Coronavirus: اقتصاد چین پرش به عقب به رشد

اقتصاد چین رشد 3.2 درصد در سه ماهه دوم زیر پس از ثبت رکود است.

این اقتصاد شاهد کاهش شدید در سه ماه اول سال طول coronavirus مستندات.

اما آمار و ارقام منتشر شده در روز چهارشنبه نشان می دهد چین, تولید ناخالص داخلی (تولید ناخالص داخلی) بازگشت به رشد در طی آوریل تا ژوئن.

شماره در حال نزدیک تماشا در سراسر جهان به چین راه اندازی مجدد اقتصاد آن است.

این رقم بالاتر از کارشناسان پیشبینی میکردند و نقاط نسبت به یک V شکل برای بازیابی اقتصادی نیروگاه.

این همچنین بدان معنی چین اجتناب از رفتن به ویژگی های رکود اقتصادی – مدلول به عنوان دو دوره متوالی رشد منفی.

گزاف گویی برگشت به شرح زیر شیب دار 6.8% رکود در سه ماهه اول سال بود که بزرگترین انقباض پس از تولید ناخالص داخلی فصلی پرونده آغاز شد.

این کشور کارخانه ها و کسب و کار شد و خاموش شدن برای بسیاری از این دوره به عنوان چین معرفی اقدامات سختگیرانه برای جلوگیری از گسترش ویروس

دولت شده است نورد از یک قایق از اقدامات برای کمک به تقویت اقتصاد از جمله معافیت های مالیاتی.

“چین V شکل بهبودی تا حد زیادی تکمیل شده است. تولید صنعتی و رشد سرمایه گذاری باید هر دو تبدیل مثبت در ماه های اخیر گفت: در یک یادداشت تحقیقاتی توسط دویچه بانک.

“هزینه های مصرف کننده است که هنوز هم در زیر آن قبل از Covid مسیر اما فاصله باقی مانده تا حد زیادی متمرکز در چند بخش – مسافرت,, ناهار خوری, اوقات فراغت و خدمات– که در آن بهبود سریع بعید است” به آن اضافه شده است.

در چین اعلام کرد که نمی خواهد مجموعه ای از رشد اقتصادی هدف برای سال 2020 آن را به عنوان برخورد با عواقب بیماری همه گیر کوروناویروس.

این اولین بار است که پکن تا به حال نه یک محصول ناخالص داخلی (تولید ناخالص داخلی) هدف از سال 1990 زمانی که پرونده آغاز شد.

برای شش ماه از سال اقتصاد چین کاهش یافت 1.6% آن اداره ملی آمار گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de