Coronavirus: دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در نهایت می پوشد ماسک در


رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را پوشیده است و یک ماسک برای اولین بار از زمان شروع این بیماری همه گیر کوروناویروس.

رئیس جمهور در بازدید از بیمارستان نظامی والتر رید در خارج از واشنگتن که در آن او ملاقات سربازان زخمی و کارکنان مراقبت های بهداشتی.

“من هرگز در برابر ماسک اما من معتقدم که آنها را به یک زمان و یک محل” او گفت: به عنوان او را ترک کاخ سفید است.

او قبلا گفته است که او نمی خواهد به پوشیدن یک ماسک و تمسخر دموکراتیک رقیب جو بایدن برای انجام این کار است.

اما در روز شنبه گفت: “من فکر می کنم زمانی که شما در یک بیمارستان به خصوص در آن محیط خاص که در آن شما در حال صحبت کردن به تعداد زیادی از سربازان و مردم است که در برخی موارد فقط جداول عامل من فکر می کنم این یک چیز بزرگ به پوشیدن ماسک.”

  • “من برای همه, ماسک’ می گوید مغلوب ساختن پیشی جستن در تغییر لحن

صحبت به فاکس کسب و کار شبکه در هفته گذشته آقای ترامپ گفت: “من همه برای ماسک.”

او اضافه کرد که او “نوع دوست” چگونه او با یکی در تشبیه خود به the Lone Ranger, داستانی نقاب قهرمان که با بومیان آمریکا, دوست, Tonto, مبارزه, قانون شکنان در آمریکا, غرب قدیمی.

  • چرا همه ما باید با پوشیدن ماسک های صورت

اما زمانی که مراکز ایالات متحده برای کنترل بیماری ها (CDC) در آوریل شروع شد و توصیه مردم به پوشیدن ماسک یا پارچه پوشش در مکان های عمومی برای کمک به جلوگیری از گسترش این ویروس, Mr مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت که او نمی خواهد به دنبال عمل است.

“من فکر نمی کنم من قصد دارم به آن را انجام,” او گفت: در آن زمان. “پوشیدن یک ماسک صورت به من خوش آمد می گوید رئیس جمهور و نخست وزیر دیکتاتورها پادشاهان و ملکه و من فقط آن را نمی بینیم.”

برخی از گزارش های رسانه ها پیشنهاد کرده اند دستیاران بارها و بارها خواسته رئیس جمهور به پوشیدن یک ،

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

چه وضعیت کنونی ما ؟

ایالات متحده دیده می شود یکی دیگر از 66,600 عفونت در 24 ساعت گذشته و در مجموع تقریبا 135,000 مرگ و میر ناشی از این بیماری همه گیر شروع شد و با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده است.

لوئیزیانا تبدیل شده است آخرین وضعیت سفارش که ماسک پوشیده می شود ،

فرماندار دموکرات جان ادم ادواردز همچنین دستور بسته شدن میله در سراسر لوئیزیانا و محکم محدودیت در رستوران که دیگر قادر به خدمت به مشتریان در داخل. این اقدامات به اجرا در آمده در روز دوشنبه.

دولت جمهوری خواه مجلس انتظار می رود که به مخالفت با این حرکت.

“اگر شما نمی مانند ماسک قیمومیت و سپس آن را دوست ندارم در حالی که شما خود را می پوشند ماسک” فرماندار ادواردز گفت. “اگر شما می خواهید به mad at me در مورد آن پس بود دیوانه در من در مورد آن.”

همسایه تگزاس ثبت شده است دیگر افزایش coronavirus عفونت با یک رکورد 10,500 موارد جدید ثبت شده در شنبه.

فرماندار کارولینای جنوبی صادر کرده است که به منظور منع فروش الکل بعد از 23:00 در کافه ها و رستوران ها به تلاش برای متوقف کردن گسترش ویروس.

یک دادگاه در ایندیانا است متوقف اعدام یک قاتل محکوم که به عنوان بستگان مقتول گفت: آنها نگران رفت و آمد در طول این بیماری همه گیر به تماشای او می میرند. Daniel Lee راه اندازی شد به اعدام روز دوشنبه در چه بوده است اولین فدرال اعدام در 17 سال.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de