Coronavirus: رهبران اتحادیه اروپا در رسیدن به بهبودی معامله پس از ماراتن اجلاس

رهبران اتحادیه اروپا زده اند یک معامله بزرگ در یک پست-coronavirus بازیابی بسته پس از چهارمین شب از مذاکرات.

آن را به 27 کشور بلوک ارائه €750bn (£677bn; $859bn) در کمک های مالی و وام برای مقابله با تاثیر اقتصادی این بیماری همه گیر.

رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی گفت: این یک “روز تاریخی”.

مذاکرات آغاز شد که در روز جمعه شاهد یک شکاف بین ملت ها سخت ترین ضربه از شیوع و “صرفه” کاربرانی که نگران هزینه های.

نشانه های قبل نشان می دهد که معامله خواهد مرکز €390bn برنامه کمک های مالی به کشورهای عضو سخت ترین ضربه این بیماری همه گیر.

مذاکرات مشخص شده اولین چهره به چهره ملاقات بین رهبران دولت پس از شروع به اعمال مستندات در ماه مارس در یک پیشنهاد برای جلوگیری از گسترش ویروس.

آنها شروع به در بروکسل در روز جمعه صبح شد و طولانی ترین سران اتحادیه اروپا پس از یک سال 2000 نشست در شهر نیس به طول انجامید که به مدت پنج روز.

ما چگونه به اینجا رسیدیم ؟

این توافق به دنبال روز از مذاکرات بین کشورهای اتحادیه اروپا که در آن طبع اغلب ساییده شده.

عضو بودند تا حد زیادی تقسیم بین کسانی که در سخت ترین ضربه از شیوع و مشتاق برای احیای اقتصاد خود و کسانی که بیشتر نگران هزینه های برنامه بهبود.

اعلام کرد با صرفه چهار سوئد, دانمارک, هلند و اتریش – همراه با فنلاند بود مخالف اجازه می دهد €500bn ارائه می شود در قالب کمک های مالی به کشورهای در سخت ترین ضربه Covid-19. این گروه به رهبری نخست وزیر هلند در اصل مجموعه €375bn به عنوان حد, در علاوه بر این به مایل شرایط مانند این حق را درخواست.

اعضای دیگر مانند اسپانیا و ایتالیا نمی خواهم برای رفتن زیر €400bn.

در یک نقطه و رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی گزارش سوء استفاده مشت خود را روی میز گفت: “صرفه چهار” او فکر می کردند که قرار دادن پروژه اروپایی در معرض خطر است.

€390bn رقم پیشنهاد شد به عنوان یک مصالحه.

جزئیات این معامله هنوز رتبهدهی نشده است ساخته شده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de