Coronavirus: کالیفرنیا reimposes محدودیت های گسترده در میان ویروس سنبله


کالیفرنیا reimposed محدودیت در کسب و کار و فضاهای عمومی در میان سنبله از عفونت کروناویروس در آمریکا پرجمعیت ترین دولت است.

فرماندار گاوین Newsom روز دوشنبه دستور فوری توقف همه فعالیت های داخلی در رستوران ها, میله, مکانهای تفریحی, باغ وحش و موزه ها.

در بدترین متاثر از شهرستانهای جنوب غربی آمریکا, دولت و کلیسا و سالن های ورزشی و آرایشگاه نیز نزدیک است.

کالیفرنیا بیش از 330,000 Covid-19 موارد با بیش از 7000 مرگ و میر.

این reimposition از محدودیت های اعمال شده در دولت با نزدیک به 40 میلیون نفر از مردم باعث شده افزایش 20 ٪ در افراد آزمایش مثبت در دو هفته گذشته.

افزایش تعداد کالیفرنیا در حال حاضر نیاز به مراقبت های ویژه.

چه فرماندار Newsom می گویند ؟

این فرماندار دموکرات روز دوشنبه هشدار داد که “این ویروس است و نه دور در هر زمان به زودی”.

“من امیدوارم که همه ما می دانیم که اگر ما هنوز متصل به برخی تصور که به نحوی که آن را می شود گرم آن را برای رفتن به دور و یا به نحوی آن را به ماه های تابستان و یا تعطیلات آخر هفته خاموش – این ویروس انجام داده نه.

“ما در حال حاضر موثر امروز نیاز به تمام استان ها به فعالیت های داخلی خود را داخل عملیات در بخش های زیر است: رستوران ها از wineries مزه, اتاق سینما, خانواده, سرگرمی, مراکز باغ وحش و موزه ها, کارت اتاق و سازندگان: از تمام میله های زندان.

“این است که در هر شهرستان در ایالت کالیفرنیا در” فرماندار گفت.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

جدید اقدامات معکوس کاستن از دولت های سخت مستند در ماه مه و پس از آن دوباره در ماه ژوئن هنگامی که رستوران ها و سالن های ورزشی بازگشایی با در شهرستانهای ملاقات کرد که دولت دستورالعمل های ایمنی.

دیگر آمریکا می تواند در حال حاضر به دنبال فرماندار Newsom است منجر به عفونت در ادامه به افزایش در آمریکای جنوبی.

در حال حاضر وجود دارد بیش از 3.3 میلیون نفر تایید Covid-19 نفر از سراسر کشور و بیش از 135,000 مرگ و میر با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de