Coronavirus: بلگراد و مخالفان نمایندگان مجلس بیش از منع رفت و آمد

پلیس و معترضان زخمی در شورش که شکست خارج از مجلس شورای ملی در پایتخت صربستان, Belgrade.

تظاهرات مسالمت آمیز آغاز شد و شامل دانش آموزان و خانواده های خشمگین تصمیم به دوباره تحمیل یک آخر هفته مقررات منع رفت و آمد به دلیل افزایش عفونت کروناویروس.

معترضان شکست را به مجلس باعث به دخالت پلیس.

درگیری های خشونت بار پلیس و شلیک گاز اشک آور برای متفرق کردن معترضان.

راست گرایان شده اند مورد سرزنش تکان دهنده ناآرامی و طوفان مونتاژ ساختمان. صربی رسانه ها گفت: آنها شامل یک نماینده است که تحت فشار قرار دادند و ضد واکسن و ضد 5G تئوری های توطئه است.

ده ها تن از مردم صدمه دیده شد گزارش ها می گویند از جمله پلیس و معترضان.

چرا تظاهرات آغاز شد

در روز سه شنبه صربستان دیدم آن مرگبارترین روز تا کنون در این بیماری همه گیر. رئیس جمهور Vucic اعلام کرد در یک سخنرانی تلویزیونی نشانی وجود داشته است 13 کشته و 120 نفر در هواکش با 4000 نفر تحت درمان در بیمارستان است.

وضعیت نگران کننده ترین در بلگراد گفت: قبل از اعمال ممنوعیت تجمع بیش از پنج نفر از روز چهارشنبه با یک حکومت نظامی در نیروی از 18:00 به وقت محلی (16:00 GMT) روز جمعه تا 05:00 صبح روز دوشنبه. در حال حاضر مقررات منع رفت و آمد اعمال خواهد شد تنها به پایتخت اما آقای Vucic مشتاق است آن را به صورت گسترده در سراسر کشور.

صربستان دیده است یک افزایش چشمگیر در موارد و مقامات اعلام کرده اند وضعیت اضطراری در شهرهای مختلف و شهرستانها.

مخالفان را متهم به رئیس جمهور از لغو مستند خیلی زود در ممکن است اجازه می دهد مسابقات فوتبال با تماشاگر و چند محدودیت در حرکت پیش از انتخابات در 21 ژوئن که آقای Vucic حزب برنده توسط یک زمین لغزش.

وضعیت بحرانی در چهار شهرستانها آقای Vucic هشدار داد. برخی از محدودیت ها آورده بودند عقب در هفته گذشته در مناطقی که این ویروس شایع ترین است. نخست وزیر آنا Brnabic هو شد زمانی که او بازدید نووی پازار, یکی از شهرهای بدترین آمار شیوع جدید.

آنچه اتفاق افتاده در خارج از مجلس

تظاهرات علیه re-اعمال مقررات منع رفت و آمد آغاز شد و با مخلوطی از مردم از جمله دانش آموزان و اعضای “اجازه ندهید بلگراد غرق” شهروند جنبش که شرح داده شده جمع آوری به عنوان خود به خود. بسیاری از آنها را مشاهده اجتماعی فاصله اگر چه نه همه تن ماسک.

لغو کردند درگیری میان پلیس و معترضان بعد از آن در شب و در مدت کوتاهی پس از 22:00 به وقت محلی (20:00 به وقت تهران) گروه زیادی وارد ساختمان رادیو و, بنا به گزارش های مربوط به فوق العاده ناسیونالیست و ضد واکسن مبارز Srdjan Nogo. جمعیت شنیده میشد شعار “صربستان افزایش یافته است”.

پس از حدود 15 دقیقه پلیس موفق به پاک کردن ساختمان رادیو و اما ادامه درگیری خارج است. سنگ پرتاب کردند و پلیس با استفاده از گاز اشک آور و معترضان خودروهای پلیس را آتش میزدند ،

نخست وزیر محکوم طوفان از مجلس به عنوان یک “حمله خشونت آمیز” در حالی که صربستان و آن در نظام سلامت مواجه شد بزرگترین لحظه تا کنون در این بیماری همه گیر.

رئیس جمهور Vucic می گوید بيمارستان در بلگراد تقریبا کامل در حالی که کسانی که در Nis نووی پازار, بلگراد و دیگر شهرهای در حال پر کردن سریع.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de