Coronavirus: چگونه مپ هک و باسن کمک تایوان مبارزه Covid-19

با پرواز مستقیم به مقصد ووهان و جمعیت 24 میلیون نفر زندگی می کنند در پر بسته بندی شده شهرستانها تایوان coronavirus چشم انداز به نظر می رسید قبر.

اما تا به امروز این بیماری تاکنون فقط هفت در جزیره زندگی می کند و از آن رفت و هرگز به کامل مستند.

رهبران آن اعتبار ماسک به عنوان نقش کلیدی اما نه به دلایل شما ممکن است فرض کنید.

“ماسک ها چیزی است که به یاد شما را به شستن دست های خود را به درستی و دوم محافظت از شما را از دست زدن به دهان خود را – است که سود اصلی به کسی که آن را می پوشد” توضیح می دهد که آدری تنگ, تایوان دیجیتال وزیر.

تایوان شهروندان را فرسوده ماسک صورت برای سلامتی و دلایل دیگر از 1950s اما گسترش coronavirus باعث موجی از ترس و وحشت-خرید.

حتی از تقاضای ماسک مجبور به جیره بندی در حالی که تولید شد ramped تا از دو میلیون تا 20 میلیون آیتم در روز است.

صف های طولانی snaked را از داروخانه ها و رسانه های دیگر – که ناشی از یک خطر سرایت در خود را دارند. بنابراین دولت تصمیم گرفت اطلاعات در مورد هر یک از محل سهام سطوح باید در دسترس عموم است.

برای انجام این کار, Ms, تنگ, وزارت, راه اندازی یک پلت فرم است که هر فروشنده می تواند نگه داشتن به روز با خود سهام اعداد.

سپس تایوان هک جامعه با آنها دولت بوده است, ساختن یک رابطه قوی برای سال در پا.

از آن شروع به نقاشی بر روی داده که تا به حال ساخته شده است برای ساخت یک سری از real-time ‘ماسک نقشه’.

این ارائه ساکنان با تا به روز اطلاعات در مورد که در آن آنها می توانند پیدا کردن ماسک به خانه های خود و یا کار با جزئیات چگونه بسیاری از آنها در دسترس برای خرید.

اعتماد متقابل

به عنوان نقشه های رشد در محبوبیت بیشتر هک تیم پیوست و ویژگی های اضافه شده مانند کنترل صوتی برای کاربران با اختلالات بصری.

بیش از 10 میلیون نفر را به استفاده از ماسک apps.

در نتیجه می گوید: Ms تنگ است که این روزها تنها یک اقلیت نیست آنها را می پوشند و حتی آنها در حال حاضر “احساس فشار اجتماعی” به انجام این کار.

“این اولین بار است که هکرها واقعا احساس کردند که آنها مانند طراحان پروژه های مهندسی عمران” او می افزاید.

“از آنجا که ما اعتماد مردم بسیاری گاهی اوقات اعتماد مردم است.”

رابطه بین تایوان و مقامات عمومی جمعیت نیست همیشه صاف است.

وجود دارد recriminations زیر 2003 به سندرم حاد تنفسی بیماری همه گیر (سارس) زمانی که پاسخ بود “بسیار پر هرج و مرج” می گوید: Ms تنگ.

بخشی از مشکل این بود که دولت موفق به ایجاد یک متمرکز بدن برای هماهنگ کردن پاسخ آن.

رهبران درس آموخته و در سال 2004 تاسیس ملی سلامت مرکز فرماندهی به اطمینان حاصل شود که در آینده بحران, سازمان های دولتی کار می کنند بهتر است با هم. آنها همچنین دستور داد انبارها از تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) نگه داشته می شود در یک سطح است که کافی خواهد بود برای مقابله با این مرحله اولیه از هر آینده همه گیر.

در سال 2014 وجود دارد بیشتر درگیری های داخلی زمانی که شهروندان با هجوم به ساختمان پارلمان در اعتراض به موافقتنامه تجارت آزاد که بسیاری از احساس آورده تایوان بیش از حد نزدیک به چین است. بیشتر از همه به آنها اعتراض به چگونه آنها تا به حال نشده است به گوش توسط کسانی که در قدرت.

این رویداد شناخته شده به عنوان آفتابگردان انقلاب به دلیل معترضان با استفاده از گل به عنوان نمادی از امید است.

در میان تعداد آنها بودند یک گروه مدنی هکرها که همکاری در برنامه های که با استفاده از اطلاعات موجود برای حل چالش های پیش روی جامعه است.

دولت پس از آن دعوت آنها را برای پیدا کردن راه به جمعی و تجزیه و تحلیل شهروندان دیدگاه ها و بینش بهتر به تاثیر ایجاد قوانین جدید.

خانم تانگ – خودش مدنی هکر در زمان نشان می دهد که تایوان در دولت بود سریع برای مقابله با تهدید coronavirus در بخشی به دلیل بحران های گذشته آموخته بود آن مقدار که بیشتر پاسخگو.

بنابراین زمانی که یک netizen ” دوباره ارسال شده به تایوان معادل Reddit یک هشدار از ووهان یک سارس-مانند بیماری در ساعات اولیه در پایان ماه دسامبر مردم upvoted آن – و مقامات توجه.

که پیام معلوم بود از دکتر لی Wenliang چینی whistleblower که برای اولین بار از هشدار جهانی به Covid-19.

به زودی پس از هدفمند بخش از جمعیت مورد آزمایش قرار گرفتند و ترسیم اگر آنها تا به حال فقط در بازگشت از ووهان و به تازگی تجربه هر گونه مسائل مربوط به سلامت. آن کار می کرد – و این ویروس متوقف در آهنگ های خود را.

Meme v اطلاعات غلط

دلایل دیگری وجود دارد که چرا تایوان بوده و قادر به سرکوب Covid-19.

در اوایل این هفته Chien-جن چن – جزیره معاون سابق رئیس جمهور و مشهور اپیدمیولوژی – گفت: نماینده پارلمان بریتانیا که به خوبی طراحی شده است تماس, سیستم ردیابی و استفاده از سخت قرنطینه قوانین برای ورودی بازدیدکنندگان نیز نقش مهمی ایفا کرد.

اما او بیش از حد گفت: طبیعت این جزیره را “بیش از حد دموکراسی” و تلاش خود را بهداشت و درمان ستاد تا به حال ساخته شده برای به دست آوردن اعتماد عمومی را – بودند عوامل کلیدی در این موفقیت است.

کسانی که در قدرت نیست فقط پاسخگو به صدای شهروندان بلکه الگوهای رفتاری و پیام های دیگر آنها را به اشتراک.

آن را کمک به دولت در مقابله با ادعاهای دروغین که مواد مورد استفاده برای ایجاد ماسک شد همان است که در کاغذ توالت. در پاسخ تایوان برتر ارسال شده خود به تمسخر گرفتهاند که خود را نشان داد پایین wiggling در کنار یک توضیح از منابع مختلف که کاغذ توالت و ماسک مقاله آمده است.

“این رفت و کاملا ویروسی می گوید:” خانم تانگ از دولت استراتژی به عنوان “شوخ طبعی بیش از شایعه”.

این استراتژی با استفاده از جاذب tweet-ظهر پست های که طراحی شده برای گسترش سریع تر از اطلاعات غلط.

“شانس هستند که بسیاری از افراد را ببینید… روشن شدن پیام قبل شایعه” توضیح می دهد که Ms تنگ.

“سپس آنها را گله ایمنی – و یا در مورد یک الگوی رفتاری nerd ایمنی” جوک.

در زمانی که اعتماد به مقامات در حال تبدیل شدن به چیز ساییده شده در جاهای دیگر Ms تانگ نشان می دهد تایوان نشان می دهد یک جایگزین وجود دارد به یک رویکرد بالا به پایین باید موج دوم ویروس رسید.

اما “این تصمیم باید توسط کل جامعه” او می افزاید.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر