Coronavirus: مقامات آلمانی بسیار نگران’ با افزایش موارد


سر از آلمان آژانس بهداشت عمومی گفت که “بسیار نگران” با افزایش عفونت در کشور است.

“ما در وسط یک به سرعت در حال توسعه و همه گیر” Lothar Wieler رئیس موسسه کخ رابرت (RKI) به خبرنگاران گفت.

آقای Wieler گفت: آلمانی ها در حال تبدیل شدن به “غفلت” و خواست مردم را به پوشیدن ماسک و احترام اجتماعی فاصله و بهداشت قوانین.

در هفته گذشته در این کشور ثبت کرده است 3,611 عفونت های جدید.

هشدار می آید به عنوان کشورهای در سراسر اروپا دست و پنجه نرم کردن با عفونت های جدید و مشکل از مسافران در حال حرکت در سراسر این قاره برای تعطیلات تابستان.

روز سه شنبه در آلمان با صدور یک هشدار سفر به سه منطقه در اسپانیا — آراگون اسپانیا, Navarra – که باید دیده اخیر سنبله در عفونت.

  • بریتانیا تغییرات توصیه های سفر به جزایر اسپانیا
  • اسپانیا نژادها برای نجات گردشگری به عنوان موارد افزایش

می آید پس از انگلستان تحمیل 14 روز قرنطینه در تمام واردان از اسپانیا – یک حرکت نخست وزیر اسپانیا پدرو سانچز به نام “ناعادلانه”.

آلمان اعلام کرد روز دوشنبه یک برنامه رایگان و اجباری coronavirus تست برای مسافران بازگشت از یک لیست در معرض خطر کشور است. این لیست در حال حاضر شامل برزیل و ترکیه و آمریکا و مقامات گفت: از آن خواهد شد به روز رسانی روزانه.

چه آقای Wieler می گویند ؟

در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز سه شنبه آقای Wieler خواسته مردم برای اولین بار به پوشیدن ماسک در خارج از منزل اگر آنها نمی تواند حفظ فاصله فیزیکی حداقل 1.5 متر (5ft).

قبلا راهنمایی شده بود به پوشیدن ماسک در داخل خانه ،

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

رئیس RKI گفت آلمان باید برای متوقف کردن ویروس یک بار دیگر گسترش “به سرعت و بدون کنترل” با پیروی از بهداشت و فاصله اقدامات است.

“ما هنوز نمی دانیم اگر این آغاز موج دوم اما البته آن را می توان” آقای Wieler گفت. “اما من خوشبین هستم که اگر ما به دنبال بهداشت قوانین ما می تواند جلوگیری از آن, آن را به ما.”

چگونه است که این ویروس گسترش در آلمان ؟

به طور کلی آلمان ثبت کرده است 206,242 موارد و 9,122 مرگ و میر.

این اعداد در مورد مرگ و میر – پایین تر از بسیاری از دیگر کشورهای اروپایی و آلمان برنده ستایش داخلی و بین المللی خود را برای پاسخ سریع به این بیماری همه گیر و جرم آن تست برنامه.

  • آلمان تقسیم می شوند متحده آسانسور مستند
  • دادگاه overrules مستند نزدیک, آلمانی, گوشت, گیاهی

اما در روزهای اخیر موارد شروع به پریدن کرد. جدید ثبت عفونت افزایش 633 روز سه شنبه نزدیک به دو روز افزایش 340. در طول هفته گذشته در این کشور گزارش شده و به طور متوسط 557 عفونت های جدید روزانه در مقایسه با حدود 350 در اوایل ماه ژوئن است.

علاوه بر این افزایش گسترده است و با شهرستانهای سراسر کشور گزارش موارد جدید. یک RKI رسمی گفت که تنها چند هفته پیش تقریبا 150 شهرستان, گزارش بدون عفونت های جدید در مقایسه با تنها 95 شهرستانهای در حال حاضر.

چگونه دیگر کشورهای اروپایی انجام می دهند ؟

روز دوشنبه در بلژیک کاهش اندازه آن اجتماعی حباب به پنج نفر پس از افزایش موارد است.

مقامات در شهر آنتورپ تحمیل کرده اند یک شب-زمان منع رفت و آمد در تمام اما ضروری کارگران و موظف اند که هر کس با سن بیش از 12 باید پوشیدن ماسک ،

اسپانیایی مقامات هنوز هم امید به انگلستان به عقب و یا اصلاح آن قرنطینه منظور در تلاش برای نجات آن بحرانزده صنعت گردشگری. عفونت های جدید باقی می ماند بالا در شمال-شرق اگر چه در سراسر کشور شیوع همچنان تحت کنترل با چند مورد جدید در حال ظهور در دیگر مناطق.

  • از کجا می توانم در حال حاضر در تعطیلات در انگلستان ؟
  • آیا قرنطینه قوانین اسپانیا و جزایر آن?

بدترین آسیب دیده بخشی از این قاره است که در جنوب شرقی بالکان منطقه است. کوزوو گزارش ثبت افزایش تقریبا 300 عفونت های جدید در روز سه شنبه و مقامات بهداشت عمومی هشدار داده اند که بیمارستان ها و بهداشت کارگران در حال غرق تعدادی از موارد است.

صربستان و آلبانی در شمال مقدونیه نیز تلاش برای مهار شیوع بیماری. اما اسلوونی و کرواسی گزارش داده اند که چند عفونت در مقایسه با کشورهای همسایه و از سهشنبه انگلستان مسافران می تواند سر به اسلوونی بدون نیاز به قرنطینه در زمانی که آنها بازگشت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de