Coronavirus: ایران ترس موج دوم پس از افزایش موارد

ایران گزارش کرده است که یک رکورد روزانه افزایش در تعداد از coronavirus موارد نادرست ترس از موج دوم در خاورمیانه بزرگترین شیوع.

وزارت بهداشت و درمان گفت: 3,574 جدید Covid-19 عفونت ثبت شد در روز چهارشنبه – سومین روز متوالی این رقم بیش از 3000.

یکی دیگر از 59 نفر با این بیماری درگذشت, افزایش تلفات به 8,071.

رئیس جمهور گفت: محدودیت ممکن است دوباره تحمیل اگر مردم به دنبال اجتماعی فاصله و بهداشت قوانین.

قبل از جمعه جدید عفونت گزارش شده آوردن کلی مجموع به 164,270 قبلی بالا بود 3,186 در 30 مارس. تعداد موارد پس از آن کاهش یافته است به طور پیوسته تا 2 اردیبهشت 802 ثبت شد.

مقامات به نظر می رسد تمایلی به تحمیل مستند

توسط Rana Rahimpour, BBC فارسی

برای سومین روز متوالی, ایران گزارش کرده است بیش از 3000 موارد است.

این وضعیت در استانهای مختلف طبقه بندی شده به عنوان “هشدار دهنده” و برخی از محدودیت ها شده اند ابقاء در استان خوزستان در جنوب غرب کشور است که در آن یک وضعیت اضطراری است.

کارشناسان معتقدند دلایل متعددی در افزایش موارد است. مهم ترین این واقعیت است که بسیاری از ایرانیان هستند نه مصرف اجتماعی فاصله جدی است.

نادیده گرفتن رسمی مشاوره هزاران نفر از مردم سفر به شمال ایران – پس از آن به عنوان یک خطر بالا “red” منطقه – دو هفته پیش برای عید فطر تعطیلات. زیرزمینها بانک ها و ادارات نیز با مردم بسته بندی شده.

مقامات شده اند هشدار در مورد موج دوم شیوع, اما آنها به نظر نمی رسد علاقه مند در یک دوم مستند به منظور حاوی ویروس – حداقل در حال حاضر.

از اوایل ماه آوریل دولت تلاش کرده است تا آنجا که آن می تواند به بازگشایی کسب و کار و مدارس و اماکن مذهبی و احیای اقتصاد است که در حال حاضر فلج توسط آمریکا. آخر هفته گذشته این اجازه را تمام کارمندان دولت به بازگشت به کار و مساجد از سر نماز.

اما این حرکت باعث نگرانی در میان مقامات بهداشتی.

“مردم به نظر می رسد فکر می کنم coronavirus است بیش از” وزیر بهداشت سعید آهنگ نمکی گفت: در یک کنفرانس خبری در روز سه شنبه. “وقوع است و هنوز در هر لحظه ممکن است دوباره قوی تر از قبل.”

“اگر مردم ما موفق به احترام سلامت پروتکل… ما باید خودمان را آماده برای بدترین وضعیت,” او اضافه شده است.

Mr آهنگ نمکی گفت که مقامات با التماس مردم برای برگزاری مراسم عروسی و یا مجالس ترحیم, اما آنها تا به حال نه گوش.

گزارش Covid-19 موارد در ایران

حسن روحانی رئیس جمهور تکرار نظرات روز چهارشنبه گفت: “اگر در هر بخشی از کشور این هشدارهای جدی گرفته و خدای ناکرده شیوع بیماری قله دوباره مقامات را مجبور به اعمال محدودیت دوباره.”

وی افزود: “این امر باعث ایجاد مشکلات برای عادی زندگی شهروندان و همچنین به ارمغان بیاورد آسیب اقتصادی به جامعه است.”

هفته گذشته معاون وزیر بهداشت ایرج Harirchi گفت: وزارت بهداشت نظر سنجی پیشنهاد تنها 40 درصد از جمعیت معتقد اجتماعی فاصله گرفتن از 90 درصد و 32 درصد معتقد بودند در انزوا از 86 درصد است. او به نام این یک “فاجعه”.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر