Coronavirus است خرد صفری گردشگری و قطع شریانهای حیاتی برای حیات وحش

ماسایی مارا در کنیا — معروف ترین در جهان ساوانا دارای دو حماسه مهاجرت.

یکی طی آن برای هزاران سال: میلیون ها نفر از کل یالدار گورخر و آهو را دنبال مواج ابرها باران در جستجوی جدید چرا زمینه. دیگر گروه ترکان و مغولان فرود بر برای اولین بار در فضای باز جیپ صفری زوم-لنز دوربین در آماده کولرهای جمع بین صندلی های پر از تنقلات و prosecco.

Coronavirus محدودیت های مسافرتی معنی انسان ناگهان از میان رفت و همراه با آنها یک میلیارد دلار به صنعت گردشگری است که در استخدام میلیون و پی ریزی یک همزیستی انسان و حیات وحش و اکوسیستم — خصوصی محافظت — ضروری است که برای حفاظت از حیات وحش در بسیاری از کشورهای آفریقایی.


مناطق حفاظت شده در کنیا

خصوصی conservancies

پارک های ملی و ذخایر

دریاچه

ویکتوریا

چچن

مارا

هندی

اقیانوس

مناطق حفاظت شده در کنیا

خصوصی conservancies

پارک های ملی و ذخایر

جنوب

سودان

Ilemi مثلث است

اداره

اما ادعا کرد که کنیا

توسط سودان جنوبی

دریاچه

تورکانا

دریاچه

ویکتوریا

چچن

مارا

هندی

اقیانوس

مناطق حفاظت شده در کنیا

خصوصی conservancies

پارک های ملی و ذخایر

جنوب

سودان

Ilemi مثلث است

اداره

اما ادعا کرد که کنیا

توسط سودان جنوبی

دریاچه

تورکانا

دریاچه

ویکتوریا

چچن

مارا

هندی

اقیانوس

Conservancies را تشکیل می دهند بیش از 11 درصد از کنیا زمین بیش از پارک های ملی است. این مدل ساده است: جامعه سهامداران عمدتا گاو دامداران, دریافت, درآمد گردشگری از safaris حیات وحش به عنوان جبران خسارت برای از دست چرای زمین و حقوق و مزایای شغل تکثیر در هتل جدید و برای رنجرز. حیات وحش می شود با ارزش تر زنده از مرده disincentivizing شکار غیر قانونی.

در حال حاضر با درآمد گردشگری نزدیک به صفر بیشتر کارگران در کنیا 167 متعلق به جامعه conservancies هستند furloughed و پرداخت به نزدیک به 1 میلیون سهامداران شده اند کاهش می یابد و یا به حالت تعلیق در کامپیوتر است. جوامع با توجه به بازگشت به چرای انداختن دهه از حیات وحش تلاش های حفاظت در سراسر این قاره وسیع مراتع است.

Image: Dewal Sengeny, left, and her mother, Koko Sengeny, rely on the tourism dollars that support a conservancy where many of their family members are shareholders. Dewal’s son, Jimmy Lemara, has been a guide in a conservancy for 15 years and now manages a camp there.

“از طریق conservancies ما ساخته شده است یک سیستم است که در آن همزیستی میان انسان و حیات وحش مرکزی است” گفت: Dickson Kaelo مدیر عامل شرکت از حیات وحش کنیا Conservancies انجمن. “حفاظت از محیط زیست استفاده می شود استوار در لگد زدن به جوامع کردن زمین های خود را. در حال حاضر ما می دانیم که این جوامع ضروری است. بدون بهره گیری از آنها وجود دارد و نه آینده ای برای حفاظت از محیط زیست.”

جهانی فاصله

محدودیت های مسافرتی از ماه مارس تا جولای آورده گردشگری بین المللی را متوقف کند. صنعت تحلیلگران می گویند 2020 است که در اصل از دست رفته سال برای اپراتورهای گردشگری: تا آنجا که 2.2 تریلیون دلار از دست داده حداقل 80 درصد سود پایین به عنوان بسیاری از یک میلیارد کمتر مسافران و بیش از 100 میلیون شغل از بین رفته اند. دیگر نزدیک و مرتبط با کسب و کار مانند شرکت های هواپیمایی و ساخت و ساز و صنایع دستی غذا و اجاره ماشین کشیده شده است را به یک گرداب ورشکستگی.

در کنیا که در آن 8 درصد از اقتصاد است که به طور مستقیم حاصل از گردشگری در تولید ناخالص داخلی پیش بینی شده است به کوچک شدن 5 درصد است. دیگر گردشگری وابسته به اقتصاد مانند جامائیکا و تایلند می تواند کاهش حدود 10 درصد و یا بیشتر با توجه به سازمان ملل متحد. پروازهای بین المللی به کنیا رزومه on Aug. 1 اما ورود انتظار می رود به طور محدود ادامه داد: محدودیت در سفر اعمال شده توسط کشورهای اروپایی و آسیایی ،


کشورهایی که اقتصادشان

می تواند بیشترین تاثیر covid-19

هوا

تغییر در تولید ناخالص داخلی

گردشگری

سهم از تولید ناخالص داخلی

دومینیکن تشکر.

آفریقای جنوبی

توجه داشته باشید: پیش بینی ها بر اساس یک سناریو است که در آن

یک سوم از سالانه گردشگری ورودی هزینه

حذف شده است در هر کشور است.

منابع: U. N. کنفرانس تجارت و توسعه

دنیای سفر و گردشگری شورای

هری استیونس/واشنگتن پست

کشورهایی که اقتصاد می تواند

بیشتر تحت تاثیر covid-19

هوا

تغییر در تولید ناخالص داخلی

گردشگری

سهم از تولید ناخالص داخلی

دومینیکن تشکر.

آفریقای جنوبی

توجه داشته باشید: پیش بینی ها بر اساس یک سناریو که در آن یک سوم از

سالانه گردشگری ورودی هزینه برداشته است و در هر کشور ،

منابع: U. N. کنفرانس تجارت و توسعه

دنیای سفر و گردشگری شورای

هری استیونس/واشنگتن پست

کشورهایی که اقتصادشان

می تواند بیشترین تاثیر covid-19

پیش بینی تغییر در تولید ناخالص داخلی

گردشگری سهم از تولید ناخالص داخلی

دومینیکن تشکر.

آفریقای جنوبی

توجه داشته باشید: پیش بینی ها بر اساس یک سناریو که در آن یک سوم از ورودی سالانه

گردشگری هزینه برداشته است و در هر کشور ،

منابع: U. N. کنفرانس تجارت و توسعه

دنیای سفر و گردشگری شورای

هری استیونس/واشنگتن پست

کشورهایی که اقتصاد می تواند بیشترین تاثیر covid-19

پیش بینی تغییر در تولید ناخالص داخلی

گردشگری سهم از تولید ناخالص داخلی

دومینیکن تشکر.

آفریقای جنوبی

توجه داشته باشید: پیش بینی ها بر اساس یک سناریو که در آن یک سوم از سالانه گردشگری ورودی

هزینه های برداشته شده در هر کشور است.

منابع: U. N. کنفرانس تجارت و توسعه

دنیای سفر و گردشگری شورای

هری استیونس/واشنگتن پست

با محدود پروازها و مسافران نگران کیفیت موجود مراقبت های بهداشتی می تواند سال قبل از رزرو به حالت عادی بازگشت. بازار سهام اسلامپ و حملات تروریستی تهدید گردشگری در اینجا در گذشته اما همه گیر ممکن است ترک پاک نشدنی اسکار.

“در حال حاضر ما در حالت زنده ماندن” گفت: Jimi zeppy. io travel رئیس کنیا گردشگری هیئت مدیره و مدیر عامل یکی از کشور swankiest هتل های زنجیره ای. “اجازه دهید حتی بحث در مورد بازیابی نشده است.”

در حالی که در دهه گذشته شاهد رشد بحث در اطراف “overtourism” گرفتگی کانال ونیز و خاک آهنگ ماسایی مارا وجود دارد در حال حاضر صحبت از آینده ای که در آن گردشگران اقامت نزدیک به خانه و دور از بسته بندی هواپیماها و فضاهای عمومی. گسترده پارکینگ نشستن خالی از دیزنی لند به اهرام جیزه.

آسیا و اروپا در حال سخت ترین ضربه به دلیل تعداد زیاد گردشگران دریافت می کنند اما برخی از آفریقایی اقتصاد بیشتر وابسته به گردشگری حتی با کمتر مسافران است. این تا حدودی به دلیل حیات وحش گردشگری گرایش به گران: هفته هزینه بسته های رو به بالا از $10,000 حتی در میانی اردوگاه. کنیا بوتسوانا و نامیبیا و تانزانیا به خصوص متکی به خود. اگر چه در آفریقا کمتر از 5 درصد از جهانی coronavirus موارد همه گیر اثرات در اقتصاد ممکن است وخیم ترین در اینجا.

گردشگری به ارمغان می آورد این کشورها بسیار مالیات و ارز آنها ممکن است استفاده از به قید وثیقه از اپراتورهای گردشگری در آستانه شکست است. هیچ کشور آفریقایی اعلام کرده است عمده کمک مالی برای این صنعت است. در تانزانیا رئیس جمهور به بازگشایی مرز برای ترویج گردشگری در حالی که انکار که رمان coronavirus است که در حال حاضر در کشور با وجود شواهد روشن به خلاف.

اواخر ماه ژوئن کنیا و گردشگری کشور گفت: گردشگری اپراتورها از دست داده بود بیش از $750 میلیون در سال 2020 و 82 درصد گفت: آنها تا به حال قرار دادن کارکنان در مرخصی بدون حقوق.

“کل بخش گردشگری است که از کسب و کار گفت:” وزیر نجیب Balala. “ما در زانو.”

‘سی سال از کار سخت و … در حال بازگشت’

Image: A hyena and a jackal face each other while feasting on wildebeest remains in Ol Kinyei Conservancy.

آن را در ماه جولای اوج فصل بالا و رزرو ساخته شده در سال پیشرفت با اشاره به یکی دیگر از بنر سال برای محافظت از کسب و کار در مارا موجدار ساوانا که بشر ساکنان عمدتا متعلق به چچن مردم.

مهاجرت زیادی از حیوانات آغاز شده بود; wildebeest را در راه خود را به شمال از دشت سرنگتی در تانزانیا عبور از رودخانه مارا در سرکشی از کوره در رفته, تمساح, چیدن خاموش جوان و ضعیف است. مهمانان خواهد پرداخت بزرگ بیمه به شاهد منظره. سفارشات برای نخست گوشت و پنیر و شراب قرار داده شده بود, رزرو waitstaff قرار داده و در حالت آماده به کار.

به جای به عنوان بسیاری از 7 میلیون کنیایی کار در توریسم و گردشگری وابسته به شغل — در حدود یک سوم از این کشور نیروی کار — از شغل و یا کاهش پرداخت و گفت: zeppy. io travel های گردشگری رئیس هیئت مدیره. سرمایه گذاری های عظیمی در رشد بخش ساخته شده بود با وام که نگاه به طور فزاینده ای غیر ممکن است به پرداخت.

“در سراسر این مارا وجود دارد با نام تجاری جدید در اردوگاه های جدید, لوکس, چادر, مرمت, خارج, میلیون ها و میلیون ها و میلیون ها صرف در پیش بینی برای فصل بالا گفت:” جیمی Lemara, 40, که شده است یک راهنمای برای 15 سال و در حال حاضر مدیریت Porini مارا اردوگاه خوشه ای از مخمل خواب دار چادر همراه gurgling جریان در خصوصی و محافظت از. “رفته همه از بین رفته اند. همچنین ممکن است آن را دور انداخته اند.”

Image: The remaining employees at the Porini Mara Camp have no customers to tend to.
Jimmy Lemara works on his laptop at the Porini Mara Camp, where a blank board that would normally include a list of tourists hangs behind him.
In Kenya, where 8 percent of the economy is directly derived from tourism, the gross domestic product is forecast to shrink by 5 percent.

سمت چپ: جیمی Lemara این نسخهها کار بر روی لپ تاپ خود را در Porini مارا اردوگاه که در آن یک هیئت مدیره خالی است که به طور معمول شامل یک لیست از گردشگران آویزان پشت سر او. راست: در کنیا که در آن 8 درصد از اقتصاد است که به طور مستقیم حاصل از گردشگری در تولید ناخالص داخلی پیش بینی شده است به کوچک شدن 5 درصد است.

ساوانا را موجودات جویده خود را نشخوار و تعقیب شکار خود را unperturbed با سر و صدا از جیپ موتور, این کلیک دوربین کرکره و ناله از بی تاب کودکان انسان. به حیوانات بحران غیر قابل مشاهده است اما ممکن است هزینه آنها بیش از حد.

جوامع اطراف ماسایی مارا که یک بار دیدم سود در اجاره زمین های خود را به conservancies در حال حاضر تنها نیمی از پرداخت خود را — و آن هم تنها به این دلیل که از یک کمپین جمع آوری کمک مالی با اهدا کنندگان به عنوان بزرگ به عنوان آژانس ایالات متحده برای توسعه بین المللی. دیگر conservancies را متوقف کرده اند به طور کامل پرداخت.

“سی سال از کار سخت ساختمان این اکوسیستم در حال بازگشت” Kaelo گفت. “گردشگری بین رفته است در حال حاضر و آن را به گزاف گویی به سرعت. من می ترسم این می تواند مرگ conservancies که ما آنها را می دانیم.”

نه همه کنیا conservancies سهامداران. برخی از بزرگترین آنهایی که نشستن بر روی زمین که تبدیل شد از مزارع به conservancies توسط فرزندان مهاجران استعماری به عنوان یک راه برای نگه داشتن زمین های خود را. آنها انتقاد شده است و برای سرمایه گذاری به عنوان های زیادی را در جوامع محلی به دیگران است. اما این مدل در این است که بر اساس مالکیت جامعه و Kaelo گفت که به عنوان گردشگری درآمد کاهش مییابد و حتی رنجرز در حال حاضر ضروری در نظر گرفته شود ممکن است به اجازه رفتن تا حد زیادی افزایش خطر ابتلا به شکار غیر قانونی.

در یک بازار گاو در یک روستای محلی در حال حاضر در حال آماده سازی برای اصلاح پیر چراگاه و افزایش اندازه گله های گاو را برای محافظت از دست پرداخت. پیر بولز شد رهبری برای کشتارگاه در حالی که جدید گوساله آورده بودند خانه به مزارع حق مارا لبه.

“هر کسی بپرسید و آنها به شما می گویند همان” گفت: اوله Muli Tipatet مسن تر چچن که مانند تقریبا هر کس دیگری در بازار برگزار می شود و محافظت از سهام نیز متعلق به گاو. “اگر conservancies نمی تواند به ما پرداخت و سپس آنچه نیاز دارید را ما برای آنها ؟ چرا نگه داشتن نگه داشتن سهام که بی ارزش بود ؟ ما را به چراگاه زمین چه چیز دیگری؟”

Image: Communities around the Maasai Mara have profited by leasing their land to conservancies. With the global pandemic hindering tourism, however, some locals are preparing to reclaim old grazing lands and increase cattle herds.

Lemara اردوگاه مدیر مظهر مدل موفقیت. او یکی از 29 خواهر و برادر و نیمه خواهر و برادر از یک خانواده بزرگ در یک روستای کوچک و او در حال حاضر بدست آورده دلخواهی حقوق و دستمزد توسط کنیا استاندارد.

“همه چیز من — من خانه جدید من گاو — من مدیون به گردشگری است. حتی من بوش, موتر لموزین,” او گفت: با اشاره به نام تجاری جدید جیپ سافاری است که می تواند متناسب با هشت مسافر.

او و تمام اعضای خانواده خود را به عنوان به خوبی به عنوان اکثریت چچن زندگی در نزدیکی مارا در حال محافظت از سهامداران. کامل سهم 150 هکتار بدست آورده دارنده آن کمتر از 400 دلار در ماه در حدود 25 درصد بالاتر از متوسط کنیا درآمد. مانند Lemara بسیاری از سهامداران کسب هر دو از طریق سود سهام و مشاغل در conservancies.

“این می تواند سال قبل از ما می توانید پرداخت سهام دوباره گفت:” Mohanjeet Brar, مدیر بگیرید gamewatchers یک شرکت سیاحت اکتشافی در افریقا و Porini صفری اردوگاه.

سرمایه گذاران مانند Brar صورت یک معما: کسب و کار بهتر می تواند زنده ماندن همه گیر اقتصادی شوک کاملا تعطیل اما برای بسیاری از conservancies که به معنی بازگشت به زمین به جوامع که استفاده از آن را برای چرا.

“اگر ما می تواند تعطیل کردند و هر کس از آن بهتر خواهد بود برای خط پایین تر و آسان تر به بازگشایی در نهایت” او گفت:. “اما پس از آن ما می خواهم به از دست دادن تمام سهامداران.”

ناگهانی nosedive است و قرار است در مدار هزار نفر از راهنماهای مشتاق به Lemara سطح نامحدود نگه دارید از جمله برخی از خود خواهر و برادر. آن است که به خصوص بی رحمانه طنز زیرا کمتر از 40 مورد از این ویروس تایید شده است در کنیا شهرستان به خانه مارا.

Image: Ben Tongoyo, a Maasai safari guide working with Ol Kinyei Conservancy, takes pictures and videos of a lion with his phone to be used for virtual safaris.
Jimmy Lemara uses his phone to record video of a lion. Lemara live-streams his solo safaris on Facebook and Instagram, often doing so at times geared for American viewers.
“Everything I have — my new house, my cows — I owe to tourism,” says Lemara, shown here checking out the video he recorded.

سمت چپ: جیمی Lemara با استفاده از تلفن خود را به ثبت تصویری از یک شیر. Lemara زنده-جریان انفرادی خود را در سافاری بر روی Facebook و Instagram اغلب انجام این کار در زمان بشود برای بینندگان آمریکایی. راست: “همه چیز من — من خانه جدید من گاو — من مدیون به گردشگری می گوید:” Lemara نشان داده شده در اینجا چک کردن این ویدئو او ثبت شده است.

Lemara کار هم تا حد زیادی کاهش یافته است. به جای میزبانی شام اسراف و round-the-clock دیسک های بازی و پس از گفتن داستان در اطراف اردوگاه اتش او می رود به بوش خود را در زمان از بعد بشود برای بینندگان در آمریکا مناطق زندگی می کنند و جریان سافاری در Facebook و Instagram که در آن Porini ده ها هزار نفر از پیروان.

آمریکایی ها را تشکیل می دهند بزرگترین و پرسود ترین بخش از گردشگران در کنیا و مجازی safaris به منظور جلب مردم به بازگشت “به محض این که بیش از همه” او گفت:.

“این یک راه برای ما به یاد بینندگان که زیبایی است که هنوز هم در اینجا. آن را در حال انتظار برای شما به عنوان به زودی به عنوان شما می توانید آمده است,” او گفت:. به جای اتهام بینندگان هزینه او ترویج یک “اتخاذ یک هکتار” برنامه است که در آن مردم در اصل می تواند کمک به محافظت از ماموریت. (تا آنجا که ابتکار مطرح شده در مورد $200,000 از طریق “تصویب” در مورد از 5700 هکتار با بیش از 35 ، 000 هکتار هنوز هم در دسترس است.) او و Brar انتظار نیست رزرو برای بازگشت به حالت عادی حداقل تا 2023.

“این یک درس” او گفت:. “بسیاری از چچن رفت و همه در, گردشگری, و در حال حاضر در فلش این همه در رفته است.”

“این یکی دیگر از صبح زیبا در اینجا’

در حال حاضر بهترین بقا از روش های جذب سرمایه است. محافظت از مقامات در حال تقلا به سنگ فرش با هم وجوه به صورت فوری پرداخت به سهامداران اما نگران چه مدت آنها می تواند انتظار می رود آنها را به قبول کمتر از آنچه که آنها بدهکار است.

“دیروز من در زوم 14 ساعت در جذب سرمایه” گفت: Daniel Sopia مدیر عامل شرکت از حیات وحش ماسایی مارا Conservancies انجمن که شامل 15 conservancies را احاطه کرده است که دولت ماسایی مارا بانک ملی است و به اندازه کافی امن به سهامداران پرداخت نیمی از حق خود از طریق سال آینده. “ما تا به حال انتظار می رود به پرداخت $7.5 میلیون دلار به سهامداران این سال است. در حال حاضر ما فقط دعا که مردم نمی فروش سهام خود را.”

بسیاری در صنعت به دنبال تانزانیا برای دیدن چگونه آن بازگشایی ایفا می کند. از آن آغاز شد استقبال گردشگران دوباره در ماه ژوئن میان تبلیغ فشار توسط رئیس جمهور جان Magufuli که اعلام کرده است این کشور از coronavirus. کنیا اپراتورهای نگران است که باید نقاط داغ از ویروس ظهور در اردوگاه وجود دارد کل صنعت سیاحت اکتشافی در افریقا دیده می شود می تواند به عنوان خطر بالقوه بازدید کنندگان بیشتر و عمیق تر شدن بحران است.

در جولای 6, کنیا, لغو برخی از مسافرت داخلی محدودیت اجازه می دهد مردم را به حرکت در سراسر کشور آزادانه تر. اما گردشگری داخلی حساب برای کوچک نسبت به کل.

“گردشگری برای ما این است که صادرات محصولات مانند چای یا قهوه” zeppy. io travel گفت.

Image: Jimmy Lemara uses a stargazing app on his phone during an early-morning excursion. Lemara hopes the virtual safaris he hosts at dawn and dusk might convince people that a conservancy is where they should take their first post-coronavirus vacation.

به همین دلیل Lemara می بیند در وعده های مجازی سافاری او میزبان هر طلوع و غروب طریق تلفن همراه خود را — آنها فقط ممکن است در متقاعد کردن مردم است که یک محافظت است که در آن آنها باید خود را برای اولین بار پس از coronavirus تعطیلات هر زمان که ممکن است.

در یک روز صبح اخیر Lemara باز تلفن خود را و شروع به ضبط.

“این یکی دیگر از صبح زیبا در اینجا مارا,” او آغاز شده است.

“ماه و زهره در هم ترازی مناسب” او در ادامه با اشاره دوربین خود را در آسمان جایی که اولین زمزمه های سحر نشده بود هنوز کاهش نیافته ستاره.

تنها چند دقیقه بعد از خورشید پرتاب کردن افق Lemara بر آمد یک صحنه شدید نفسانی زیبایی: دو جفت گیری شیرها به عنوان اشعه نور قرمز پشت آنها را برش را به تکه های سیار توسط یک ابر.

در امریکا که در آن نیمه شب نزدیک یک حدت نسخه از درام گشوده برای تماشای بینندگان در روشن صفحه نمایش در اتاق تاریک. یک تلفن همراه تصویری نمی تواند انتقال چگونه ساوانا بود در آینده زنده با grunts از دیگر نهان جانوران و یا چه رایحه ای از گلهای رز کردن ساده. و نه می تواند هر آنچه که کمک های مالی آن را وادار ساخت تا برای چیزی که واقعی: انبوهی از گردشگران و دلار است.

Image: A pair of lions cozy up at the Ol Kinyei Conservancy.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de