Coronavirus: از آمدن به شرایط با ماه در خط مقدم


این بدترین روز از آنتونی Almojera حرفه ای.

فقط در یک شیفت در اوایل ماه آوریل کهنه شهر نیویورک امدادگر بود که به ده خانواده که یک دوست مرده بود از مشکوک coronavirus. اما در این روز است که پس از این او شد گریم معمول است.

هنگامی که ما برای اولین بار به صحبت کرد آنتونی نه هفته پیش در نیویورک شد و در خط مقدم جهانی Covid-19 گیر با گزارش دولت بیشتر موارد تشخیص داده شده از هر کشور است.

آنتونی ستوان پیراپزشک و معاون رئيس جمهور از اداره آتش نشانی نیویورک به خدمات پزشکی اورژانس (EMS) افسران اتحادیه صحبت با ما از طریق واقعیت از یک تغییر در یک زمان هنگامی که تماس بودند در مشابه دوره به بعد از 9/11 حملات تروریستی.

پس از آن پنج تن از همکارانش کشته شده اند. چهار قرارداد coronavirus و یکی در زمان زندگی خود را پس از گفتن همکاران او در تلاش برای مقابله با مرگ او دیدن.

بیش از دو میلیون نفر در ایالات متحده آلوده شده اند با کروناویروس و بیش از 30000 در نیویورک درگذشت. این مرگ و میر بیش از در اسپانیا و یا فرانسه دو نفر از بدترین کشورها را تحت تاثیر قرار.

تعداد coronavirus مربوط به مرگ و میر در نیویورک در حال کاهش است با 36 در گزارش وزارت امور خارجه روز چهارشنبه – یکی از کمترین روزانه بالغ پس از همه گیر آغاز شد.

در حالی که امدادگران در شهر نیویورک در ادامه به پاسخگویی به بیماران نشان دادن علائم کروناویروس حجم تماس های آنها دریافت بازگشت به سطح نرمال و محدودیت در محل قرار داده برای جلوگیری از گسترش این ویروس شروع به کاسته شود.

اما آنتونی, 43, هنوز هم در حال آمدن به شرایط با آنچه اتفاق افتاده است.

در اوج بحران بهداشت و درمان در نیویورک او می گوید: او در پاسخ به بین نه و 13 coronavirus مربوط قلبی, دستگیری, یک, روز, در بالای “عادی” تماس استراحتی.

“به عنوان یک طبیب شما ببینید, مرگ, این یکی از چیزهایی که شما باید به حرکت و مقابله با, اما من به قلبی دستگیری ها در دو ماه گذشته از من در پنج سال گذشته,” او می گوید. “اکثریت قریب به اتفاق آنها از Covid-19.”

در یک مورد او به خانه رفت و در برانکس که در آن او گفته بود یک زن بود دروغ ناخوشی بر روی نیمکت. هنگامی که او راه می رفت به اتاق او می دانست که فورا وجود دارد هیچ چیز او می تواند انجام دهد – او مرده است.

زن مبتلا به بیماری کروناویروس و به حال شده است برای مراقبت توسط پسرش, اما آن روز تنها دختر در قانون در خانه بود.

“من گفت:” آنچه در مورد شوهر خود را, چگونه کار می کنند ؟ “و او می رود او در بیمارستان درگذشت هفته گذشته’. زن مرده بدون دانستن است که پسر او را” او به یاد می آورد.

در حالی که اکثریت coronavirus بیماران آنتونی دیدم در اوج بحران بهداشت و درمان بیش از 50 سال سن داشتند همه در بالاتر از خطر دسته بندی.

در یک مورد دیگر او به نام به خانه از 31 سال, پیر مرد که بوده است نشان دادن تمام علائم کروناویروس قبل از او تنفس متوقف.

خانواده اش گفته آنتونی او ادامه داد: برای نشان دادن به کار خود را در یک فروشگاه مواد غذایی با وجود اینکه به دلیل ناخوشی “او نمی تواند استطاعت به بیمار می شود” — او ترس از دست دادن درآمد است که او مورد نیاز برای حمایت از خود و خود را دختر هفت ساله.

در خانه خدمه موفق به دریافت یک پالس به عقب و آنتونی امیدوار بود که به دلیل سن و سال او مرد خواهد برای زنده ماندن. آنتونی یاد گرفته بعد از آن روز که مرد فوت کرده است.

آنتونی تجربیات به اشتراک گذاشته شد توسط اولین پاسخ دهندگان در سراسر شهر نیویورک در تلاش برای مقابله با یورش coronavirus موارد در ماه آوریل است.

خانه های مراسم تشییع جنازه غرق شد. نیروی دریایی بیمارستان کشتی لنگر انداخت در شهر به سهولت فشار در بیمارستان های محلی هر چند که در نهایت با دریافت کمتر از 200 نفر. چوبی تابوت انباشته در ترانشه هارت جزیره است.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

آنتونی خود را تا به حال به تلفظ مرده بیش از حد بسیاری از مردم با علائم کروناویروس به تعداد همه آنها را, اما هر مرگ و میر در سمت چپ علامت آن است.

“به عنوان یک طبیب ما در صرفه جویی در زندگی می کند و ما می دانیم که اگر ما نمی توانیم به کسی که این بار ما آنها را دریافت کنید دفعه بعد اما با این همه گیر ما نیست, آنها,” او می گوید.

“و سپس ما شروع به دیدن ما همکاران بیمار در تعداد قابلتوجهی.”

در اوج بحران بهداشت و درمان آنتونی می گوید: حدود 25 درصد از 4,200-نیروی کار قوی بود بیمار – تقریبا همه آنها با علائم کروناویروس.

“بیمار ترک گزارش است که معمولا در حدود یک صفحه طولانی است. ما گرفتن مرخصی استعلاجی گزارش شد که از 10 به 12, صفحات,” او می گوید.

او تخمین می زند که بیش از 50 نفر از همکاران خود بودند در بیمارستان بستری. چند باقی می ماند در بیمارستان ها و یا مراکز بازتوانی امروز.

یک مرگ ضربه آنتونی خصوص سخت است که خود را شریک سابق گرگوری Hodge که درگذشت Covid-19 مارس در سن 59.

گرگوری کهنه کار تکنسین های پزشکی اورژانس و درگیر در تلاش بازیابی پس از 9/11 حملات.

او بود که تعیین نفوذ در Anthony خود را حرفه ای.

“او یک خلبان و یک درمانگر تنفسی. هنگامی که ما برای اولین بار شروع به کار با هم من به او گفتم او می تواند راه پول بیشتر انجام میدادیم و او گفت: ‘آنتونی من کسانی که همه چیز در کنار, بنابراین من می توانید پرداخت صورتحساب. من این کار را به خاطر من در هارلم و من برای کمک به جامعه در راه است.”

“که واقعا به من آموخت چیزی. در اینجا یک پسر است که مغز برای انجام هر کاری که او می خواهد و او را انتخاب برای انجام این کار. او آن را به خاطر او در خدمت جامعه او مطرح شد ، که من در حال حاضر – من برای خدمت به جامعه نه چندان دور از جایی که من بزرگ شدم.”

مانند بسیاری از مردم در نیویورک و سراسر جهان, آنتونی و همکاران او تلاش برای خداحافظی به کسانی که آنها را از دست داد در یک زمان اجتماعی فاصله.

“به طور معمول وقتی کسی می میرد در خط وظیفه شما واقعا جمع آوری می شود و برای هر یک از دیگر و به شخص واقعی فوق العاده ارسال و واقعا یکی شدن در اطراف هر یک از دیگر,” او می گوید.

“به دلیل همه گیر ما نمی تواند انجام دهد. همه چیز انجام شد و تصویری از راه دور است. همه چیز استریل زمانی که واقعا آن لحظات نباید استریل. آن لحظات باید مردم را با سلاح های خود را در اطراف هر یک از دیگر.”

شهر نیویورک شروع به کاهش آن coronavirus محدودیت های این هفته است. ساخت و تولید دوباره آغاز شده و غیر ضروری خرده فروشان بازگشایی ارائه kerbside انتخاب یو پی اس.

اما به عنوان شهر در اطراف آنها شروع به دوباره باز آنتونی و همکاران او هنوز هم در برخورد با این وزن همه آنها را شاهد بوده است.

“به یک صندلی ردیف جلو و آن را ببینید و آن را تجربه دست اول – من سعی کنید که اجازه نمی دهد آن را به من بی حس و غیر احساسی است که یک علامت هشدار دهنده برای بهداشت و درمان کارگران هنگامی که شما احساس نمی آن را هر بیشتر. من و بعد فورا رفت واز به آن محل. اما من تلاش کرده اند با احساس افسرده.”

یکی از بزرگترین درسهایی که آنتونی گرفته شده از این بیماری همه گیر است که “شفقت را محدود کرده است”.

“من استفاده می شود به فکر می کنم من تا به حال همه شفقت در جهان را به شما بدهد. من نمی دانستم که در طول عمر من من باید به 90 درصد و در حفظ 10% برای خودم…وجود دارد محدود به قادر به کمک به مردم در حالی که هنوز در حال و ذهنی” او می گوید.

و با وجود این تعداد تماس حذف به طور قابل توجهی امدادگران در شهرستان نمی تواند فرار از این بیماری همه گیر.

“هنوز هم وجود دارد Covid بیش از همه اخبار و Covid پررونق است در دیگر نقاط جهان و ما هنوز شاهد جهش در بخش هایی از ایالات متحده به طوری که افرادی که در حال مبارزه ذهنی با آنچه که ما از طریق رفت و در تلاش برای بهبود یافتن از آن را ندارد و این فاصله را در زمان شروع به روند بهبود.

“ما هنوز هم برخی از موارد حتی اگر میزان بستری شدن در بیمارستان رفته اند. این فقط یک چیز ثابت. و همه ما در مورد آن نگران آینده را,” او توضیح می دهد.

و با ضد نژادپرستی تظاهرات گسترده آمریکا و کشورهای سراسر جهان پس از آفریقایی-آمریکایی جورج فلوید کشته شد در بازداشت پلیس بوده است حتی کمتر زمان برای اورژانس کارگران به روند آنچه اتفاق افتاده است.

آنتونی می گوید او و همکارانش از بین رفته اند “Covid به کولار” را به عنوان آنها به جلیقه های ضد گلوله در حالی که در پاسخ به تظاهرات.

او نگران است در مورد تاثیر بالقوه موج دوم coronavirus می تواند در اورژانس است. اما اگر آن اتفاق می افتد به او می گوید او آماده است برای پاسخ.

“اگر در دور دوم از این این کار را خواهیم کرد. ما قرار داده و ما در یک در یک زمان و برویم.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de