Coronavirus: امارات تنظیم برای برش 9,000 مشاغل

رئیس جمهور امارات گفت: خاورمیانه هواپیمایی تنظیم برای برش به عنوان بسیاری از 9,000 مشاغل به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

این اولین بار است که بزرگترین مسافت های طولانی حامل فاش چگونه بسیاری از مشاغل از دست خواهد رفت.

قبل از بحران امارات بود 60,000 کارکنان.

سر تیم کلارک گفت: این شرکت هواپیمایی در حال حاضر کاهش یک دهم از کارکنان آن گفت: “ما احتمالا باید به اجازه رفتن از چند احتمالا تا 15 درصد است.”

جهانی صنعت هواپیمایی شده است به شدت تحت تاثیر coronavirus با فعالیت همه اما آسیاب به توقف.

در مصاحبه با بی بی سی, آقا, تیم گفت: امارات بود “نه به عنوان بد کردن به دیگران”.

اما آن زمان وضعیت نشانه یک چرخش تند در اقبال از هواپیمایی که او گفت: قبل از همه گیر شد “عنوان یکی از بهترین سال تا کنون”.

این کار کاهش جارو گسترده تر در صنعت حمل و نقل هوایی در حال بارگیری نگرانی در میان امارات کارکنان که همه چیز ممکن است بدتر شود.

بی بی سی می داند وجود دارد در حال رشد است و نا امیدی در آنچه آنها را به عنوان فقیر ارتباطات و شفافیت از خطوط هوایی است.

حداقل 700 از هواپیمایی 4,500 خلبانان داده شد افزونگی متوجه این هفته که بدان معنی است که حداقل از 1200 گفته شده است شغل خود را در حال رفتن از coronavirus بحران آغاز شده است.

کاهش شده اند متمرکز بر کسانی که پرواز هواپیماهای ایرباس به جای بوئینگ هواپیما.

امارات مگس superjumbo Airbus A380s که برگزاری حدود 500 مسافر. در حالی که بوئینگ 777s آن مگس نگه دارید و کمتر مسافر و بنابراین آسان تر برای پر کردن در طی این دوره کاهش سفرهای هوایی است.

00Thousands از کابین خدمه نیز گفته شده که آنها دیگر مورد نیاز است.

کاهش بیشتر

بین المللی حمل و نقل هوایی انجمن که نشان دهنده 290 شرکت های هواپیمایی است و پیش بینی است که خطوط هوایی جهان را از دست دادن بیش از $84bn و یک میلیون شغل در این سال است.

این هفته United Airlines یکی از سه بزرگ در ایالات متحده هشدار داد کارکنان آن است که آن را ممکن است به قطع 36,000 کارکنان به دلیل بزرگ سقوط در تقاضا برای مسافرت هوایی.

Helane بکر مدیر عامل و ارشد تحقیقات تحلیلگر در شرکت سرمایه گذاری Cowen گفت: با توجه به “ادامه مسائل مربوط به این بیماری همه گیر” او از ما انتظار دارد که شرکت های هواپیمایی به جمع اوری تا 200,000 خود 750,000 کارکنان این سال است.

ما حمل و نقل هوایی اتحادیه های کارگری در حال هل دادن دولت فدرال به اضافه کردن به $25bn بسته کمک مالی را فراهم کرده است تا کنون.

به عنوان بخشی از شرایط برای دریافت کمک دولت هواپیمایی باید برای محافظت از شغل تا پایان ماه سپتامبر.

اما یاتا می گوید وجود دارد گسترده تر منافع در انجام این کار است.

یک سخنگوی مقیاس کاهش شغل در بخش حمل و نقل هوایی “را نشان می دهد بحران اقتصادی شدید مواجه صنعت و همه کسانی که بستگی به درجه اتصال”.

و اضافه کرد که آن کاملا قابل فهم است که دولت ها قرار داده اند محدودیت در جای خود به امتحان کنید و نگه داشتن مردم ایمن از coronavirus “اما این باید انجام شود در آگاهی کامل از عواقب اقتصادی و اجتماعی”.

سازمان دیده بان سر تیم کلارک مصاحبه کامل “صحبت کردن کسب و کار با هارون Heslehurst” این در BBC World News در شنبه 2330 به وقت تهران.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de