Coronavirus: “من برای همه, ماسک’ می گوید مغلوب ساختن پیشی جستن در تغییر لحن


رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که اغلب تحت فشار قرار دادند در برابر ماسک ارشاد از مقامات بهداشت می گوید او می پوشند یک “در یک وضعیت با مردم”.

آقای ترامپ – که اجتناب از ظاهر شدن در ملاء عام با یک ماسک – همچنین حفظ پوشش صورت لازم نیست برای تبدیل شدن اجباری برای جلوگیری Covid-19 را گسترش.

اظهارات خود را به فاکس نیوز می آیند یک روز پس از یک جمهوریخواه به نام آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به پوشیدن ماسک به عنوان مثال.

تعدادی از کشورهای در حال دیدن موج در ویروس موارد و مرگ و میر در روزهای اخیر.

آمریکا در حال حاضر بیش از 2.6 میلیون نفر تایید Covid-19 عفونت و بیش از 127,000 مرگ و میر.

چه رئیس جمهور می گویند ؟

صحبت به فاکس کسب و کار شبکه در روز چهارشنبه آقای ترامپ گفت: “من همه برای ماسک.”

وقتی پرسید که آیا او می پوشند یکی گفت: “اگر من در یک وضعیت با مردم من را کاملا.” او افزود که مردم او را دیده پوشیدن قبل.

آقای ترامپ گفت: او را “هیچ مشکلی” با پوشیدن ماسک عموم است و او “نوع دوست” چگونه او با یکی در تشبیه خود به the Lone Ranger.

اما رئیس جمهور تصریح کرد که او فکر نمی کنم ساخت چهره-پوشش اجباری در سراسر ایالات متحده مورد نیاز بود چرا که “بسیاری از مکان ها در این کشور که در آن مردم به ماندن فاصله بسیار طولانی”.

“اگر مردم احساس خوبی در مورد آن آنها باید آن را انجام دهد.”

آقای ترامپ نیز خواسته شد در فاکس کسب و کار مصاحبه روز چهارشنبه اگر او هنوز هم معتقد است coronavirus را “ناپدید” روزی.

“من,” او گفت:. “من انجام دهد. آره مطمئن شوید. در برخی از نقطه.”

در طول Mr مغلوب ساختن پیشی جستن آینده جشن روز استقلال در 3 ژوئیه در کوه راشمور حامیان او در حضور و غیاب نمی خواهد مجبور به پوشیدن ماسک یا اجتماعی فاصله.

چه تهمت قبلا گفته در مورد ماسک?

زمانی که مراکز ایالات متحده برای کنترل بیماری ها (CDC) در آوریل شروع شد و توصیه مردم به پوشیدن ماسک یا پارچه پوشش در مکان های عمومی برای کمک به جلوگیری از گسترش این ویروس, Mr مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت که او نمی خواهد به دنبال عمل است.

“من فکر نمی کنم من قصد دارم به آن را انجام,” او گفت: در آن زمان. “پوشیدن یک ماسک صورت به من خوش آمد می گوید رئیس جمهور و نخست وزیر دیکتاتورها پادشاهان و ملکه و من فقط آن را نمی بینیم.”

اما آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است و بارها و بارها تاکید کرد که انتخاب به دنبال رسمی سلامت راهنمایی در اطراف ماسک یک تصمیم شخصی است.

ماه گذشته او به وال استریت ژورنال است که برخی از مردم تنها به پوشیدن ماسک به عنوان یک بیانیه سیاسی علیه او.

در ماه مه به هنگام بازدید از یک کارخانه در میشیگان او به خبرنگاران گفت: او در زمان خاموش صورت پوشش قبل از مواجهه با دوربین زیرا او “نمی خواهم به مطبوعات لذت بردن از دیدن آن”.

مجلس در دفاع از این انتخاب رئیس جمهور گفت: هر کس با او در تماس است تست اغلب برای coronavirus و آقای خود را مغلوب ساختن پیشی جستن.

رئیس جمهور و مشاور ارشد, Ivanka Trump, همچنین خال خال شده است با پوشیدن ماسک ،

یک ABC News/نظرسنجی ایپسوس نشان داد که در هفته گذشته 89 درصد از آمریکایی ها گفت: آنها عینک ماسک یا پوشش خارج از خانه خود در هفته گذشته – 20-نقطه پرش از اواسط ماه آوریل است.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

آیا سیاستمداران گفت ؟

آقای ترامپ اغلب مورد انتقاد قرار گرفته است توسط دموکرات ها برای کم اهمیت جلوه دادن نیاز به پوشیدن ماسک و politicising ایده.

اما اخیرا رئیس جمهور همکار جمهوری خواهان و محافظه کار رسانه ای باید پیوست تماس نفع ماسک پوشیدن.

آنها عبارتند از معاون رئیس جمهور مایک پنس که سران آمریکا Covid-19 وظیفه نیروی جمهوریخواه رهبر میچ مک کانل سناتور میت رامنی و آقای جان لیز چنی.

در روز سه شنبه جمهوریخواه تنسی سناتور لامار الکساندر گفت: این مایه تاسف بود که “این ساده نجات بخش عمل تبدیل به بخشی از یک بحث سیاسی است که می گوید:” اگر شما برای مغلوب ساختن پیشی جستن شما نمی پوشیدن ماسک, اگر شما در برابر تهمت شما انجام دهد”.

همان روز ما, بیماری های عفونی, رئیس Dr Anthony Fauci گفت: قانونگذاران آمریکایی جدید موارد می تواند به 100000 نفر در هر روز کافی نیست آمریکایی ها بودند که با پوشیدن ماسک یا اجتماعی فاصله.

اخیر موج منجر به تعدادی از کشورهای معکوس و یا توقف بازگشایی برنامه. حدود 20 متحده را موظف به پوشیدن ماسک ،

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de