Coronavirus: ایمنی ممکن است گسترده تر از آزمون نشان می دهد

مردم آزمایش منفی برای coronavirus آنتی بادی ممکن است هنوز هم برخی از ایمنی یک مطالعه نشان داده است.

برای هر فرد تست مثبت آنتی بادی دو پیدا شد به خاص سلول های T که در شناسایی و از بین بردن سلول های آلوده.

این دیده می شد حتی در افرادی که تا به حال خفیف یا symptomless موارد Covid-19.

اما هنوز روشن نیست که آیا این فقط محافظت می کند که فردی, و یا اگر آن نیز ممکن است آنها را جلوگیری از انتقال عفونت به دیگران است.

محققان در Karolinksa موسسه در سوئد آزمایش 200 نفر برای هر دو آنتی بادی ها و سلول های T.

برخی از آنها اهدا کنندگان خون در حالی که دیگران دنبال شد را از گروهی از مردم آلوده در سوئد عمدتا به بازگشت زودتر از مناطق مانند شمال ایتالیا.

این می تواند به معنای یک گروه وسیع تری را به برخی از سطح از ایمنی به Covid-19 از آنتی بادی تست آمار و ارقام مانند آن منتشر شده به عنوان بخشی از بریتانیا دفتر آمار ملی انگلیس عفونت نظرسنجی نشان می دهد.

این احتمال وجود دارد که این افراد را سوار یک پاسخ آنتیبادی اما یا آن را به حال پژمرده بود و یا قابل تشخیص نیست و توسط آزمون های فعلی.

و این افراد باید از آن محافظت شود اگر آنها در معرض ویروس برای بار دوم.

پروفسور دنی Altmann در امپریال کالج لندن در توصیف این مطالعه به عنوان “قوی موثر و کامل” و گفت: آن اضافه شده به بدن در حال رشد از شواهد که “تست آنتی بادی به تنهایی اهمیت جلوه ایمنی”.

گله ایمنی

این لزوما ما را از هر گونه نزدیک به گله ایمنی هر چند با توجه به دستیار پروفسور مارکوس Buggert یکی از نویسندگان این مطالعه.

تحلیل های بیشتر باید انجام شود به درک که آیا این سلول های T ارائه “استریل کردن ایمنی” معنی آنها به طور کامل جلوگیری از ویروس و یا اینکه آیا آنها ممکن است به محافظت از یک فرد از بیمار شدن اما نه متوقف کردن آنها از حمل این ویروس و انتقال آن است.

بسیاری از بحث در اطراف Covid-19 ایمنی متمرکز شده بر روی آنتی بادی – Y-شکل پروتئین است که عمل مانند “موشک های تیراندازی یک هدف” دستیار پروفسور Buggert توضیح داد.

آنها با اتصال به ویروس قبل از آن می تواند وارد سلول خود و خنثی کردن آن است.

اگر آنتی بادی موفق به خنثی کردن این ویروس می تواند وارد سلول های خود را و آنها را تبدیل به ویروس-ساخت کارخانجات.

سلول های T از سوی دیگر هدف در حال حاضر سلولهای آلوده و به طور کامل آنها را نابود متوقف کردن آنها را از گسترش به دیگر سلول های سالم است.

مانند آنتی بادی سلول T بخشی از بیت سیستم ایمنی بدن شما است که دارای یک حافظه است. هنگامی که آن را به رسمیت می شناسد یک ویروس خاص آن می تواند به سرعت هدف قرار دادن سلول های آلوده با آن و کشتن آنها.

مواد مخدر به نام اينترلوکين 7, شناخته شده برای افزایش تولید سلول های T در حال trialled در انگلستان برای دیدن اگر آن را می تواند کمک به بیماران مبتلا به’ بازیابی.

T-cell تصادف

محققان از فرانسیس کریک موسسه کالج کینگ لندن و گای و سنت توماس ” در بیمارستان متوجه یک گروه از 60 به شدت بیمار بیماران به نظر می رسد به تجربه یک تصادف در تعداد سلول های T.

این مشاهده نشد در کارولینسکا مطالعه که در بر داشت مریض تر بیمار بالاتر از سطح آنتی بادی ها و سلول های T آنها به نظر می رسد برای تولید.

این تیم گفت: تحقیقات بیشتر مورد نیاز بود.

در حالی که ایشان بزرگترین سلول T مطالعه انجام شده تا کنون آن را هنوز هم درگیر یک گروه نسبتا کوچک از بیماران.

T-سلول های بسیار پیچیده و بسیار سخت تر برای شناسایی از آنتی بادی نیاز به متخصص آزمایشگاه و دسته های کوچک از نمونه های آزمایش شده با دست در طول روز.

این به این معنی تست توده برای سلول T است به احتمال بسیار زیاد چشم انداز در حال حاضر.

دنبال راشل در توییتر

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de