Coronavirus: رهبران اتحادیه اروپا در زمان مذاکرات بر سر بسته نجات


رهبران اتحادیه اروپا در حال برگزاری یک نشست فیلم متمرکز بلند پروازانه €750bn (£676bn; $840bn) اتحادیه اروپا بازیابی صندوق برای مقابله با کروناویروس بحران است.

چند شمالی کشورهای اروپایی در مخالفت با بخشی از کمیسیون اتحادیه اروپا طرح به دلیل آن را به طور مشترک به معنی بالا بردن €500bn به عنوان کمک های مالی برای کشورهای بدترین ضربه گیر به ویژه ایتالیا و اسپانیا.

BBC گاوین لی در بروکسل می گوید: این صندوق در مقیاس بی سابقه ای.

فرانسه و آلمان به اتحادیه اروپا طرح اما هیچ معامله ای است که انتظار می رود در روز جمعه.

این کمیسیون که پیش نویس قوانین اتحادیه اروپا خواستار طرح نسل بعدی اتحادیه اروپا. ایده این است برای هدایت کمک ها به ویژه در مناطق امید مانند دیجیتال و فن آوری های سبز نه propping تا بیمار پیر صنایع.

این کمک های مالی خواهد بود که بودجه اجازه می دهد کمیسیون به قرض گرفتن در بازارهای مالی با تعهدات ملی به بودجه اتحادیه اروپا به عنوان یک تضمین کند.

به طور سنتی به اتحادیه اروپا کمک می کند تا کشورهای عضو از طریق وام که پرداخت می شود هر چند که شرایط می تواند سخاوتمندانه.

یک گروه شناخته شده به عنوان “صرفه چهار” -, سوئد, دانمارک و اتریش و هلند – را ساخته اند روشن خود را ادامه مخالفت با کمک های مالی. نیز وجود دارد بخش بیش پیشنهادی €1.1 تریلیون بودجه اتحادیه اروپا.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

آنگلا مرکل صدراعظم آلمان خواست 27 عضو به “سرعت و قاطعانه عمل” برای رسیدن به یک توافق قبل از پاییز.

دیپلمات ها می گویند وجود خواهد داشت هیچ سازش تا زمانی که رهبران قادر به ملاقات چهره به چهره در ماه جولای.

اسپانیا و ایتالیا دیده می شود بیشترین تعداد مرگ و میر در اتحادیه اروپا در طول coronavirus بحران و, در پی بحران مالی هستند به خصوص مشتاق کمک های بلاعوض به جای وام اضافه شده به بدهی های عمومی است.

این کمیسیون خواهد قرض گرفتن از بازارهای مالی به جمع آوری پول برای کمک های مالی و پول خواهد بود پرداخت در اقساط پس از تقویت اتحادیه اروپا درآمد از مالیات است. بازگشت سرمایه خواهد بود گسترش بیش از 30 سال 2028 و 2058.

کمیسیون برنامه ای برای:

  • یک مالیات بر کربن بر اساس طرح تجاری تولید گازهای گلخانه ای
  • دیجیتال مالیاتی
  • مالیات بر غیر قابل بازیافت پلاستیک

هنگامی که اضافه شده به یک پیشنهاد €1.1 تریلیون دلار بودجه برای 2021-27 از €750bn بازیابی صندوق را به €1.85 tn مقدار که این کمیسیون می گوید: “kick-start اقتصاد ما و اطمینان از اروپا پرش به جلو”.

هنگامی که اضافه شده به اوایل €540bn اولیه نجات بسته است که به مقدار مجموع €2.4 tn, گفت, رئیس کمیسیون, Ursula von der Leyen.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de