Coronavirus: اتحادیه اروپا در نظر محرومیت آمریکایی از سفر لیست


اتحادیه اروپا سفیران در دیدار روز چهارشنبه به طرح بازگشایی مرزهای خارجی در تاریخ 1 ژوئیه و مسافران از ما می تواند در میان کسانی که مجاز نیست ،

تعدادی از کشورهای اروپایی مشتاق هستند برای باز کردن به گردشگران اما دیگران با احتیاط از ادامه گسترش coronavirus.

27-عضو بلوک اول باید موافق اقدامات است که کشورهای غیر اتحادیه اروپا باید قبل از تصمیم گیری در یک لیست امن.

این ویروس در حال گسترش در آمریکا پس از آن است که به احتمال زیاد آمریکایی ها را منع می شود.

برزیل و روسیه و دیگر کشورها با میزان عفونت همچنین می تواند در سمت چپ یک لیست امن با توجه به گزارش ها از بروکسل.

اتحادیه اروپا هنوز به فکر توافق کرده اند که چگونه آنها را ارزیابی کدام کشورها دیدار با استانداردهای بهداشتی – یکی از معیارهای ورود. بخشی از مشکل این است که ارزیابی قابل اعتماد بهداشت داده شده است.

مقایسه میزان عفونت با کشورهای دیگر

آخرین آمار از اتحادیه اروپا, بهداشت, آژانس, اروپا مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری, برجسته, برزیل, پرو, شیلی, پاناما و عربستان به عنوان کشورهای با بالاترین “مورد اطلاع رسانی نرخ”.

روسیه و آمریکا باید یک نرخ پایین تر از مورد در هر 100,000 نفر است اما هنوز هم بالاتر از بسیاری از اروپا است. ایالات متحده دیده است 2.3 میلیون عفونت و 120,000 مرگ و میر و موارد در حال کوهنوردی در چند متحده است.

  • بالا بهداشت مقامات هشدار می دهند از ‘نگران کننده’ جدید ما خروش

گزارش گفت: کشورهای عضو بودند ارزیابی دو لیست های مختلف. سیاسی سایت گفت: یکی تحت پوشش کشور با کمتر از 16 مورد در هر 100000 نفر و تا 20 موارد که شامل کانادا و ترکیه است. نیویورک تایمز گفت: این لیست خواهد بود تجدید نظر هر دو هفته به طوری که ما می تواند بعدا اضافه شده است.

معیارهای دیگری نیز در نظر گرفته شوند متقابل و لینک به اتحادیه اروپا. فرانسه می خواهد اتحادیه اروپا را از دسترسی تنها زمانی که آن را متقابلا با کشورهای دیگر در حالی که اسپانیا گفت: به مشتاق به بازگشایی مرز با همسایه مراکش.

در اوایل این ماه کمیسیون اروپا نیز تاکید کرد که بازگشایی مرز با غیر اتحادیه اروپا در بالکان غربی اولویت از 1 جولای.

ما همچنین ممکن است یک مشکل دیپلماتیک به عنوان در 14 مارس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک جانبه بسته ما مرزها به کشورهای اتحادیه اروپا و شنگن border-منطقه آزاد. اتحادیه اروپا را محکوم کرد حرکت در زمان.

اروپا می تواند خود را نجات دهد و توریستی فصل ؟

BBC Europe ویرایشگر کاتیا آدلر می گوید اتحادیه اروپا است که به دو گروه تقسیم شده است که عبارتند از: کسانی که امید به نجات چیزی از این سال تابستان فصل توریستی و کسانی که ترس از وضعیت سلامت.

اگر چه اتحادیه اروپا خواست 27 عضو به بازگشایی مرزهای داخلی از 15 ژوئن چندین کشور منتقل شده اند دقت برای جلوگیری از دوم سنبله در عفونت.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

دانمارک بود که در میان اولین کشورهای اروپایی شروع به بلند کردن آن مستند را آغاز کرده است بازگشایی مرزهای خود را آهسته تر از دیگران است. دانمارک شنگن دولت اما هنوز سخت معیار برای کسانی که به بازدید از این کشور است.

  • جزیره انزوای بیش از یونان به عنوان اجازه می دهد تا گردشگران به عقب

گردشگران اجازه داده شد برای بازگشت از اواسط ماه ژوئن از نروژ ایسلند و آلمان اما نه از همسایه سوئد.

یونان در ضمن باز مرزهای خود به تعدادی از کشورهای در 15 ژوئن در یک پیشنهاد به پا زدن شروع توریستی آن فصل است.

ژاپنی, سکس اسرائیلی, استرالیا و نیوزیلند مسافران مجاز هستند در حالی که بالاتر خطر کشورهایی مانند انگلستان و بلژیک صورت اجباری و تست شده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de