Coronavirus: فرانسه مخالف مستند با جشنواره موسیقی

هزاران نفر از مردم جمع آوری شده در سراسر فرانسه روز یکشنبه برای جشن سالانه موسیقی, جشنواره, هجوم coronavirus مستند محدودیت.

Revelers نادیده اجتماعی فاصله گرفتن قوانین و رقصید در خیابان برای Fête de la Musique, شناخته شده به عنوان روز موسیقی در انگلیسی.

پلیس با برخی از revelers در پاریس و با تظاهرات در نانت با استفاده از گاز اشک آور علیه معترضان.

تصاویر ارسال شده از جشن درو انتقاد شدید.

فرانسه کاسته است بسیاری از آن coronavirus محدودیت. رئیس جمهور امانوئل پاکسازی اعلام “پیروزی” بیش از این ویروس در اوایل این ماه و در روز دوشنبه بازگشایی مدارس به همه دانش آموزان با سن کمتر از 15.

اما نگرانی دولت بلند است این مستند بیش از حد به سرعت. فرانسه تایید کرده است 160,377 موارد ویروس ها و 29,640 مرگ و میر – پنجم-بالاترین شمارش در سراسر جهان است.

چه اتفاقی افتاد در یکشنبه ؟

میلیون ها نفر از مردم فرانسه معمولا پور بر روی خیابان ها برای این رویداد سالانه جشن در رویدادهای رسمی و همچنین با مطالعه کنسرت.

وزیر بهداشت Olivier Véran از مردم خواست تا “در ادامه به احترام [اجتماعی فاصله اقدامات] در هر شرایطی برای محافظت از خود و عزیزان خود را”.

  • فرانسه آسانسور محدودیت برای ‘تابستان بر خلاف هر گونه دیگر’
  • چگونه است که مستند بودن برداشته سراسر اروپا ؟

اما تصاویر ارسال شده حاضر نشان داد هزاران نفر thronging جاده ها در شهرستانها در سراسر کشور – از جمله در کانال سن مارتین و Marais مناطق در پاریس – نادیده گرفتن فاصله قواعد و تا حد زیادی مهمانی بدون ماسک صورت. زمان قوانین منع اجتماعات بیش از 10 نفر.

مردم جشن گرفتند و به شب و اوایل به دوشنبه صبح. در Les Invalides در پاریس پلیس با شلیک گاز اشک آور برای متفرق کردن جمعیت پس از پرتاب پرتابه.

در پایان هفت نفر دستگیر شدند در پایتخت.

در فرانسه مردم قرار است به حفظ 1 متر (3.3 فوت) فاصله از یکدیگر در مکان های عمومی, ماسک مورد نیاز در تمام حمل و نقل عمومی و گردهمایی 5000 یا بیشتر اجازه داده نخواهد شد تا 31 اوت در اولین.

در نانت نیز وجود دارد که تظاهرات در حافظه از استیو Maia Caniço, یک زن 24 ساله که غرق در رودخانه در طول جشنواره سال گذشته پس از حمله پلیس به کنسرت رایگان.

هزاران نفر در راهپیمایی را از طریق شهرستان و در نهایت درگیری با ماموران.

بسیاری از انتقاد حوادث آنلاین, ترس از تجمع جرم می تواند منجر به یکی دیگر از افزایش در عفونت.

“من درک می کنم که Fête de la Musique رهایی بخش است اما ما نمی توانیم از آن اجتناب سال جاری پرسید:” دکتر گیلبرت Deray از پاریس La Pitié-Salpêtrière بیمارستان گفت: این امر می تواند “فاجعه بار” اگر این بیماری همه گیر بازگشته است.

این رویداد آمد که فرانسه آمادگی بیشتر به لغو محدودیت در آورده برای مقابله با این بیماری همه گیر.

در روز دوشنبه آن را اجباری برای همه کودکان تا سن 15 سالگی به بازگشت به مدرسه. فرانسوی, وزیر آموزش و پرورش Jean-Michel Blanquer روز دوشنبه تشکر کارکنان مدرسه برای حصول اطمینان از کودکان می تواند در نهایت بازگشت به کلاس.

سینما و همچنین بازگشایی در سراسر کشور – البته با محدودیت در محل.

مقامات می گویند که هر شرکت کننده باید یک صندلی خالی در دو طرف آنها و باید پوشیدن یک ماسک صورت و بدون سینما می تواند بیش از نیم کامل در هر زمان.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de