Coronavirus عفونت نیست مشخصی از اروپا سست مستندات. وجود دارد بسیاری از نظریه ها در مورد به همین دلیل است.

اما این چیزی است که اتفاق افتاده است.

در ایتالیا و سراسر بسیاری از اروپا و کشورهای دوباره اقتصاد خود و از سر یک درجه از معاشرت و بدون علائم قابل مشاهده وخیم بهداشت و درمان عواقب هوا توسط بسیاری از. پان شمالی, ایتالیایی, بیمارستان به جای دیدن یک چشم انداز مثبت بوده و قادر به بازگرداندن یک بار مکث خدمات و از بین بردن تخت های مراقبت ويژه اضافه شده در طول اضطراری است.

از جمعه آن نشده بود بستری یک کروناویروس در بخش مراقبت بیمار در 12 روز.

“این شگفت انگیز است که [ویروس] آغاز شده است و برگشت گفت:” پان که منجر عفونی-بیماری واحد در بیمارستان های عمومی در کرمونا.

Virologists از میلان به برلین تبدیل شده اند بسیار بیشتر خوش بینانه در مورد اروپا توانایی مدیریت همه گیر و می گویند که حداقل از طریق تابستان این قاره ممکن است چیزی بیش از ترجمه و امیدوارم-containable نقاط داغ.

اروپا تجربه, حداقل تا کنون نشان می دهد که فرستادن کودکان به مدرسه بازگشایی رستوران ها و حتی ساخت راه برای بزرگ, هوای آزاد, تظاهرات منجر به اجتناب ناپذیر حیات ویروس.

اما دانشمندان نیز به آسانی اعتراف بسیار وجود دارد آنها نمی دانند که در مورد خصیصه های ذاتی این ویروس است. آنها هنوز در تلاش برای درک و چرا از آن است که رفتار آن را به عنوان در اروپا و اینکه آیا این روند را نگه دارید و آنچه که این پاسخ ممکن است به معنای برای بقیه جهان است.

بسیاری از بیماری کارشناسان می گویند پایدار تغییرات رفتاری از شستن دست به ماسک-می تواند توسط خود و توان قابل ملاحظه ای محدود کردن گسترش در اروپا است. آنها می گویند ادامه داد: بان کی مون از حوادث در مقیاس بزرگ است که احتمالا دربندی آسیب های ساخته شده توسط بسیار مسری مردم — “فوق العاده-پخش” که حساب برای بسیاری از انتقال.

آنها همچنین می گویند وجود دارد شواهد رو به رشد است که این ویروس می تواند اثبات فصلی — ebbing بر اساس متوسط و یا دیگر اوجی شرایط. هر چند آب و هوای گرمتر متوقف نمی شود این ویروس می تواند کمک به مبارزه با.

در آلمان محدود داخل سالن تجمعات منجر به شیوع بیماری های, در حالی که, هوای آزاد, تظاهرات توده ای علیه این مستند در شهرهای مختلف — برخی از رسم هزاران نفر از مردم منجر به آشکار عواقب.

“ممکن است وجود داشته باشد [باز] انتقال اتفاق می افتد اما آنها نادر گفت:” درک Brockmann یک استاد در دانشگاه هومبولت در برلین که مدل های عفونی برای آلمان رابرت کخ موسسه فدرال آژانس وظیفه کنترل بیماری است.

“هنگامی که شما در یک باشگاه وجود دارد صدها نفر از مردم رقص و تنفس و فریاد در یک فضای محدود — که کل یک مسابقه متفاوت است,” Brockmann گفت.

یک نظریه رقابت, پخش توسط دو نفر از پزشکان ایتالیایی این هفته است که این ویروس ضعیف شده و یا تبدیل شدن به کمتر تهاجمی است. بسیاری از مقامات بهداشتی را تحت فشار قرار دادند پشت به زور در برابر این ادعا گفت: هیچ کارشناسی مدارک و شواهد از جمله تغییرات و موارد هر روز هنوز اثبات کشنده است.

ماسیمو Ciccozzi رئیس مولکولی واحد اپیدمیولوژی در رم مستقر در پردیس دانشگاه زیستی-پزشکی گفت: آزمایشگاه او خواهد بود مطالعه راه این ویروس ممکن است جهش یافته اند. اما او گفت: وجود دارد دیگر دلایل جدی سینه ممکن است در حال توسعه کمتر — از میان آنها گسترده تر با استفاده از روش های درمانی جدید. دیگر کارشناسان مطرح کرده اند احتمال این که یک گروه از مردم در حال حاضر آلوده.

شواهد که “بار ویروسی” مرتبط است به شدت عفونت و که در تابستان در فضای باز انتقال می تواند به صورت خفیف تر بیماری است.

“آن را مانند یک پازل بزرگ,” Ciccozzi گفت. “هر روز شما پیدا کردن یک قطعه.”

در حالی که همه در کشور پس از کشور های اروپایی گزارش روزانه مورد اعداد نیست فقط وارد کردن در بخش هایی از ایالات متحده, اما در ادامه به نازل شدن.

در ایتالیا تعداد coronavirus بیماران در Icu کاهش یافته است و از 4000 را در اوج در اوایل ماه آوریل به 400; این علامت پایین هر روز ممکن است. در آلمان بسیاری از تماس ردیابی تیم های بیکار نشستن بدون به اندازه کافی عفونت های جدید را برای ردیابی. در بلژیک که شده بود یکی از بدترین آمار کشورهای بیمارستان در حال پاکسازی و پزشکان گزارش ندهید و هر غیر معمول خوشه در بیماران مبتلا به گزارش آنفولانزا مانند علائم.

“من هم انتظار یک سناریو که در آن اعداد را تثبیت شاید یک افزایش کوچک” گفت: Steven Van Gucht یک virologist است که رئیس کمیته علمی شده است که در مشاوره سلامت بلژیکی مقامات خود را همه گیر پاسخ. “آن شده اند که طبیعی است. اما ما نمی بینیم که برای لحظه ای.”

کارشناسان هشدار می دهند که هنوز هم وجود دارد خطر موج دوم به عنوان اتفاق افتاد یک قرن پیش زمانی که در زمستان ها به ارمغان آورد و حتی مرگبارتر بازگشت 1918 آنفولانزای همه گیر.

حتی در حال حاضر اروپا به طور کامل بازگشایی شد; پروازهای بین المللی و گردشگری شده اند بیشتر در خود نگه دارد و برخی از کشورها نه دوباره شروع مدارس. هنوز هم وجود دارد یک بحث در مورد چه نوع از حفره ها از مهد کودک به تئاتر ممکن است فشار همه چیز بیش از حد.

هنگامی که مردم شروع به حرکت در اطراف در جامعه دوباره به طور بالقوه در معرض خود را به این ویروس می توانید آن را یک یا دو هفته قبل از علائم نشان می دهد — و یک هفته قبل از اینکه کسی ممکن است نیاز به رفتن به بیمارستان است. سیاستگذاران در حال گرفتن یک تصویر اولیه از چگونگی اروپا در پاسخ به بازگشایی, تلاش, اما آن است که به دور از کامل است. و وجود دارد برخی از نشانه های نگران کننده فراتر از قاره: کشور در خاورمیانه شاهد افزایش موارد جدید زیر یک شل شدن محدودیت.

“بیایید نگاهی به برخی از چند هفته قبل از اینکه ما ادعای پیروزی” گفت: Ilaria Capua است virologist در دانشگاه فلوریدا است.

رانیری Guerra, یک, سازمان بهداشت جهانی, دستیار مدیر کل که مشاوره ایتالیایی وزارت بهداشت گفت: خطر می تواند افزایش یابد اگر اروپا می رود از طریق تابستان بدون عمده سنبله و مردم خود را رها نگهبان و بازگشت به خود را قبل از ویروس رفتار است.

“ما باید زمانی زیادی با فداکاری” Guerra گفت. “اما این ویروس هنوز هم در گردش.”

فرانسه یکی از کشورهای اروپایی است که قابل توجه سربازان ارتش در روزانه موارد پس از آن شروع به شل محدودیت. آن است که روشن نیست چه چیزی باعث افزایش می دهد. Jean-François Delfraissy سر ملی فرانسه شورای علمی روز جمعه گفت که روند کلی بود با این وجود کاهش قابل توجهی در مورد اعداد. “ما می توانیم منطقی می گویند این ویروس در حال حاضر تحت کنترل او گفت:” صحبت کردن به فرانسه اینتر رادیو. “این ویروس هنوز هم در حال گردش در مناطق خاص در خاص و… اما آن در گردش است به آرامی. که در آن ما تا به حال ده ها هزار نفر از موارد مورد 80,000 موارد جدید در هر روز در ماه مارس قبل از حبس ما تخمین می زنند که ما در حال حاضر در اطراف حدود 1000.”

برخی از کشورهای دیگر دیده می شود کوچک اما قابل کنترل خوشه از عفونت در ماه گذشته است. یکی به آرامی جمعیت ایتالیایی منطقه مولیز, بود, بنا به گزارش ها مربوط به یک مراسم تشییع جنازه. اسپانیا دیده می شود چندین خوشه نسبت داده شده به احزاب است. در آلمان شده اند وجود دارد چند شیوع متصل به گوشت بسته بندی گیاهان و به داخل سالن اجتماعات.

آخرین جمله شیوع یک خوشه از 36 عفونت در نیدرزاکسن شهر گوتینگن شد و گفت: به ریشه از خصوصی و خانواده در طول تعطیلات عید جشن و قلیان بار بود که باز در نقض دستورالعمل های بهداشتی. بیش از 300 نفر شده اند قرنطینه.

یکی دیگر از مجموعه ای از 44 عفونت پدید آمده روز پس از مارس 24 خدمات کلیسا در برمرهافن در حالی که بزرگتر شیوع 200 مورد رسید یک کلیسای جماعت در فرانکفورت. این کلیسا بعد از عذرخواهی برای اجازه دادن به آواز و نه نیاز به ماسک صورت.

“این که این عفونت های زنجیره ای نشان می دهد که ما دوباره چگونه به سرعت عفونت می تواند گسترش اگر بسیاری از مردم گرد هم می آیند در یک فضای کوچک گفت:” فرانکفورت را در بخش بهداشت و درمان سر استفان Majer. “من درخواست تجدید نظر به همه مسئولیت شخصی به این ویروس به طور جدی و برای ادامه به رعایت فاصله قوانین و اقدامات بهداشتی.”

اما این خوشه شده اند به اندازه کافی برای مختل کردن روند کلی رو به پایین. در آخرین هفته سال 93, آلمانی, مناطق — حدود یک چهارم — گزارش هیچ عفونت های جدید. به عنوان اعداد باقی می ماند تسخیر کرده و برخی از این کشور بالا virologists پیش بینی است که در آلمان است که در میان پیشرفته ترین کشورهای اروپایی در تماس ردیابی ممکن است قادر به جلوگیری از موج دوم در دسترس نباشد.

“وجود دارد این هشدار در مورد موج دوم اما گفت: ما این است که قصد ندارم به اتفاق می افتد به دلایل مختلف گفت: Hendrik Streeck یک virologist در دانشگاه بن. “ما هنوز هم اجتماعی فاصله و اقدامات بهداشتی در محل و زمانی که ما می بینیم بزرگتر شیوع نقاط ما بلافاصله پس از دریافت و کنترل این ویروس.”

بسیاری از کشورهای اروپایی اجرا شده مستندات در مارس اساسا آوردن فعالیت های اقتصادی را متوقف کند. کسانی که اقدامات در عرض چند هفته به نظر می رسد برای کاهش انتقال ویروس در مناطقی که آن را به حال شده است, پخش كردن — و عمل به عنوان یک زنگ.

اما مقامات بهداشت عمومی دیدن هیچ تجدید حیات پس از کاهش مستندات شروع به تعجب که آیا برخی از محدودیت ها می تواند اجتناب شده است.

“این واقعیت که ما دیده عمده خوشه تا کنون به ما می گوید که حبس شد تنها بخشی از استراتژی برای کاهش گسترش این ویروس و شاید مهم ترین بخش گفت: Camilla Stoltenberg, مدیر کل نروژی موسسه بهداشت عمومی که کمک کرده است تا او را از کشور همه گیر پاسخ.

نروژ آغاز بازگشایی زندگی عمومی در اواخر ماه آوریل و شماره آن را پایین ماند.

استولتنبرگ با اشاره به تعطیلی مدارس به عنوان یکی منطقه ای که سزاوار تجدید نظر. او گفت که او توصیه می شود در برابر بسته شدن نروژ مدارس در ماه مارس بود اما رد.

“ما باید تمام افکار دوم در مورد آن است که آیا واقعا لازم است. ما در حال حاضر که پس از افتتاح مدارس ما هر حال نمی شیوع” او گفت:.

در ایتالیا شده است وجود دارد کمی دوم حدس زدن یک مستند بود که در میان سخت ترین در جهان غرب است. مقامات بهداشتی می گویند آن را به ضعف بیمارستان swiftest فرصتی برای ایجاد ثبات در. برای پزشکان که با حضور به اورژانس این امید است که بدترین است.

“ما باید از یک کابوس” گفت: Vanni Borghi, یک دکتر در شمال شهر مودنا.

وجود دارد ممکن است در عین حال می تواند یک بازگشت موج Borghi گفت: اما اگر این اتفاق بیمارستان ها بیشتر خواهد شد آماده شده است.

“ما هم به سازماندهی خودمان را,” او گفت:.

Luisa بک در برلین و جیمز McAuley در پاریس کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر