Coronavirus: چین هشدار می دهد دانش آموزان بیش از ‘خطر’ تحصیل در استرالیا


چین هشدار داده است دانش آموزان در نظر گرفتن خطرات ناشی از تحصیل در استرالیا در طول همه گیر تشدید سیاسی ردیف بین ملل.

چین وزارت آموزش و پرورش در روز سه شنبه صادر مشاوره به دانش آموزان قبل از دانشگاههای استرالیا بازگشایی در ماه جولای.

وزارت اشاره به تهدید Covid-19 و تبعیض علیه آسیایی ها که ممکن است خطرات.

در بیانیه ای گفت: دانش آموزان باید “محتاط” در هنگام انتخاب به رفتن و یا بازگشت به استرالیا.

“گسترش جهانی جدید Covid-19 شیوع نشده است به طور موثر کنترل می شود و با وجود خطرات در مسافرت های بین المللی و باز دانشگاه” وزارت گفت: در آن بیانیه است. “در طول این بیماری همه گیر وجود دارد متعدد تبعیض آمیز در برابر حوادث آسیایی در استرالیا هستند.”

  • دانشجويان ماندن قرار داده و در طول همه گیر

مشاوره علائم آخرین تشدید تنش بین چین و استرالیا که دولت ها شده اند درگیر در چندین دیپلماتیک اختلافات در طول coronavirus بیماری همه گیر.

“استرالیا یک مقصد محبوب برای دانشجویان بین المللی از آنجا که ما موفق جامعه چند فرهنگی که با استقبال دانشجویان بین المللی فراهم می کند و در سطح جهانی آموزش و پرورش” استرالیا وزیر آموزش و پرورش دن Tehan گفت.

“موفقیت ما در تراز وسط قرار دارد [coronavirus] منحنی معنی است که ما یکی از امن ترین کشورهای جهان برای دانشجویان بین المللی می شود بر اساس در حال حاضر است.”

روابط بین ملت ها شده اند بیشتر تیره و تار پس از استرالیا خواستار تحقیقات مستقل به ریشه های کروناویروس که برای اولین بار شناسایی شده در چین در اواخر سال گذشته.

  • چین رد تماس برای استعلام به ویروس ریشه

پس از آن تماس تلفنی برای درخواست چین برای اعمال تعرفه در برخی از استرالیا واردات و هشدار به شهروندان در مورد سفر به این کشور است.

چین را رد کرده است اقدامات خود را متصل به پرس و جو تماس که آن را رد کرده است که با انگیزه های سیاسی.

هفته گذشته دولت چین آژانس با صدور یک سفر مشاوره به شهروندان خود هشدار داد از “افزایش قابل توجه” در حملات نژادپرستانه در “چینی و مردم” در استرالیا.

چینی ها وزارت فرهنگ و گردشگری خاطر نشان کرد “گردشگران چینی به منظور افزایش ایمنی خود آگاهی و نه سفر به استرالیا”.

شده اند وجود دارد گزارش های نژادپرستانه سوء استفاده و حمله به مردم از کشورهای آسیایی در استرالیا پس از همه گیر آغاز شده است. در ماه آوریل یک زن متهم شده بود از یک حمله نژادپرستانه در دو دانشجو از دانشگاه ملبورن است.

اما استرالیا وزیر گردشگری, Simon بیرمنگام گفت: چین اظهارات در مورد خطرات به گردشگران “هیچ پایه و اساسی در واقعیت”.

او گفت: استرالیا بود “موفق ترین فرهنگی و جامعه مهاجر در جهان”.

استرالیا دانشگاه ها در حال حاضر مواجه با مشکلات مالی در طول این بیماری همه گیر به عنوان مرز تعطیلی را منصرف دانشجویان بین المللی از ثبت نام.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

بیشتر دانش آموزان از چین بیش از هر کشور دیگر برای حضور در دانشگاه های استرالیا. آنها به نمایندگی از 28 درصد از دانشجویان بین المللی ثبت نام در 2019 با توجه ICEF مانیتور آموزش و تحقیقات بازار ،

دانشگاه های استرالیا می تواند از دست دادن$12bn ($8.3 میلیارد دلار; £6.5 میلیارد دلار) در طول دو سال آینده اگر دانش آموزان چینی تصمیم گیری در برابر تحصیل در کشور, دانشگاه سیدنی, استاد, Salvatore Babones شده برآورد شده است.

چین مشاوره به دانش آموزان می کند “همه چیز را سخت تر در حال حاضر زمان دشوار” گفت: Vicki تامسون رئیس اجرایی گروه هشت ائتلافی از استرالیا دانشگاه های پیشرو.

“ما می دانیم که دانش آموزان خود را برای تحقیقات خود در مورد سلامت و ایمنی آن را به عنوان مربوط به آنها – به عنوان آنها باید – و ما به جلو نگاه به قادر بودن به آنها خوش آمد به دانشگاه های ما به عنوان به زودی به عنوان دولت استرالیا توصیه های بهداشتی نشان می دهد که ما می توانیم” او گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر