Coronavirus: ایران در اولین Covid-19 مورد افزایش ترس برای سوریه اردوگاه


عمدتا شورشی استان در شمال غرب سوریه تایید کرده است اول آن coronavirus مورد جرقه ترس از ویرانگر شیوع در شلوغ برگزاری اردوهای آوارگان.

یک پزشک قرارداد این ویروس در بیمارستانی در شهر ادلب در نزدیکی مرز ترکیه, کمک, گروه, گفت:.

گفتند دکتر خود جدا و مخاطبین خود را می شد پیش بینی کرد.

بیمارستان که پزشک مشغول به کار بسته شده است گفت: سازمان بهداشت جهانی رسمی در ترکیه است.

برای ماه کمک گروه را صادر کرد استارک هشدار در مورد خطرات ناشی از شیوع کروناویروس در شمال غربی سوریه است.

  • سوریه گزارش مرگ برای اولین بار در میان هشدار از گسترش
  • ‘آشکار جنایت جنگی’ متعهد در نبرد ادلب

در سال گذشته دولت سوریه راه اندازی شد برای بازپس گیری ادلب – آخرین اپوزیسیون برگزار می شود, استان در منطقه – از نیروهای جهادی.

تقریبا یک میلیون نفر مجبور به ترک خانه های خود در منطقه است و از ماه دسامبر گذشته با بسیاری از آنها در حال حاضر زندگی در اردوگاه های پناهندگان به سر می برند با کمبود امکانات بهداشتی و کمی آب تمیز.

نگرانی وجود دارد این ویروس به سرعت در حال گسترش از طریق این جمعیت های آسیب پذیر قریب به اتفاق در حال حاضر ویران سیستم بهداشت و درمان.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

حدود شش میلیون نفر تخمین زده می شود آواره در داخل سوریه که در آن یک جنگ شده است مواج از سال 2011 است.

  • چرا با وجود جنگ در سوریه است ؟

یک آتش بس شکننده در حال حاضر در محل در ادلب. خیریه بین المللی نجات کودکان می گوید که آتش بس نیاز به نگه دارید اگر وجود دارد هر گونه شانس حاوی این بیماری است.

“حالا بیشتر از همیشه اسلحه نیاز به سکوت آتش بس نیاز به نگه دارید و تمام تلاش باید بشود کمک و بهداشت پاسخ” سونیا Khush نجات کودکان سوریه پاسخ مدیر گفت.

او گفت: تایید اولین مورد در ادلب بود “یک ضربه عمده به میلیون ها نفر از غیر نظامیان – عمدتا زنان و کودکان ساکن در این منطقه”.

سوریه رسما ثبت 372 موارد coronavirus از جمله 14 مرگ و میر با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز در ایالات متحده است که ردیابی این بیماری همه گیر.

اما با توجه به عدم تست تعداد زیادی از عفونت ها و مرگ و میر تصور می شود بالاتر است. همانطور که از 30 ژوئن فقط 1,661 آزمایشات انجام شده در شمال غرب سوریه با توجه به صرفه جویی در کودکان است.

این موسسه خیریه گفت: این درک وجود تنها یک مرکز آزمایش در منطقه است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de