Coronavirus: فلوریدا, مجموعه جدید دولت روزانه مورد رکورد 15,299


فلوریدا ثبت نام دولت ثبت 15,299 جدید کروناویروس موارد در 24 ساعت – در حدود یک چهارم از تمام ایالات متحده روزانه عفونت.

دولت با فقط 7 درصد از ما مردم پیشی قبلی رکورد روزانه برگزار شده توسط California.

فلوریدا که شروع به بلند کردن اجسام coronavirus محدودیت در ماه مه ثابت شده است آسیب پذیر با توجه به گردشگری و سالمند جمعیت.

آمار و ارقام خود را گرفتگی بدترین روزانه دیده می شود در نیویورک در ماه آوریل است.

فلوریدا نیز ثبت نام اضافی 45 مرگ و میر.

دولت خواهد رتبه چهارم در جهان برای موارد جدید اگر آن را یک کشور با توجه به خبر و تحلیل. بیش از 40 بیمارستان در فلوریدا می گویند خود را به مراقبت های ویژه امکانات در ظرفیت کامل.

آخرین آمار و ارقام منتشر شد یک روز پس از والت دیزنی جهان در اورلاندو فلوریدا بازگشایی شد اما با اقدامات ایمنی از جمله ماسک پوشیدن و استفاده گسترده از sanitiser.

این caseload در فلوریدا است ادامه داد: با وجود افزایش جمهوریخواه فرماندار ران DeSantis سفارش برخی از میله برای بستن دوباره در ماه گذشته.

بالا مشاور در کاخ سفید coronavirus گروه ضربت Dr Anthony Fauci, حال انتقاد مستند تسهیل در دولت گفت: داده ها در عفونت پشتیبانی نمی کند حرکت می کند. آقای DeSantis نیز کاهش یافته است به ایجاد ماسک-پوشیدن واجب است.

این موضوع از ماسک تبدیل شده است بسیار سیاسی در ایالات متحده با مخالفان گفت: نیاز به پوشیدن آنها تعدی بر آزادی شخصی. شده اند وجود دارد تظاهرات علیه ماسک و دیگر coronavirus اقدامات در چند متحده است.

اما در روز شنبه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد با پوشیدن ماسک در ملاء عام برای اولین بار پس قبلا ریخته گری شک و تردید در سودمندی خود را. او در بازدید از این بیمارستان نظامی والتر رید در خارج از واشنگتن که در آن او ملاقات سربازان زخمی و کارکنان مراقبت های بهداشتی.

“من هرگز در برابر ماسک اما من معتقدم که آنها را به یک زمان و یک محل” او گفت: به عنوان او را ترک کاخ سفید است.

ایالات متحده به طور کلی شده است و بیش جدید روزانه بالغ بر 60000 موارد برای چند روز گذشته. کشورهای دیگر از جمله آریزونا و کالیفرنیا و تگزاس در ادامه مشاهده کنید افزایش موارد است.

پس از همه گیر آمار ما بیش از 134,000 مردم وجود دارد که با درگذشت Covid-19.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de