Coronavirus را تضعیف کرده است غرب گرایان

چند ماه بعد هر چند که جهان بینی از هم جدا افتاده است. دولت ها از جان گذشته برای تجارت جهانی به بازگشت به سطح قبلی و برای سفر جهانی برای از سرگیری آن را به عنوان یک بار بود. برخی از آنها در حال حاضر نسبت به عادلانه عادلانه توزیع جهانی از یک آینده ممکن است coronavirus واکسن. و در زمان واقعی برخی از برجسته populists در حال ارائه مطالعات موردی در چگونه به روی چیزی حساب کردن با یک بیماری همه گیر.

رهبران نیمکره غربی را بدترین آمار سازمان ملل, رئیس جمهور تهمت و رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro هر دو سخت-گزیده ملی که باید خروشان در برابر هدایت و دانشمندان به دنبال بازی کردن اضطراری برای بهداشت عمومی در مشتاق به جای به راه انداختن جنگ فرهنگ خود را در برابر رقبای داخلی. آنها را مبارزه با خود رئیس دفاتر پزشکی و سرزنش قدرت های خارجی و یا سازمان های بین المللی برای مشکلات خود میدانند.

در هر دو مورد بدن شمارش و تایید موارد افزایش یافت در حالی که در مکان تصویب رئیس جمهور کاهش یافت. منتقدان استدلال می کنند که لرزشی و انکار با تهمت و Bolsonaro هزینه ممکن است ده ها هزار نفر از زندگی است. Bolsonaro حتی قرارداد این ویروس و همچنان به مشتری جلب کردن از جداسازی استفاده از اثبات نشده و به طور بالقوه خطرناک مواد مخدر به عنوان نوش دارو. Unbowed شواهد تهمت و متحدان خود در حال فشار دادن مدارس برای بازگشایی حتی به عنوان موج اول از ویروس موج از طریق بخش هایی از ایالات متحده است.

در غرب اروپا مغلوب ساختن پیشی جستن ایدئولوژیک برادران باید کاهش یافت. راست احزاب در ایتالیا و اسپانیا دو کشور یک بار در کانون همه گیر موفق به ساخت سیاسی قابل توجهی سود به سمت چپ متمایل دولت دچار بحران است. خود را در موضع گیری در مهاجرت و یا هویت به معنای کوچک به یک مکان مشتاق آرامش خود را حفظ همبستگی و تخصص علمی به پهن کردن منحنی.

“مرکل قادر به آرام و واضح توضیح ریاضیات از عفونت نرخ و عمل به آن; تهمت شکایت که ایالات متحده در حال انجام است بیش از حد بسیاری از آزمون ها” مشاهده فایننشال تایمز در مقاله نویس Gideon Rachman. “مرکل نیز رسید در پای صندوق های رای — ضبط او بالاترین تصویب اعتبار برای سال های بسیاری است. در مقابل آلمان پوپولیستی جایگزین برای آلمان حزب به طور سنتی خصمانه به ایجاد خط بر روی همه چیز از E. U. برای واکسیناسیون — سقوط کرده است.”

مرکل نقطه ساخته شده است. “واقعیت-انکار پوپولیسم است که نشان داده شده است محدودیت های آن,” او گفت: در یک آدرس به اتحادیه اروپا شرکای هفته گذشته به عنوان کشور مقصد از چرخش E. U. شورای ریاست جمهوری است. “در یک دموکراسی حقایق و شفافیت مورد نیاز هستند. که متمایز اروپا و آلمان خواهد ایستاد تا آن را در طول آن ریاست جمهوری است.”

بزرگتر سیاسی آزمون است که هنوز هم در راه. روز جمعه سران اروپا قرار به تشکیل جلسه در فرد در بروکسل برای اولین بار در چهار ماه. این یک محوری اجلاس به عنوان همکار من Michael Birnbaum گزارش با بلوک 27 عضو مجموعه به “چانه زدن بیش از یک پتانسیل گلدان از 2 تریلیون دلار ترکیبی از coronavirus اقتصادی طرح نجات و عادی E. U. بودجه است که مجموعه برندگان و بازندگان برای هفت سال آینده.”

“اروپایی ها مایل به همکاری در این اقدام بی سابقه بار,” شورای Susi Dennison گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه. او هشدار داد که شکست به معنی اقدام جمعی می تواند موج جدیدی از تحریک Euroskepticism: “رهبران این هفته داشته باشیم باید از این و گرد هم می آیند برای ایجاد یک اروپا که نه تنها محافظت از شهروندان خود را از نظر مالی فراهم می کند اما آنها را با یک صدای قوی در صحنه جهانی.”

دیگر کارشناسان نشان می دهد که ضربه گیر و میراث کسانی که bungled پاسخ ممکن است پایدار سیاسی تاثیر است. “این covid اپیدمی در واقع ممکن است لنس جوش از پوپولیسم” فرانسیس فوکویاما یک دانشگاه استنفورد فیلسوف سیاسی به بی بی سی گفت در ماه گذشته. “من فکر نمی کنم که هیچ همبستگی بین بودن دموکراسی و خوبی انجام می دهند و یا ضعیف [در برخورد با کروناویروس]. اما قطعا وجود دارد یک همبستگی بین بودن یک رهبر پوپولیستی و انجام بد.”

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de