Coronavirus: نخبگان دانشگاه های سو بر ما ویزا حاکم

دو نخبگان ما در دانشگاه ها هستند و تحت پیگرد خدمات مهاجرت بیش از یک تصمیم به عقب نشینی ویزا از دانشجویان خارجی که دوره حرکت می کند به طور کامل آنلاین.

دانشگاه هاروارد و موسسه تکنولوژی ماساچوست واصل طرح دعوی در دادگاه علیه امنیت داخلی و اداره مهاجرت و گمرک (ICE).

دانشگاه هاروارد جمهور لارنس Bacow گفت ویزا حرکت را “ظلم و ستم [است] پیشی گرفته و تنها توسط آن بی مبالاتی”.

بسیاری از کالج ها در حال حرکت دوره های آنلاین در میان شیوع کروناویروس.

دانشگاه هاروارد بود روز دوشنبه اعلام کرد این امر برگزاری کلاس های آنلاین برای ترم پاییز با تنها 40 درصد از دانشجویان مستقر در محوطه دانشگاه.

تصمیم گیری از یخ فدرال سازمان اجرای قانون در امنیت آمد و مدت کوتاهی پس از آن گفت: دانش آموزان می تواند در صورت اخراج مگر اینکه آنها را به یک موسسه با در فرد کمک درسی.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز سه شنبه شدت انتقاد کرد در دانشگاه هاروارد خواستار آن حرکت آنلاین “مسخره”. بوده است او مصمم است که ما تحصیل باید بازگشت به حالت عادی در ترم پاییز.

در توییتر در روز چهارشنبه او صادر تهدید به بودجه اگر مدارس نمی بازگشایی:

چه در دو دانشگاه’ دعوی كرد ؟

آن را به دادگاه در بوستون در روز چهارشنبه صبح در دانشگاه هاروارد دانشجویی, روزنامه, The Harvard Crimson, به گزارش, به دنبال یک سفارش ضابط موقت و اولیه و دائمی تاکیدی امداد در برابر ویزا تصمیم گیری است.

  • جزئیات دادگاه مقاله در اینجا

طرح دعوی در دادگاه استدلال می کند که یخ حرکت “انداخت دانشگاه هاروارد و MIT – در واقع تقریبا تمام آموزش عالی در ایالات متحده – به هرج و مرج”.

آن را می گوید یخ عمل “اقدام بدون هیچ گونه نشانه ای از نظر سلامت دانش آموزان, دانشکده, دانشگاه, کارکنان و یا جوامع” و برگ “صدها نفر از هزاران نفر از دانشجویان بین المللی با هیچ آموزشی از گزینه های در داخل ایالات متحده”.

“ما اعتقاد داریم که یخ جهت بد است سیاست های عمومی و اعتقاد ما بر این است که آن را غیر قانونی است” آقای Bacow گفت.

چه ویزا حرکت چیست ؟

دانشجو و بازدیدکننده تبادل برنامه است که توسط یخ معرفی کرده بود معافیت موقت به دانش آموزان اجازه می دهد که دوره های منتقل شده بود آنلاین برای بهار و تابستان ترم باقی می ماند به در ما.

با این حال این معافیت نمی خواهد تمدید به سال تحصیلی جدید.

تصمیم بر دانش آموزانی که در ایالات متحده بر روی F-1 و M-1 ویزای, با توجه به یخ بیانیه.

با توجه به تاریخچه آموزش عالی 9 درصد از دانشگاههای آمریکا در حال برنامه ریزی برای تدریس تمام کلاس های خود را آنلاین در پاییز اگر چه این تغییر می تواند در ماه های آینده.

دموکرات سناتور الیزابت وارن توصیف یخ حرکت به عنوان “بی معنی و بی رحمانه و بیگانه”.

اما رئیس جمهور تهمت برافراشته در دانشگاه هاروارد گفت: از آنلاین آن حرکت می کند: “من فکر می کنم این مسخره, من فکر می کنم این یک راه آسان و من فکر می کنم آنها باید شرمنده از خود.”

او افزود: “این خیلی مهم است که کودکان در این سن به خصوص که آنها با هم است که آنها با هم در دانشگاه و این چیزی است که ما به دنبالش هستیم.”


که می تواند تحت تاثیر قرار?

Shruti منون مختلف بررسی واقعیت

حکم امر به انواع خاصی از ویزا برای مطالعه علمی است. دولت آمریکا آمار و ارقام نشان می دهد که سال گذشته بیش از 373,000 از این ویزا اعطا شد.

ما تا به حال بیش از یک میلیون دانش آموزان بین المللی انجام های مختلف تحصیلات تکمیلی و برنامه های کارشناسی در 2018-19 با توجه به Institute of International Education (IIE). که حدود 5.5 درصد از کل جامعه دانشجویی در کشور است.

از این نزدیک به سه چهارم شد و از آسیا – 48% و 26% از سرخپوستان.

این IIE می گوید که با توجه به وزارت تجارت بین المللی دانش آموزان کمک $45bn (£36bn) به اقتصاد کشور.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de