Coronavirus ماسک صورت: چرا مردان کمتر احتمال دارد به پوشیدن ماسک

بعد از squabbling, مونیکا* در زمان شدید تصمیم گیری است.

شوهرش Eduardo تا به حال بارها و بارها حاضر به پوشیدن ماسک صورت به عنوان Covid-19 رشد همه گیر در برزیل کشور دوم بالاترین تعداد coronavirus مرگ پشت تنها ما.

بنابراین او تصمیم به ترک خانواده و آپارتمان در نیتری (شهر 480,000 مردم در نزدیکی Rio de Janeiro) و حرکت به خانه پدر و مادر خود هفت ساله پسر.

“من مبتلا به آسم و که باعث می شود من به ویژه آسیب پذیر به کوروناویروس. اما شوهر من فکر می کردم پارانوئید,” او می گوید ،

“استدلال او این بود که او نمی نیاز به یک ماسک زیرا زمانی که او در سمت چپ خانه او نمی رفتن به فضاهای محصور شده است.

“او فکر که او با قرار دادن من و پسر ما در خطر بالاتر است.”

مردان بیشتر می میرند Covid-19… اما بیشتر از آنها حاضر به پوشیدن ماسک

مونیکا و ادواردو داستان میسازد لخت جنس تقسیم شده است که به طور گسترده ای مشاهده شده در طول بیماری همه گیر.

مطالعات نشان داده اند که مردان بیشتر تمایلی نسبت به زنان به پوشیدن تجهیزات حفاظت شخصی و صورت را پوشش می دهد — یک روند نیز دیده می شود در گذشته بوده است ،

که با وجود این واقعیت است که Covid-19 آلوده بیش از 13.8 میلیون نفر کشته و بیش از 590,000 با توجه به به طور گسترده ای مورد استفاده در دانشگاه جانز هاپکینز پایگاه داده. و در اکثریت قریب به اتفاق کشورهایی که در آن اطلاعات در دسترس است, نرخ مرگ و میر به ویژه بالاتر در میان مردان است.

علمی توصیه شده است تغییر به نفع ماسک به عنوان نشانه ظهور است که coronavirus است هوابرد – و ممکن است گسترش از طریق ذرات ریز معلق در هوا و همچنین قطرات بزرگتر از سرفه یا عطسه.

سازمان بهداشت جهانی (WHO) که در ابتدا پیشنهاد آنها نبودند مفید در متوقف کردن گسترش ویروس در حال حاضر توصیه می کند پوشش صورت در فضاهای داخلی و اجتماعی فاصله امکان پذیر نیست.

و در تعدادی از کشورهای ماسک در حال حاضر اجباری در مغازه ها و حمل و نقل عمومی.

غرور و تعصب

اگر ماسک می تواند کمک به مبارزه با کروناویروس به همین دلیل است که مردان کمتر در معرض ابتلا به آنها را می پوشند ؟

یکی از جدید ترین تحلیل ها از نر رفتار انجام شده توسط Valerio Capraro مدرس ارشد در رشته اقتصاد در دانشگاه میدلسکس و کانادا ریاضیدان Hélène Barcelo از علم ریاضی موسسه تحقیقات برکلی است.

دانشگاهیان مورد بررسی تقریبا 2500 نفر در ایالات متحده و دریافتند که مردان نه تنها کمتر تمایل به پوشیدن ماسک صورت از زنان است. آنها نیز در نظر گرفته شده است که پوشیدن یک ماسک بود “شرم آور سرد نیست و نشانه ضعف”.

“این اتفاق به خصوص در شهرستان ها که در آن صورت پوشش اجباری نیست” دکتر Capraro توضیح می دهد.

از شرکت کنندگان خواسته شد در مورد نیت خود را برای پوشیدن یک در حالی که درگیر شدن در فعالیت های اجتماعی و یا ملاقات با مردم از دیگر خانواده ها.

زنان تقریبا دو برابر مردان می گویند آنها در نظر گرفته شده “را به پوشیدن ماسک در خارج از خانه خود”.

“مردان کمتر تمایل به پوشیدن صورت پوشش و یکی از دلایل اصلی این است که آنها بیشتر احتمال دارد به این باور است که آنها را نسبتا تحت تاثیر این بیماری نسبت به زنان” می افزاید: دانشمند.

“این امر به ویژه جالب چرا که آمار رسمی نشان می دهد که در واقع coronavirus اثرات مردان جدی تر از زنان است.”

دیگر مطالعات همواره نشان داده است که مردان نیز کمتر سازگار نسبت به شستن دست یکی از اساسی اقدامات بهداشتی برای کمک به جلوگیری از گسترش Covid-19 – با یک نظرسنجی اخیر پیدا کردن که 65% از زنان است اما تنها 52 درصد از مردان می گویند که آنها در حال شستن دست های خود را به طور منظم.

جنسيت trumps سیاست

در ما وابستگی سیاسی نیز به شدت تحت تاثیر قرار چگونه برخی از مردان و زنان رفتار در طول بیماری همه گیر.

حامیان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن حزب جمهوری خواه هستند به احتمال زیاد کمتر از حزب دموکرات حامیان به پوشیدن ماسک با توجه به تعدادی از نظرسنجی. یکی منتشر شده توسط مرکز تحقیقات پیو در 25 ژوئن تا به حال 76 درصد از رای دهندگان دموکرات اعلام آنها با پوشیدن ماسک “همه و یا بیشتر از زمان در فروشگاه ها و دیگر کسب و کار” در برابر 53 درصد از جمهوری خواهان.

اما حتی در این زمینه جنسيت به نظر می رسد یک عامل قوی تر وقتی که می آید به تعریف رفتار: قیصر بنیاد خانواده های ما NGO با تمرکز بر مسائل بهداشتی موجود در ممکن است که 68 درصد از جمهوریخواهان حمایت از زنان اغلب عینک ماسک در خارج از خانه.

مردان? تنها 49 درصد گفت: آنها با قرار دادن یکی در هنگام بیرون رفتن.

مردان بیش از اعتماد به نفس ؟

کریستینا Gravert یک رفتاری دانشمند و استادیار در دانشگاه کپنهاگ نیست شوکه جنسیتی تقسیم در ماسک ،

او به نقل از یک بدن بزرگ از کار علمی نشان می دهد که مردان و زنان به نظر می رسد رویکرد خطر متفاوت است.

Dr Gravert می گوید یک مشاهده ساده در پایتخت دانمارک به او یک احساس قوی است که زنان می شد بیشتر داشته باشیم.

“پیاده روی مسیرهای پیاده روی در کپنهاگ شد و تبدیل به خیابان یک طرفه (در طول همه گیر) بنابراین مردم نمی خواهد چهره هر یک از دیگر زمانی که در حال اجرا و یا راه رفتن.

“من تصور که مردان بیشتر از زنان راه را اشتباه رفت.”

همان تقسیم نیز مشاهده شده است که در گذشته بوده است ،

برای مثال یک مطالعه از رفت و آمد رفتار در مکزیکو سیتی در سال 2009 شیوع آنفولانزای خوکی – که به کشته شدن حدود 400 نفر – نشان داد که نسبت بالاتری از زنان بیش از مردان دیده می شد با پوشیدن ماسک بر روی سیستم مترو است.

حتی در کشورهای آسیایی که در آن با پوشیدن ماسک های صورت است که تاسیس شده و به طور گسترده ای مشاهده هنجار اجتماعی این تقسیم همچنان ادامه دارد. بررسی نگرش عمومی در طول 2002-03 شیوع سارس در هنگ کنگ نشان داد که زنان بسیار بیشتر احتمال دارد به اقدامات احتیاطی که شامل شستن دست و ماسک.

یا در حال مردان بیشتر بی دقتی?

در کنار کار علمی واقعی زندگی نیز به نظر می رسد به ارائه شواهدی وجود دارد که مردان کمتر مراقب باشید.

ارائه دهندگان خدمات بیمه ماشین در طول تاریخ متهم زنان حق بیمه پایین تر چون مردان پشت اکثر حوادث جاده ای در سراسر جهان – اگر چه وجود دارد این نکته است که جهان در مرد بیشتر از زن رانندگان است.

یکی دیگر کنجکاو مثال بدنام جایزه داروین که برجسته ترین پوچ (و قابل اجتناب) مرگ و میر. داده ها از سال 1995 تا 2014 نشان داد که مردان ساخته شده تقریبا 90 درصد از “برندگان”.

حتی لندن محقق Valerio Capraro اذعان می کند او شده است سهل انگاری در مورد پوشیدن یک ماسک صورت.

“من فقط شروع به پوشیدن یکی از چند ماه پیش زمانی که من رفت و در یک سفر به ایتالیا, که در آن استفاده از ماسک های صورت است و اجباری در یک سری از شرایط” او می گوید.

“من بسیار مراقب باشید و تمرین های اجتماعی فاصله. که به من کمک کرد تا توجیه برای خودم چرا من با پوشیدن ماسک.”

Dr Capraro در حال حاضر معتقد است که ساخت ماسک اجباری را بیشتر از مردان به دنبال بهداشت عمومی مشاوره.

“مطالعات نشان داده اند که تفاوت تقریبا از بین می رود در مکان های که در آن پوشیدن پوشش صورت اجباری است.”

کریستین Gravert اما می بیند پتانسیل بیشتری در آگاهی رسانی هدفمند در مرد ،

“اگر اطمینان بیش از حد مشکل است و سپس آن را می تواند کمک به مردان آگاه از آمار و آنها را نشان می دهد که آنها رنج می برند بیشتر از Covid از زنان,” او می گوید.

“اگر ما آن را به طور جدی است که مردان به طور متوسط کمتر از نوع دوستانه و خودخواه تر و سپس ارتباط باید تمرکز کمتر بر حفاظت از دیگران و بیشتر در حفاظت از خود می گوید:” Dr Gravert.

یک پایان خوش

اما همچنین شواهدی وجود دارد که فشار همسالان ممکن است کار به عنوان داستان ادواردو و مونیکا زن و شوهر تقسیم یک ماسک صورت را نشان می دهد.

پس از خواندن شوهرش عمل ضد شورش مونیکا دیدم دریا تغییر دهید. و یک پایان خوش: Eduardo شده است با پوشیدن یک ماسک صورت برای برخی از زمان در حال حاضر.

“من هنوز هم فکر می کنم شوهرم معتقد است که یک انسان سالم و مانند او نمی خواهد به بیمار” او اذعان می کند.

“اما او بسیار آگاه در حال حاضر که اعمال خود را محافظت از خانواده اش.”

* نام تغییر کرده است در درخواست از مصاحبه شوندگان.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de