Coronavirus: با نفوذ مطالعه هیدروکسی کلروکین خارج

مؤثر مقاله ای که پیدا کردم هیدروکسی کلروکین و افزایش خطر مرگ در coronavirus بیماران شده است کردهاند بیش از داده ها و نگرانی است.

سه نفر از نویسندگان این مطالعه گفت: آنها دیگر نمی توانست تایید صحت آن به دلیل Surgisphere های بهداشت و درمان شرکت داده نمی خواهد اجازه می دهد یک بررسی مستقل از آن مجموعه.

یافته های آن رهبری که به حالت تعلیق در آن آزمایش بر ضد مالاریا مواد مخدر است.

اما رهبران از جمله رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه به مشتری جلب کردن آن استفاده کنید.

Surgisphere اجرایی Sapan دسای مطالعه چهارم نویسنده گفت: روزنامه گاردین او را به همکاری با ممیزی مستقل اما گفت که انتقال اطلاعات را از “نقض مشتری موافقت نامه ها و الزامات محرمانه بودن”.

چه مطالعه می گویند ؟

تحقیقات به صورت مقاله منتشر شده در ماه گذشته در مجله پزشکی لانست درگیر 96,000 coronavirus بیماران در سراسر 671 بیمارستان ها در سراسر جهان است. نزدیک به 15,000 داده شد هیدروکسی کلروکین و یا مربوط به فرم کلروکين – به تنهایی و یا با یک آنتی بیوتیک.

به این نتیجه رسیدند که این دارو نشان داد هیچ مزایای برابر coronavirus و افزایش خطر بیماران در حال توسعه نامنظم ریتم قلب و مرگ.

Mandeep Mehra, یک استاد دانشگاه هاروارد که چراغ مطالعه همراه با فرانک Ruschitzka از بیمارستان دانشگاه زوریخ و Amit Patel از دانشگاه یوتا در بیانیه ای گفت که آنها تا به حال سعی کردم به ترتیب برای یک شخص ثالث بررسی دقیق داده اما Surgisphere حال حاضر به همکاری.

“ما عمیقا عذر خواهی به شما سردبیران و خوانندگان مجله برای هر گونه خجالت و یا ناراحتی که این ممکن است باعث” این گروه اضافه شده است.

آیا شواهدی وجود دارد که آثار مواد مخدر در برابر coronavirus?

این نگرانی وجود دارد در جامعه علمی در مورد استفاده از مواد مخدر برای درمان coronavirus.

هیدروکسی کلروکین امن است برای درمان مالاریا و شرایط مانند لوپوس یا آرتریت اما تا کنون هیچ کارآزمایی های بالینی توصیه می شود آن را برای استفاده در برابر Covid-19.

نتایج یک کارآزمایی بالینی در دانشگاه مینه سوتا نشان داده اند که هیدروکسی کلروکین است نه موثر در جلوگیری از coronavirus.

  • آنچه شناخته شده در مورد داروهای ضد مالاریا و Covid-19?
  • این اثبات نشده ‘کرونا مواد مخدر آمریکا تهدید هند

که گفت: در 3 ژوئن که این امر خود را از سر محاکمات پس از متوقف کردن آنها را در ماه گذشته.

مطالعات دیگر نیز در چندین کشور از جمله بریتانیا و ایالات متحده و سنگال.

در ماه مارس سازمان غذا و دارو داده یک “اورژانس استفاده” مجوز برای استفاده از آن در تعداد محدودی از بستری موارد است. اما ماه پس از آن صادر شده هشدار در مورد استفاده از آن به دلیل گزارش از مشکلات قلب در برخی از بیماران.

چرا آن را برجسته?

با وجود نگرانی های خود ایمنی و کارآمدی رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نشان داد ممکن است که او مصرف هیدروکسی کلروکین به عنوان یک اقدام پیشگیرانه در برابر Covid-19, اما بعدا گفت که او می خواهم متوقف شده است.

آقای ترامپ بارها با اشاره به پتانسیل خود را. در یک کنفرانس مطبوعاتی در مارس گفت: “چه چیزی شما را مجبور به از دست دادن ؟ آن را.”

پس آقای مغلوب ساختن پیشی جستن دیدگاه وجود دارد یک افزایش شدید گزارش شده در نسخه در ایالات متحده برای هر دو هیدروکسی کلروکین و مرتبط با داروی کلروکين.

رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro نیز ادعا کرد در یک ویدئو که “هیدروکسی کلروکین در حال کار در همه جا.” این برداشته شد و Facebook برای نقض آن اطلاعات غلط دستورالعمل.

نیز وجود دارد یک جهانی افزایش تقاضا برای آنها.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر