Coronavirus: هنگ کنگ گزارش بزرگترین افزایش روزانه در موارد


هنگ کنگ ثبت بالاترین روز به روز افزایش موارد پس از همه گیر شروع به قلمرو ارشد اجرایی کری لام گفته است.

در روز یکشنبه کنفرانس مطبوعاتی Ms لام از این گفته شده بود بیش از 100 عفونت های جدید و, اعلام محدودیت های جدید برای جلوگیری از گسترش.

او در توصیف این وضعیت به عنوان “بسیار مهم” و گفت: “هیچ نشانه ای” آن در آینده تحت کنترل است.

غیر ضروری کارمندان دولت باید از خانه کار می کنند و تست افزایش خواهد یافت.

رئیس اجرایی وعده داده است که مقامات خواهد انجام 10,000 آزمون در روز و همچنین با پوشیدن ماسک صورت اجباری در فضاهای عمومی. پوشش صورت در حال حاضر اجباری در حمل و نقل عمومی.

وجود دارد 108 جدید موارد 83 از آنها محلی و 25 وارداتی, سلامت, مقامات گفتند.

اعلام می آید روز پس از هنگ کنگ دیزنی لند بسته دوباره کمتر از یک ماه پس از بازگشایی به عنوان دولت آورده اجتماعی فاصله گرفته است.

مقامات بسته میله ورزشگاه و باشگاه هفته گذشته در میان تازه شیوع و منع رستوران ها اجازه می دهد از شام خوردن در گذشته 6pm. این محدودیت ها تمدید خواهد شد.

هنگ کنگ دیده بود نسبتا چند مورد از coronavirus پس از اعمال سریع و دقیق اقدامات در آغاز سال برای جلوگیری از گسترش آن. اما شده است وجود دارد افزایش در موارد اخیرا با بیش از 500 عفونت های جدید گزارش شده در دو هفته گذشته.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

در هفته های اخیر مقامات ممنوع چند طرفدار دموکراسی تجمعات از جمله 4 ژوئن افروزی برای قربانیان 1989 در میدان تیان آن من سرکوب و سالانه طرفدار دموکراسی تجمع در 1 جولای با استناد به کروناویروس و اجتماعی فاصله گرفته است.

بسیاری از ترس پلیس با استفاده از coronavirus شیوع به عنوان بهانه ای برای محدود کردن دموکراسی تجمعات و دهها هزار نفر را به مبارزه طلبیده ممنوعیت.

در ماه ژوئن در چین تصویب شدید امنیتی جدید قانون که criminalises براندازی تجزیه طلبی و تبانی با نیروهای خارجی در هنگ کنگ است.

این قانون را محکوم کرد توسط کشورهای متعدد و فعالان حقوق بشر که می گویند این قانون مبهم تعریف شده و کارائی آزادی.

اما چین با رد این انتقاد و حامیان آن می گویند لازم است برای بازگرداندن نظم در هنگ کنگ.

هنگ کنگ امنیتی جدید قانون

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de