کروناویروس در آفریقای جنوبی: در داخل پورت الیزابت ‘بیمارستان وحشت’


منحصر به فرد هفته طولانی BBC تحقیقات داخل کثیف بیمارستان ها در آفریقای جنوبی در معرض فوق العاده ای از آرایه های سیستمیک شکست نشان میدهد که چگونه خسته پزشکان و پرستاران در حال غرق با Covid-19 بيمار و خدمات بهداشتی نزدیک به سقوط.

با کارکنان کلیدی در اعتصاب و یا بیمار مبتلا به کروناویروس در کیپ شرقی استان, پرستاران مجبور به عمل به عنوان پاک کننده جراحان در حال شستن خود در بیمارستان لباس های شسته شده وجود دارد و گزارش نگران کننده از نوزادان متولد نشده در حال مرگ به سر می برند و understaffed بخش زنان و زایمان.

به عنوان پزشکان و اتحادیه های کارگری مبارزه بر سر منابع کمیاب, یک, ارشد, دکتر, توصیف وضعیت به عنوان “حماسه شکست عمیقا در سیستم فاسد” در حالی که دیگر صحبت از “نهادی رایت کردن… حس مزمن بهره برداری وزارت بهداشت اساسا ورشکسته و یک سیستم بر روی زانو خود را با مدیریت استراتژیک”.

وحی آمد فقط به آفریقای جنوبی – برگزار coronavirus را برای ماه با اوایل سخت و از لحاظ اقتصادی ویرانگر مستند – در حال حاضر می بیند عفونت نرخ افزایش می یابد در سراسر کشور باعث جمهور سیریل Ramaphosa به هشدار می دهند که “طوفان است بر ما”.

ترس و خستگی

بحران بهداشت و درمان متمرکز در شهر پورت الیزابت, پرسشهای اساسی در مورد چگونگی این ماه استفاده شد و یا به هدر رفته توسط مقامات.

“وجود دارد مقدار زیادی از ترس و روانی و عاطفی و خستگی. ما مشغول به کار بودند با یک اسکلت کارکنان حتی قبل از Covid-19 و در حال حاضر ما را 30 درصد دیگر گفت:” دکتر جان ،

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

“خدمات شروع به فرو ریختن تحت فشار است. Covid باز کرده است تا تمام مزمن ترک در سیستم. آن را ایجاد بسیاری از درگیری او گفت:” تایید گزارش می دهد که بیماران شده بود “برای مبارزه با اکسیژن” لوازم در یک بخش در لیوینگستون بیمارستان در پورت الیزابت.

Dr سیاه – یکی از تنها دو متخصصان بیماری های عفونی در یک استان با جمعیت حدود هفت میلیون – تنها در پورت الیزابت که حاضر به صحبت کردن با ما را در ثبت, اما ده پرستاران و پزشکان صحبت کرد و خواست نامش فاش نشود از ترس آنها از دست دادن شغل خود را اگر آنها شناسایی شدند.

موش تغذیه در ضایعات قرمز

در لیوینگستون بیمارستان – تعیین عنوان اصلی Covid-19 بیمارستان در منطقه – پزشکان و پرستاران توصیف صحنه “مثل یک وضعیت جنگ” با خون و مواد زائد در طبقه فقدان تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) و اکسیژن و کمبود شدید کمبود آمبولانس بدون تهویه و بیماران خواب “در روزنامه”.

موش نیز کشف تغذیه در قرمز تیره بیمارستان زباله و ریختن به یک باز تخلیه.

“پزشکان scrabbled برای انجام ضروری ترین از عمل جراحی portering, شستشو طبقه کارگر با یک یا دو باقی مانده کارکنان پرستاری. تا شد لباسشویی کتانی” یک پزشک نوشت: از طریق ایمیل.

“من هر روز به کار می آیند در ترس گفت:” یک پرستار ارشد که تا به حال فقط به پایان رسید خود را تغییر.

“این [عفونت] تعداد در حال بالا رفتن است. هر روز ما رو هرج و مرج است. وجود دارد بسیاری از زنان باردار بیش از همه این بخش گفت: یکی دیگر از پرستار.

‘مادران و نوزادان در حال مرگ’

تعدادی از پزشکان گفت: کارکنان سمت چپ شده بود عمیقا آسیب دیده توسط یک قسمت جدید که در آن یک بخش زنان و زایمان در بندر الیزابت دورا Nginza بیمارستان شد ضعف است که چندین مادران و نوزادان درگذشت.

“من شخصا درگیر در تحویل دو مرده نوزادان و می دانم که وجود دارد بیشتر است. این بسیار غیر معمول است. به چندین مومیایی و نوزادان در حال مرگ در یک هفته در یک بیمارستان کاملا بی سابقه و غیر قابل قبول است” گفت: یکی از گیاهان دارویی.

آنها متقاعد شدند که مرگ و میر تقریبا قطعا نتیجه شديد understaffing که بسیاری از زنان باردار در انتظار روز گاهی اوقات دروغ گفتن در راهروها برای عمل جراحی فوری است.

سه نفر دیگر از مقامات پزشکی با دانش مربوط به بخش تایید گزارش های غیر معمول تعداد نوزادان مرده در هفته های اخیر.

حس عمیق تر شدن بحران شده است مرکب از فقدان مدیریت مناسب است که دیده می شود بخش های تبدیل در هر یک از دیگر و با استفاده از Covid-19 به عنوان یک “فرصت را به هوا هر شکایت است که تا کنون اتفاق افتاده است”: با توجه به رسمی.

لیوینگستون بیمارستان شده است بدون دائمی اجرایی یا مدیریت تیم برای یک سال و نیم پس از آخرین تیم اخراج شد به اتهام فساد است.

“ما شده است rudderless برای برخی از زمان در حال حاضر,” گفت,,,, Dr سیاه bemoaning عدم “رهبری قوی” برای ایجاد ثبات در افزایش درگیری بین بخش های مختلف در بیمارستان و به ویژه با اتحادیه های محلی.

آفریقای جنوبی قدرتمند اتحادیه های کارگری شده اند بسیار فعال در پورت الیزابت در طول بحران. لباس های شسته شده کارگران تمیز کردن کارکنان باربرها و برخی از پرستاران باید همه در زمان های مختلف رفته در اعتصاب است.

ناگهانی, اتحادیه حمایت بسته شدن کوچکتر کلینیک های ویژه قرار دادند بیشتر بیماران به سمت این شهرستان در سه بيمارستان بزرگ به سرعت سربار آنها.

“ما را دیده اند اتحادیه های تعطیل در بیمارستان بعد از بیمارستان. هر بار یکی از کارکنان و یا بیمار آزمایش مثبت همه کارکنان پایین ابزار. در حالی که تمام این اتحادیه خواسته های برآورده هیچ چیز اتفاق می افتد… تا دو هفته” یک پزشک شکایت کرده است.

‘ما نمی توانیم خطر پرستاران’ زندگی’

کارگران با شور و نشاط در دفاع از اعضای خود را اعمال.

“این درست نیست در همه است که ما در حال بهره برداری از این وضعیت گفت:” Khaya Sodidi استانی از پرستاران اتحادیه دموکراتیک پرستاران سازمان از آفریقای جنوبی.

“پرستاران ما در حال غرق نیاز به تمیز کردن کف و یا طبخ چرا که کارکنان آشپزخانه کار نمی کنند. ما نمی توانیم خطر زندگی و یا پرستاران. آنها انسان است.”

تعدادی از پزشکان در دفاع از اعتصاب و گفت که کارکنان خط مقدم شده بود تحت فشار قرار دادند به حد نه فقط توسط Covid-19 اما در سال از بهره برداری.

“من سپاسگزار به اتحادیه های کارگری در حال حاضر. گاهی اوقات آنها تمرکز بر مسائل اما حداقل آنها برجسته این مشکلات گفت: یکی از ارشد ،

یکی دیگر از انتقاد های مکرر بسته شدن درمانگاه جامعه به دلیل “یک یا دو عفونت” به عنوان یک “بیش از حد واکنش” اما گفت که این وضعیت نیاز به قرار داده می شود در زمینه.

“[کارکنان] شده اند مزمن, بهره برداری, مورد آزار قرار گرفته و نادیده گرفته شده برای سال و در حال حاضر آنها در حال خواسته به انجام چیزی است که به طور بالقوه می تواند آنها را بکشند. وجود نهادی burn-out گفت:” دکتر.

BBC

خدمات بهداشتی و درمانی بودند گردان تخلیه برای 10 سال. در حال حاضر آنها فرو ریخت”

توافق عمومی وجود دارد در میان اتحادیه های کارگری و کارکنان پزشکی که بحران کنونی نتیجه مستقیم از بسیاری از سال سیستماتیک underfunding سوء مدیریت و فساد در یکی از آفریقای جنوبی ترین بدنام بد اجرا کرد.

برآورد متفاوت است اما لیوینگستون بیمارستان در حال حاضر در حال مبارزه با این بیماری همه گیر را با حدود یک سوم از آنچه در نظر گرفته شده مناسب تعداد نیروی انسانی.

“ما باید مسائل تاریخی کارکنان-کمبود نیروی کار و مشکلات فقدان رهبری و متاسفانه فساد cronyism و مالی و سوء مدیریت. خدمات بهداشتی و درمانی بودند گردان تخلیه برای 10 سال. در حال حاضر آنها فرو ریخت و گفت:” کول کامرون از Igazi پایه و بهداشت محلی, سازمان غیر دولتی.

“ما در مسیر مبارزه با Covid-19′

خواسته در مورد این انتقادات دبیر کیپ شرقی را در بخش بهداشت و درمان Dr Thobile Mbengashe اذعان “تعداد بسیار بحرانی ساختاری مسائل که واقعا موثر بر پاسخ ما” گفت: “کارکنان “اضطراب و ترس… و غرق شده است.”

شما همچنین ممکن است علاقه مند می شود:

اما او استناد تاریخی مسائل underfunding قدمت آن به رنگ سفید-اقلیت حکومت و اصرار داشت که گروه او رو به افزایش بود به چالش Covid-19.

“این بسیار درست است که برخی از تیم ما بسیار کشیده و در واقع تاکید کرد. اما نظام سلامت در کیپ شرقی سقوط کرده است. ما واقعا تا ساختمان [برای pandemic] و من فکر می کنم ما هنوز در مسیر و نیاز به داده می شود فرصت را به نشان می دهد ما می توانیم این کار را انجام,” او گفت:.

استانی دولت اشاره کرد که ساخت و ساز سریع یک غول جدید کروناویروس زمینه درمانگاه در پورت الیزابت آلمانی سازنده ماشین فولکس واگن به عنوان نشانه ای از موثر دولتی و خصوصی مشارکت.

اما پزشکان در لیوینگستون بیمارستان بیان برخی از شک و تردید.

“آنها رو از 1200 تخت اما تنها 200 هستند اکسیژن و وجود دارد در حال حاضر تنها کارکنان به اندازه کافی برای 30 تخت” گفت: یکی, دکتر, شکایت که کارکنان جدید در حال حاضر آب از لیوینگستون و بیمارستان های دیگر و VW تسهیلات تا به حال باز شده است قبل از آن آماده بود.

سرعت که با آن VW ساخته شده این مرکز است, در چشم بسیاری به سادگی تاکید استانی دولت خود را شکست.

عدم توانایی در تصمیم گیری های دشوار

دو نفر با آگاهی از وضعیت تایید کرد که این استان در بخش بهداشت و درمان به طور کلی به عنوان دیده می شود به طوری ناتوان و ناکارآمد است که اهدا کنندگان خصوصی کسب و کار و خیریه بودجه اضطراب به کمک در مبارزه با Covid-19 بودند به دلیل خودداری از مقابله مستقیم با آن است.

آفریقای جنوبی وزارت بهداشت

کیپ شرقی در بخش بهداشت و درمان بحران مالی

  • خریداری 100 آمبولانس موتورسیکلت برای $6 متر (£4.8 m) در ماه ژوئن

  • موتورسیکلتموفق به دیدار با معیار برای حمل و نقل بیماران

  • اسکناسدلار 180m پرداخت نشده در 2019/2020 سال مالی

  • رو medico-legal ادعا می کند حدود 1.8 میلیارد دلار در این سال مالی

  • بیش از50,000 Covid-19 موارد و نزدیک به 700 مرگ و میر در استان

منبع: دولت آفریقای جنوبی و رسانه

“شما نمی توانید اداره هر چیزی از طریق آنها به دلیل آن را به از دست رفته. این همه boils پایین به این واقعیت است که بخش ناکارآمد فراتر از باور و پول ندارد” گفت: یک منبع.

به عنوان عفونت شماره ظهور سراسر آفریقای جنوبی, وضعیت وخیم در کیپ شرقی ارائه می دهد برخی از درس های مهم برای استان های دیگر ،

یک دکتر با ذکر یک “فرهنگ عدم تمایل به ناراحتی مافوق خود را که بدان معنی است که مردم اغلب نمی بگویید که آن را مانند آن را واقعا است.

“مردم فقط وانمود کند همه چیز خوب است.”

دیگر صحبت از تمایل دولت “دیده می شود به انجام کار درست” به جای تصمیم گیری دشوار با استناد به تصمیم اخیر برای از سرگیری جامعه تست برای Covid-19 با وجود این واقعیت است که آن را بلافاصله تحت فشار قرار دادند و کل سیستم تست – از جمله مهمتر در بیمارستان ها – به یک هفته عقب افتاده است که ارائه شده آن را تقریبا بی فایده است.

اما روشن ترین درس از پورت الیزابت به خوبی ممکن است به اثبات می شود در مورد طبیعت انسان و چگونه ما را تحت فشار شدید.

این وظیفه شناس ترس و انسدادی

به نظر می رسد که کارکنان در لیوینگستون بیمارستان برای مثال باید تقسیم به سه گروه مجزا:

  • وجود دارد تعداد کمی از “مایل” که هنوز هم به نوبه خود برای کار با وجود خطرات ناشی از یک حس عمیق از وظیفه. “من نمی توانم بگویم من خواهد داد تا. آنها خانواده های ما, فرزندان ما, مادران ما” گفت: یکی از بیماران خود را.
  • وجود دارد یک گروه از مردم که از ترس و نا امیدی است و آنها را غرق و کسی که آماده نیست به بازگشت به کار. “آنها نه لزوما تمایلی آنها فقط ترس گفت:” دکتر.
  • و سپس سوم وجود دارد ، “دشت انسدادی – یک عنصر منفعل و یا آشکارا تهاجمی” گفت: یکی دیگر از منبع. برای آنها هر حس “نوع دوستی و یا وظیفه رفته است. آن رفت و مدت زمان طولانی پیش”.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de