیشتری به نسبت مستقیم زنان است.

در این نظر سنجی حدود 44 درصد از زنان و 48 درصد از زنان اسپانیایی نیز گزارش داد که مایل به تاخیر انداختن و یا محدود کردن بارداری در مقایسه با 28 درصد از زنان سفید پوست.

اروپا

بهار نظرسنجی از مردم در سنین 18 تا 34 ساله در, فرانسه, آلمان, ایتالیا, اسپانیا و انگلستان یافت می شود که همه گیر شده “قوی و منفی” اثر باروری را انتخاب کند.

“یکی از عواقب این خاص بهداشت و درمان اضطراری شده است که یکی از شدید ترین بحران اقتصادی از قرن گذشته با چنین اتفاقاتی همیشه در حال دنبال شدن توسط یک کاهش در نرخ باروری” فرانسیسکا Luppi, Bruno Arpino و الساندرو Rosina co-نویسندگان این گزارش در بیانیه ای گفت.

پنجاه درصد یا بیشتر از پاسخ دهندگان در فرانسه و اسپانیا و آلمان گفت: آنها به تعویق انداختن داشتن فرزند. در انگلستان 58 درصد گفتند که به تعویق انداختن و 19 درصد گفتند که آنها را رها باروری در دسترس نباشد. پاسخ دهندگان در ایتالیا که در آن میزان موالید در حال حاضر کم شد به احتمال زیاد به می گویند که آنها خواهد کنار گذاشتن برنامه های خود را به یک کودک است.

“حمایت از افراد جوان و زنان به طور خاص از طریق اشتغال لازم است برای تقویت روند بهبود اقتصادی این کشور بیشتر تحت تاثیر قرار توسط اورژانس بهداشت برای کاهش خطر فقر در میان خانواده های جوان و در نتیجه به حمایت از باروری انتخاب” همکاری نویسندگان نوشت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de